Leader School - Kraków Nowa Huta

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Leader School - Kraków Nowa Huta

Postautor: Leader School » 30 wrz 2010, 21:23

Serdecznie zapraszamy do nowootwartej placówki edukacyjnej Leader School na Os. Na Lotnisku w Krakowie. Jesteśmy szkołą sieciową, z 13letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym. Oferujemy kursy językowe na każ…dym stopniu zaawansowania, kursy przygotowujące do egzaminu po gimnazjum, matury, TELCa, FCE, CEA i CPE oraz niezwykły liecncjonowany program nauki języka angielskiego dla młodzież…y i dorosłych, przeznaczony dla wszystkich tych, który maja opory przed mówieniem w języku obcym.
Start zajęć 4.10 !!! Zapraszamy do naszej siedziby po więcej informacji:
ul. Urbanowicza 10a (Osiedle Na Lotnisku) w Krakowie
Leader School
 


polecam

Postautor: ola62 » 03 paź 2010, 18:57

ja zapisalam moja Anie do Leadera, szkola i sale zrobily na mnie pozytywne wrarzenie, ucza nie tylko jezyka, ale i koncentracji i logicznego myslenia. polecam dla dzieci
ola62
 

Re: Leader School - Kraków Nowa Huta

Postautor: Belman » 27 gru 2010, 17:54

Co do nauczania dzieci, to według mnie prym wiedzie Axon - mają specjalną, multimedialną książ…kę do nauki, organizują naukę przez karaoke, oglądanie specjalnych filmów, testy komputerowe itp... Tak ż…eby dzieci się nie nudziły, tylko ciągle chciały się uczyć poprzez zabawę ;)
Belman
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 27 paź 2010, 19:55




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości