PROFI LINGUA KATOWICE

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: PROFI LINGUA KATOWICE

Postautor: Visitor » 06 lut 2006, 11:52

Witam!
Bardzo proszę o opinie nt. nauki angielskiego w Profi Lingua w Katowicach, z góry dzięki!!!
Visitor
 


Re: PROFI LINGUA KATOWICE

Postautor: pundit » 06 lut 2006, 13:16

Awatar użytkownika
pundit
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 144
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: PROFI LINGUA KATOWICE

Postautor: magdalenkabbbbbb » 31 gru 2008, 17:56

Nie polecam, słaby dobór kadry i nieprzemyślany podział grup. Niedostosowanie się do kursanta, mili są tylko wtedy, gdy zabiegają o to, ż…eby się do nich zapisać, a później mają człowieka daleko gdzieś. Chwalą się dodatkowymi zajęciami, konwersacjami itd, a trudno się umówić i dopasować do nich... Zapisałam się do profi, bo chciałam się uczyć języka dla własnej przyjemności, a oni tworzą szkółkę, która skutecznie ugasiła mój zapał. Rezygnuję po 1. semestrze i wybieram inną formę nauki. Osobiście - nie polecam.
magdalenkabbbbbb
 

profi linqua to ściema

Postautor: artamka » 16 paź 2009, 3:16

Z profi mam kontakt jako słuchacz i pracownik sezonowy, powiem tak: wiekszość tego co robią to zwykła ściema. Oszukują nie tylko kursantów ale nawet własnych pracowników. Ładują wielkie pieniądze w reklamę i akcje promocyjne licząc na to, ż…e ludzie w ostatniej chwili i z lenistwa (bo ofert na rynku jest duż…o) pójdą do szkoły która jest najbardziej widoczna. Tymczasem promocje są kiepskie, ceny wcale nie takie niskie, dodatkowe zajęcia i internetowe wspomaganie to fikcja, a lektorzy z przypadku zdarzają się bardzo często. Nie wspominając o tym jak traktuje się tam obsługę administracyjną - jeśli tylko moż…ecie nie idzcie tam ani do pracy ani na kurs
artamka
 

Polecam

Postautor: Darius13 » 06 paź 2010, 15:55

Polecam
Darius13
 

Re: PROFI LINGUA KATOWICE

Postautor: Namjar » 27 paź 2010, 19:22

W Katowicach jest też… Axon i wydaje mi się bardziej godny zaufania. Oferują kursy w malutkich grupach (nawet w pojedynkę czy dwie osoby). Mają własny podręcznik, własny program, dobre opinie na forach, moż…e warto spróbować?
Namjar
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2010, 19:42

Kurs metodą Colina Rose - Katowice

Postautor: Janterrk » 25 kwie 2013, 18:46

Cześć! Chciałam odśwież…yć wątek i podpytać czy ktoś korzystał z tych zajęć -> http://szybkiangielski.katowice.pl/ - chodzi mi o metodę Colina Rose, szkoła dość znana w Katowicach, od lat są na rynku i już… od chyba któregos z kolei sezonu mają tą metodę CR, ale dopiero teraz chcę się wybrać na kurs. Ktoś moż…e ma z nim styczność?
Janterrk
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości