CZY SPRAWDZICIE KORZYSTAŁAM ZE SŁOWNIKA

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Re: CZY SPRAWDZICIE KORZYSTAŁAM ZE SŁOWNIKA

Postautor: Visitor » 21 mar 2006, 9:03

Jeż…eli ma ktoś chwilke to prosze o sprawdzenie bo dopiero od niedawna zaczełam sie uczyć angielskiego.

Nie ma mnie w domu bo mósiałam na chwilkę wyjść ale jeśli chcesz nagrać sobie ten film o którym mi tak mówiłeś to podejdz do mojej sąsiadki bo tam zostawiłam dla ciebie klucze.Od razu podam ci instrukcje obsługi videa.Waz pilot,leż…y na ławie w salonie.Włącz telewizor i video oraz kanał na którym ma lecieć film który chcesz nagrać.Video włącza się tym duż…ym zielonym przyciskiem.Potem ustaw program odpowiedni do nagrywania,ustawia sie go poprzea nacisnięcia dwa razy guzika od lewej strony.Włóż… czystą kasete,oczywiście czystą imoż…esz spokojnie nagrywać film.Jeż…eli moż…esz to poczekaj na mnie bo ja zaraz powinnam wrócić.

Does not have I in house because It must go out and if you want to record this movie about which so me it for my neighbor because there I have left keys.I will serve the se you service manual video remote control from video it lies on bench in salon.It include switch on video and tv set and channel on which this movie has to fly, you want to record which.Video this big green click.Proper program put for recording proper program put for recurding through twice from left part this click.Certainly obvious clean and you can begin movie guietly observe.You can wait it because Ishould veturn for moments.
Visitor
 


Re: CZY SPRAWDZICIE KORZYSTAŁAM ZE SŁOWNIKA

Postautor: Visitor » 21 mar 2006, 9:35

Przykro mi, ż…e Ci to mówię ale tekst jest kompletnie skopany właściwie to nie ma co poprawiać. Wydaje mi się, ż…e powinnaś zacząć od prostszych tekstów. No i zadbaj o polską ortografie. (musiałam!!!!)
Visitor
 

Re: CZY SPRAWDZICIE KORZYSTAŁAM ZE SŁOWNIKA

Postautor: Visitor » 21 mar 2006, 9:38

... i nie bajeruj, ż…e sama to tłumaczyłaś takie beznadziejne tłumaczenie mogło wyjść jedynie poprzez elektronicznego tłumacza.
Visitor
 

Re: CZY SPRAWDZICIE KORZYSTAŁAM ZE SŁOWNIKA

Postautor: Visitor » 21 mar 2006, 17:21

Co to ma być?? Korzystać ze słownika też… trzeba umieć, zgadzam się z przedmówcami, ucząc się "dopiero od niedawna" powinnaś zdecydowanie zaczynać od prostszych tekstów. Ale, do rzeczy, o ile to jeszcze aktualne:

I'm not at home right now, I had to go out for a bit. If you still want to record the film you told me about, I've left my keys with the woman next door, just ask her. Here's how you switch on the VCR: take the remote from the living room table, switch on both the tv and vcr, turn to the channel playing the film you want to record. The big green button switches on the vcr. Set the vcr to the right channel by pressing the button on the left face twice. Insert a clean tape, go ahead, take a clean one and you can record. If you prefer wait for me, I should be back in a few moments.

I teraz największe błędy:
1."does not have me in house" dosłownie oznacza ż…e ktoś nie ma ciebie w domu (hmmm)
2. uważ…aj na szyk zdań i składnię
3. angielski wymaga rodzajników, to takie małe stworki jak "a" "the" bezwzględnie przed rzeczownikiem
4."the movie has to fly" - po angielsku filmy nie "lecą" a "grają"
itp...
Visitor
 



Re: CZY SPRAWDZICIE KORZYSTAŁAM ZE SŁOWNIKA

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 15:01

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości