prosze o pomoc!!!

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Re: prosze o pomoc!!!

Postautor: Visitor » 18 mar 2006, 14:14

Prosze o pomoc potrzebuje przetlumaczyc zdania na angielski, na sprawdzian a niestety ja jestem totalna noga z angielskiego prosze niech mi ktos pomoze?!!!

1.Jakie masz dolegliwosci?
2.Mam rozstroj zoladka i biegunke.
3.Jaka powinienem brac dawke tego leku?
4.Czy powinienem wziasc szczepionke przeciwko grypie?
5.to tylko niestrawnosc, wkrotce minie.
6.Potrzebuje widziec sie z lekarzem, to pilne.
7.Czy jest mozliwe miec wizyte lekarska bezplatenie?
8.Czy mogl by pan umowic wizyte u lekarza najwczesniej jak to tylko mozliwe?
9.Obawiam sie ze ma zapalenie pluc.
10.Moglby mi pan zmierzyc cisnienie i zrobic badanie krwi?
11.Jestem uczulony na ten lek.
12.Czuje sie niedobrze. A jakie masz objawy?
13.mam zawroty glowy i mam mdlosci.
14.Jestes chory na grype.
15.Ostroznie z tym lekiem nie wolno go przedawkowac.

Mogla bym prosic takze aby ktos mi napisac cos takiego po angielsku:

Podczas pobytu za granica zachoirowalas. Poinformuj lekarza:

1)ze masz nastepujace dolegliwosci: katar, kaszel, kichasz, i masz wysoka goraczke
2)powiedz od kiedy zle sie czujesz i ze bola cie miesnie
3)powiedz ze zazyles srodki przeciwbolowe i zapytaj jak przyjmowac leki z recepty

Bardzo prosze niech mi ktos pomoze bardzo potrzebuje to na jutro!!!
Z gory dziekuje jesli ktos mi pomoze!!!!!!
Visitor
 


Re: prosze o pomoc!!!

Postautor: Visitor » 18 mar 2006, 18:13

hahaha coś mi się wydaję, ż…e Pani Doktor potrzebuje troszkę słownictwa na jutrzejszą rozmowę kwalifikacyjną, buhahaha ...sprawdzian dobre sobie.
Visitor
 



Re: prosze o pomoc!!!

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 14:50

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości