Organizacja konferencji

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Organizacja konferencji

Postautor: jozko4x » 08 lip 2015, 14:23

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące organizacji konferencji językowych. Nasza szkoła, wraz z dwiema kolejnym placówkami postanowiła zorganizować konferencję w ramach promocji edukacji językowej w naszym mieście i nie tylko, ponieważ mamy także ofertę nauki online:-) Zdecydowaliśmy się na Karpacz, ponieważ jest on w pobliżu naszej miejscowości. Kto wie, ile takie konferencje kosztują? Interesuje mnie stawka za godzinę. I jeszcze jedno – czy wynajmować salę konferencyjną w hotelu, gdzie można by potem zamówić posiłek dla wszystkich uczestników, czy samą salę konferencyjną, z cateringiem? Organizował może już ktoś z was taką konferencję lub podobną imprezę? Proszę o sugestie:-)
jozko4x
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 cze 2015, 15:24


Re: Organizacja konferencji

Postautor: dyszkki » 08 lip 2015, 20:07

Witaj, wiesz co to na pewno kosztowna organizacja. Moim zdaniem lepiej byłoby to jednak zorganizować w hotelu. Znacznie większy prestiż, przy okazji moglibyście zdobyć jakieś obiecujące kontakty. Najlepiej będzie, jak poszukasz takiego hotelu w internecie. Na stronach hoteli jest napisane, czy znajduje się sala konferencyjna i ile wynosi koszt wynajmu takiej sali. Powodzenia.
dyszkki
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2015, 13:10

Re: Organizacja konferencji

Postautor: beeginner » 08 lip 2015, 22:35

Moim zdaniem najlepiej będzie wynająć salę konferencyjną w hotelu i tam od razu zamówić posiłki, według mnie to będzie najtańsze i najlepsze rozwiązanie. A jeżeli chodzi o samo wynajęcie sali w Karpaczu to nie będziecie mieć takiego problemu ponieważ dziś większość hoteli dysponuje salami konferencyjnymi, jedyny problem to koszty związane z jej wynajęciem, mogą być duże, zależy od hotelu. Ja ze swojej strony polecam ten hotel http://hotelgreno.pl/sala-konferencyjna - mają bardzo przystępne ceny i klimatyczną atmosferę :spoko:
Ostatnio zmieniony 28 lip 2015, 17:38 przez beeginner, łącznie zmieniany 1 raz.
beeginner
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2015, 13:37

Re: Organizacja konferencji

Postautor: zenius » 09 lip 2015, 12:06

Wszystko zależy od tego, jak dużą salę konferencyjną potrzebujecie i jakie mają być posiłki w pakiecie? Czy tylko kawa i herbata, czy też obiad i kolacje ze śniadaniami? Czy w pakiecie mają też być noclegi? To wszystko będzie wpływało i kształtowało cenę bez wątpienia. Im więcej "bajerów" na takiej konferencji tym drożej:) A i sama lokalizacja - Karpacz - miejsce turystyczne na pewno dość znacznie wpłynie na cenę.
zenius
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2015, 12:19

Re: Organizacja konferencji

Postautor: bertel12 » 09 lip 2015, 15:53

To na pewno będzie sporo kosztowało, niezależnie od miejsca, ale wybierając tańsze uda wam się coś zaoszczędzić. Najlepiej jest faktycznie zorganizować salę z obiadem na miejscu, żeby nie musieć nigdzie chodzić no i żeby ludziom w brzuchach nie burczało, bo sam lekki poczęstunek nie wystarczy, szczególnie jeśli spotkanie ma być długie.
bertel12
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2015, 16:33

Re: Organizacja konferencji

Postautor: jozko4x » 09 lip 2015, 18:39

zenius pisze:Wszystko zależy od tego, jak dużą salę konferencyjną potrzebujecie i jakie mają być posiłki w pakiecie? Czy tylko kawa i herbata, czy też obiad i kolacje ze śniadaniami? Czy w pakiecie mają też być noclegi? To wszystko będzie wpływało i kształtowało cenę bez wątpienia. Im więcej "bajerów" na takiej konferencji tym drożej:) A i sama lokalizacja - Karpacz - miejsce turystyczne na pewno dość znacznie wpłynie na cenę.


To ma być na jakieś 60-70 osób... Kawa i herbata? Nie tylko... Raczej postawilibyśmy na pełne posiłki, przynajmniej obiad, kolacji już nie gwarantujemy. Z noclegami to dobry pomysł, a nóż ktoś będzie musiał zostać na noc, jeśli wiecie, o co mi chodzi...:-) Chociaż procentów także nie gwarantujemy, to jednak wszystko się może zdarzyć...:-) Widze że większość jest jednak za hotelem:-) a jakie są zalety wynajęcia samej sali konferencyjnej?:-)
jozko4x
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 cze 2015, 15:24

Re: Organizacja konferencji

Postautor: anli » 10 lip 2015, 12:53

Posiłki są chyba jednak nieodłączną częścią takich wydarzeń. Nie można przecież głodzić uczestników konferencji.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Organizacja konferencji

Postautor: piotrek5467 » 28 cze 2016, 23:22

Jeśli chodzi o konferencje hotel To chyba nie ma problemu z znalezieniem takiego obiektu. Tylko lepiej chyba pytać na forach biznesowych.
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00

Re: Organizacja konferencji

Postautor: demi123 » 29 cze 2016, 12:52

Też myślę, że sala konferencyjna w hotelu to lepszy pomysł. Ale podałaś mało szczegółów więc ciężko stwierdzić co lepiej się sprawdzi :)
Lubię proste i minimalne dekoracje, np taka żarówka dekoracyjna.
demi123
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2016, 12:24

Re: Organizacja konferencji

Postautor: furman » 11 lis 2016, 15:57

Jeśli chodzi o konferencje to bardzo dobrze wspominam tę którą organizowałem w hotelu Molo. Mają super sale konferencyjne łódź zresztą ma to do siebie, że sale które się tam mieszczą zazwyczaj trzymają poziom. Polecam zerknąć na ten hotel Molo.
furman
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2016, 15:56

Re: Organizacja konferencji

Postautor: Joolexxx » 15 lis 2016, 11:57

Wiecie może, czy są jakieś firmy, które zajmuja się organizacją konferencji od podstaw? Muszę zorganizować dwie konferencje, a kompletnie się na tym nie znam i nie chcę ryzykować.
Joolexxx
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2016, 11:38

Re: Organizacja konferencji

Postautor: Beatrycze5 » 13 lut 2017, 12:03

A może warto byłoby pomyśleć o miejscach takich jak te sale szkoleniowe? Mamy w nich pełne zaplecze do zorganizowania konferencji i, co również ciekawe, możemy na miejscu wypożyczyć sprzęt.
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: Organizacja konferencji

Postautor: Lwiątko91 » 16 lut 2017, 8:54

demi123 pisze:Też myślę, że sala konferencyjna w hotelu to lepszy pomysł. Ale podałaś mało szczegółów więc ciężko stwierdzić co lepiej się sprawdzi :)

To prawda - hotel jest zawsze dużo bardziej prestiżowy.
Lwiątko91
junior fellow
 
Posty: 158
Rejestracja: 22 gru 2016, 11:03

Re: Organizacja konferencji

Postautor: lozora123 » 23 lut 2017, 18:40

Hotel ? A może coś na luzie ? Przykładowo w takiej knajpie Szkolenie i konferencja w Blue Cactus
To jedna z lepszych knajp i naprawdę na poziomie, dla biznesu idealna :)
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: Organizacja konferencji

Postautor: Obon03 » 24 lut 2017, 16:41

Dzięki z fajne porady :)
Obon03
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2017, 13:17

Re: Organizacja konferencji

Postautor: zeberka » 11 lut 2019, 13:40

Trzeba też pomyśleć o takich elementach jak odpowiednie meble. Przydadzą się na pewno stoły. Nie trzeba ich od razu kupować - istnieją firmy, które zajmują się wypożyczaniem takich mebli, jak na przykład http://horecaservice.pl/wypozyczalnia-stolow-krakow/. Warto bliżej zapoznać się z ich ofertą.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Organizacja konferencji

Postautor: mop » 27 mar 2019, 10:41

A ja mam pytanie odnośnie sali konferencyjnej. Interesują mnie sale konferencyjne wrocław. Czy możecie coś mi polecić? Czy znacie może takie miejsce jak https://www.hotelpatio.pl/konferencje/oferta? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: Organizacja konferencji

Postautor: Selenaa » 26 cze 2019, 9:38

A czy organizowaliście konferencje wraz z ewentualnymi atrakcjami? Bo ja myślę nad wynajęciem http://strefavr.pl/business/ , podobno taka strefa atrakcji związana z VR potrafi szybko połączyć pracowników, a my tutaj ze zgranym teamem, mamy największy problem. Nie wiem czy zawiódł HR, czy coś innego, niemniej jednak pragnę to zmienić.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Organizacja konferencji

Postautor: tatwoj12 » 01 lip 2019, 22:17

Takie rzeczy jak konferencja to akurat temat, który stoi dopiero przede mną ;) Szukamy jakiegoś fajnego systemu z osobą, która prowadze projekt i chcemy wygłosic taką prelekcję. Znalazłam taki system https://wizualizer.pl/Systemy-konferencyjne-k823/ Nie wiem lepiej przewodowy czy bezprzewowody? ktoś doradzi ?:)
tatwoj12
junior fellow
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10

Re: Organizacja konferencji

Postautor: tromba » 05 sie 2019, 8:41

Nam się udało ostatnio naprawdę świetne miejsce zarezerwować na konferencję - hotel Wróblówka w Bielsku Białej. Kurczę idealna lokalizacja a ekipa, która tam pracuje bardzo zgrana i ogarnięta także wszystko świetnie wyszło
tromba
junior fellow
 
Posty: 117
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:46

Re: Organizacja konferencji

Postautor: Dilit » 16 sie 2019, 13:18

Zgodzę się z powyższymi wypowiedziami. Na samym początku trzeba znaleźć odpowiednią salę. Jeśli goście i klienci będą spoza granic naszego kraju to najlepiej jest znaleźć salę w komfortowym hotelu :cool:



_____________________
hotel poznań centrum
Awatar użytkownika
Dilit
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2019, 13:16

Re: Organizacja konferencji

Postautor: zeberka » 29 sie 2019, 14:45

A ja się właśnie zastanawiam nad lokalem na konferencję i biorę pod uwagę taką opcję jak hotel Hampton w Lublinie. Widziałam ich ofertę na stronie https://hamptonlublin.pl/sale-do-wynaje ... erencyjne/. Jak Wam się podobają ich sale konferencyjne?
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Organizacja konferencji

Postautor: Telus » 29 wrz 2019, 22:06

Według mnie dobrym pomysłem na organizację konferencji może być, szczególnie w okresie letnim, wynajęcie jakiegoś tego typu https://www.vitabri.pl/ namiotu bankietowego i zrobienie jej w plenerze. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie? Czy waszym zdaniem bedzie to dobre rozwiązanie?
Telus
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2019, 8:38

Re: Organizacja konferencji

Postautor: Jamila » 09 paź 2019, 17:38

Wydaje mi się, że warto w Łodzi taką konferencje zorganizować.
Polecam http://hostel.umed.pl/ świetna lokalizacja do tego typu rzeczy, a sam hostel wygląda trochę jak hotel.
Posiadają w ofercie klimatyzowane pokoje i kawę z ekspresu w cenie. Myślę, że takie miejsce nadaje się na weekendowe spotkania biznesowe :)
Jamila
junior fellow
 
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:52

Re: Organizacja konferencji

Postautor: ledner.pedro » 22 paź 2019, 16:49

Warto wybrać hotel, który położony jest blisko centrum miasta. Dzięki temu na pewno każdy będzie miał dogodny dojazd do miejsca konferencji. Taką konferencję można połączyć również z przyjemnością jaką jest SPA.



_____________________
poznań hotel spa
Awatar użytkownika
ledner.pedro
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2019, 16:38

Re: Organizacja konferencji

Postautor: januszes » 26 paź 2019, 13:32

jeżeli organizujecie studenckie konferencję z noclegiem to polecam sprawdzić prywatny akademik las:https://las.com.pl i w zasadzie nie musicie szukać lokalu na integrację
januszes
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2019, 12:30

Re: Organizacja konferencji

Postautor: amelkaaa » 30 lis 2019, 17:00

Dla mnie dosyć fajnym miejscem na urządzenie konferencji jest Grape Hotel & Restaurant https://www.grapehotel.pl/biznes/ . Tam jest schludnie, sale konferencyjne mogą pomieścić, aż 90 osób. No i oczywiście świetnie są urządzone, mają odpowiedni sprzęt.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: Organizacja konferencji

Postautor: Magda321 » 05 gru 2019, 21:11

Swoją konferencje niedawno odbyłam w Hostelu Umed, bardzo fajne miejsce pracownicy na recepcji bardzo uprzejmi i pomocni. Pokoje w tym Hostelu bardzo ładne, widać, że dopiero co po remoncie, posiadają specjalne miejsce na takie konferencje czy szkolenia. Hostel znajduję się na 13-tym piętrze nad szpitalem.
Magda321
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:21


Re: Organizacja konferencji

Postautor: Dobromirek921 » 24 maja 2021, 7:44

Myślę, że podstawą dobrze przeprowadzonej konferencji jest po prostu wybór odpowiedniego miejsca, gdzie całe to wydarzenie miałoby się odbyć. Na pewno warto pomyśleć o Centrum szkoleniowo konferencyjne Poznań. Sam widziałem kilkakrotnie ich ofertę i wydaje się być naprawdę ciekawa :)
Dobromirek921
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2021, 7:42

Re: Organizacja konferencji

Postautor: serela » 03 lut 2022, 20:59

Jeśli chodzi o Warszawę to konferencje zdecydowanie najlepiej organizować w https://www.doubletreewarsaw.pl/eventy/ ... ferencyjne . Samo centrum konferencyjne jest ogromne i jest w stanie pomieścić dużą liczbę uczestników, nie mówiąc już o tym, że sale są kompleksowo wyposażone
serela
greenhorn
 
Posty: 91
Rejestracja: 19 lis 2021, 12:25


Re: Organizacja konferencji

Postautor: annaponczyk » 30 maja 2022, 17:59

Ze swojej strony mogę polecić firmę https://meetingart.pl/oferty/konferencje-i-kongresy/, która kompleksowo zajmuje się organizacją konferencji i szkoleń. Dodatkowo ich oferta była najkorzystniejsza cenowo w porównaniu do konkurencyjnych ofert przeze mnie znalezionych.
annaponczyk
newbie
 
Posty: 47
Rejestracja: 26 lip 2021, 12:39

Re: Organizacja konferencji

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 18:18

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości