szkoła językowa w Lublinie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

szkoła językowa w Lublinie

Postautor: tersa » 20 gru 2010, 20:31

szukam szkoły językowej w Lublinie, w której mogę się zacząć uczyć angielskiego. moja wiedza jest zerowa, bo jeszcze nigdy się nie uczyłam :) szukam szkoły która potrafi się dostosować do takiej osoby. nie chcę nadrabiać poziomu reszty grupy tylko spokojnie się nauczyć. moż…e ktoś podobnie zaczynał? :)
tersa
 


Re: szkoła językowa w Lublinie

Postautor: andrij » 21 gru 2010, 16:05

Ja zaczynałem uczyć się samemu. Dzieciaki mi pomogły i później dopiero poszedłem na kurs. Myślę, ż…e to dobre rozwiązanie, bo jak już… trochę wiedziałem to lepiej mi się uczyło na kursie. Nie jestem z Lublina, więc nie wiem jak tam jest, ale myślę, ż…e duż…o jest kursów dla poczatkujących.
andrij
 

Re: szkoła językowa w Lublinie

Postautor: tersa » 21 gru 2010, 17:18

w sumie ciekawe, ale moje dzieci są jeszcze za małe ż…eby mnie czegoś nauczyć. dlatego szukam koniecznie szkoły…
tersa
 

Re: szkoła językowa w Lublinie

Postautor: barbra78 » 21 gru 2010, 20:30

Moje pierwsze spotkanie z angielskim było speak up i jestem u nich do dziś ;) To jest sieć takż…e pewnie sa w lublinie. Zaproponowali mi samodzielny program i swobodny wybór zajęć. Jeśli pracujesz too idealna opcja bo nie musisz pędzić z pracy czy z domu ż…eby zdąż…yć na kurs.
barbra78
 

Re: szkoła językowa w Lublinie

Postautor: mati-ma » 22 gru 2010, 3:40

Po pierwsze nie daj się skusić takimi reklamom o Speak Up.
Jeśli rozpoczynasz od zera to rzeczywiście w tym okresie moż…e być ci꿅ko bo większość grup na poziomie podstawowym rozpoczęła zajęcia we wrześniu/październiku ale jak się postarasz to znajdziesz.

Podzwoń, pomailuj po szkołach opisując swój poziom, moż…e któraś będzie miała coś dla ciebie. Zapytaj o bezpłatne i niezobowiązujace zajecia próbne - idz na takie, podpytaj słuchaczy czy są zadowoleni, porozmawiaj z lektorem o swojej nauce - dobry nauczyciel poświęci ci swój czas i dowiesz się w jakim kierunku powinnaś zmierzać.

Nie zaproponuję ci ż…adnej konkretnej bo chodziłem tylko do dwóch i byłem zadowolony. Jak udasz sie do Speak Up to zobaczysz, ze to raczej nie szkoła a maszyna do zarabiana pieniędzy. Broń Boż…e nic tam nie podpisuj, bo utkniesz tam jak barbara78, której nawet jak się nie będzie podbobało to nie będziesz mogła zrezygnować.
Niestety coraz mniej jest szkół w których edukacja jest na pierwszym planie.
mati-ma
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości