orange school

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: orange school

Postautor: aniacurly » 04 lis 2005, 22:06

Odsprzedam dwa poziomy angielskiego z orangeschool - level 11 i 12 ( katowice)
cena do uzgodnienia
kontakt aniacurly@yahoo.com
aniacurly
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2005, 0:00


Re: orange school

Postautor: Visitor » 14 lis 2005, 16:11

"Po co to komu"
Visitor
 

Re: orange school

Postautor: Visitor » 14 lut 2006, 18:18

co wiecie o tej szkole ,czy warto?
Visitor
 

Re: orange school

Postautor: Jolik12 » 21 lut 2006, 19:04

Chodzę do tej szkoły w Warszawie, przy ul. Solidarności. Level 13.
Ogólnie jestem zadowolona, chociaż… mogłabym wymienić kilka jej minusów i marketingowych zagrywek.

Jednak według mnie nie ma idealnej szkoły w czasach walki o każ…dy grosz :-), a tak naprawdę liczy się lektor, a nie szyld.

Tu masz chociaż… szansę wybierać lektorów, unikać gorszych, a chodzisz kiedy masz czas (fakt musisz mieć go sporo), raz w tygodniu masz zajęcia w grupie do 5 osób. W porównaniu z grupą 10-12 osobową jest kolosalna róż…nica.

Tyle, ż…e nie licz na to, ż…e wydasz duż…o pieniędzy i wiedza sama wejdzie do głowy. Poza tym chodziłam do kiliku innych renomowanych szkół, i niestety miałam pecha do lektorów, duż…ych grup lub innych okoliczności, np. zajęcia odbywały się w zupełnie innym miejscu niż… myślałam.

Jeszcze jedna zaleta: nie tracisz zajęć, uczysz się we własnym tempie, a zajęcia komputerowe moż…esz powtarzać do bólu, z wszystkich poziomów.
Wada: ich tzw. personal teacher i didatic methodic to zwykłe marketing gimmicks. :-)
Jolik12
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2004, 23:00




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości