3 prace domowe z angielskiego [poziom B2]

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

3 prace domowe z angielskiego [poziom B2]

Postautor: Szatanz7klasy » 16 sty 2012, 3:29

Witajcie!
Mam do Was wielką prośbę. Otóż… miałem zadane 3 prace domowe z angielskiego [poziom B2]. Wszystkie 3 zrobiłem ale nie jestem pewny czy dobrze. Bardzo proszę o sprawdzenie tych 3 prac domowych i napisanie ewentualnych uwag.
Te prace domowe robiłem na kserówkach z książ…ki [to są odpowiedzi na pytania do tekstu] więc zamieszczam pliki ze skanami. Tam też… są moje rozwiązania.
Plik wrzuciłem na serwer sendspace.com
Jeśli ktoś nie będzie wiedział jak pobrać to proszę o informację.

Link do pliku:
http://www.sendspace.com/file/rhi6hj

W pliku list do szefa.pdf jest list do szefa, w którym pracownica opisuje, ż…e była nieuczciwa wobec niego. W puste pole trzeba wpisać odpowiednie słowa [niema ż…adnej tabelki ze słowami, trzeba wpisać takie jakie by pasowały].

W pliku penny bazar 814.pdf jest tekst do przeczytania i do niego trzeba odpowiedzieć na pytania 8- 14 [tylko zakreślić poprawne odpowiedzi].

W pliku sprawdzenie tekstu z odp.pdf jest tekst do przeczytania i do niego trzeba później zakreślić pasujące słówka w zdaniach.

Wszystko wrzucone jest do folderu 3prdomowe.rar [folder trzeba rozpakować!].


Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas!



Pozdrawiam,
Szatan z 7 klasy.
Szatanz7klasy
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2012, 22:33


Re: 3 prace domowe z angielskiego [poziom B2]

Postautor: xard1 » 28 mar 2019, 18:29

cześć, dostałem zadanie na angielski zawodowy, żeby opisać błąd 503. Czy ktoś może przetłumaczyć ten artykuł https://news.webping.pl/blad-503-co-ozn ... -swiadczy/ ?
xard1
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2019, 18:27

Re: 3 prace domowe z angielskiego [poziom B2]

Postautor: Monster948 » 28 lis 2019, 14:56

Ta oferta jest po prostu niesamowita. Muszę z niej w przyszłości skorzystać. Jak dla mnie to jest po prostu coś absolutnie niesamowitego.
_______________________
Prace magisterskie z historii - Toruń
Awatar użytkownika
Monster948
junior fellow
 
Posty: 259
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:27



Re: 3 prace domowe z angielskiego [poziom B2]

Postautor: vlord » 10 cze 2022, 15:20

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości