Polecam wszystkim uczacym sie angielskiego i chcacym zaoszczedzic 200zl miesiecznie na lekcje ta sama metoda w szkole jezykowej,
caly kurs przerabia sie w szkole w trakcie 2 lat! i szacowany koszt takie kursu to: ok 4800zl, teraz mozesz go miec za 15zl - caly
![mruga ;)](http://angielski.edu.pl/forum/images/smilies/bigwink.gif)
nic nie tracisz, wyprobuj
![happy :)](http://angielski.edu.pl/forum/images/smilies/wesoly.gif)
p.s. uczylam sie ta metoda kilka miesiecy w szkole jez, a pozniej korzystajac z tych nagran, odpowiem na wszelkie pytania
![happy :)](http://angielski.edu.pl/forum/images/smilies/wesoly.gif)
kontakt: forenglish@wp.pl