Staropolski na staroangielski.

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Staropolski na staroangielski.

Postautor: Visitor » 25 maja 2006, 22:24

Czy znajdzie się śmiałek, ktory zmierzy się z tym tekstem?

My, artyści, muzycy, śpiewacy, tudzież… igrce szparko uprawiający-Scholares Minores pro Musica Antiqua, trubadurzy mali z grodu Poniatowa, przed szanowną, a swawoli ż…ądną publiką występować wtenczas będziem.Z tym większym zasię ukontentowaniem iż…e grać, a śpiewać miłujemy niepomiernie.Tudzież… za splendor wielki sobie poczytujemy, iż…e dla Was w dniu dzisiejszym wystąpić moż…em.A dzisiaj przecie, dzień panowania Muz wszelakich: Melpomeny, Talii, Terpsychory, Polihymnii, którym my kornie służ…yć pragniemy.Azaliż… mamy go nie uczcić w sposób najgodniejszy? Niechaj muzyka, śpiewy tudzież… pląsy nasze Was czcigodni widzowie, jako i nas cieszą, a radują będąc takż…e dla oka i ucha rozkoszą nie lada.
Visitor
 


Re: Staropolski na staroangielski.

Postautor: mmargaritka » 26 maja 2006, 15:34

moze sprobuje jutro, na razie cierpie ....

CIEKAWA JESTEM CZY W GRODZIE ZWANYM PONIATOWA SKAD POCHODZE (jesli mowa o woj. lubelskim) JEST PRACA W SZKOLE SREDNIEJ DLA ANGLISTY Z MGR, szukam pracy od wrzesnia .... PILNE !!!!! MAM EGZAMINATORA DO NOWEJ MATURY i chce wrocic do nauczania na poziomie szkoly sredniej, a tam mlodziez potrzebuje pomocy .... tylko gdzie bede mieszkac??? moze moje prochy tam powinny uzyzniac glebe???
meggie
jesli ktos cos wie na ten temat i moze mi pomoc prosze o kontakt :

maggie_diving@interia.pl lub : mmargaritka@vp.pl
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości