Praca magisterska

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Re: Praca magisterska

Postautor: Visitor » 25 sty 2006, 18:06

Moi drodzy!
Wiem ż…e temat prac był już… tutaj "wałkowany", ale proszę o pomoc. Przede mną rozmowa na studia dotycząca pracy mgr.Chodzi o to ż…e nie bardzo wiem jak "ułoż…yć" temat.Metodyka mnie interesuje, a głównie wszystko co związane z nauczaniem dzieci.Uwielbiam je uczyć! Proszę jakieś kreatywne osoby o pomoc.Gry? Zabawa? Motywacja? Nauka gramatyki dla takich młodych? TO było by fajne, tylko z czym to ew. porównać?I zbadać?
Visitor
 


Re: Praca magisterska

Postautor: xeo » 25 sty 2006, 18:56

Temat to półbiedy, ż…eby mieć większe szanse się dostać trzeba wymyśleć coś fajnego, nowego, ciekawego. Ile moż…na pisać o grach i zabawach oraz motywacji. Proponuje coś o dwujęzyczności - pasuje jak ulał do małych dziecioczkoof :)
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Praca magisterska

Postautor: Visitor » 26 sty 2006, 8:53

kiedys uczylM W PRZEDSZKOLU DZIECI ANG. KROTKO, TO JEST KILKA MINUT ZARAZ SIE NUDZA, WIERZE W METODE KOMUNIKCYJNA- cOMMUNICATIVE mETHOD- pRPONUJE:

cOMMUNICATIVE APPROACH TO YOUNG LEARNERS IN GAMES, PUZZLES, PERFORMANCES AS THE MOST APPROPRIATE WAY OF LEARNING - DLA POPARCIA PROPOZYCJE TYCH ZABAW I WYKAZANIE JAK SUKCESYWNA JEST TA METODA I SPROBOWAC POMYSLEC O SPOSOBIE NAUCZNIA DROGA ENGLISH- ENGLISH - CZYLI- NATURAL WAY OF LEARNING ( WSZYSTKO WIZUALNIE , BEZ LITER) NP KOLORY- BALONIKI - POKAZAC CZY ZABAWKA - POKAZAC, PODEJSC DO TEGO TAK JAK N UCZA SIE NATURALNIE DZIECI ANGIELSKIE- STOSUJAC SWOJ - MOTHER TONGUE...
ELŻBIETKA OF TUDOR .....
Visitor
 


Re: Praca magisterska

Postautor: ScottPutski » 31 sie 2020, 14:43

Praca magisterska na pewno nie jest zmorą, jeśli ma się odpowiednie wsparcie. Samemu można się z tym naprawdę długo męczyć!
___________________________
Tematy doktorskich prac
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21

Re: Praca magisterska

Postautor: hypenbox » 14 mar 2021, 12:09

Ktoś pomoże napisać prace magisterską?
hypenbox
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2021, 11:51



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości