Tłumaczenie zdań

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Tłumaczenie zdań

Postautor: Kortez » 09 kwie 2012, 18:30

Prosił bym o przetłumaczenie tych zdań :).
1. Kiedy jadę do szkoły autobusem, chętnie słucham Abby. Grupa ta pochodzi ze Szwecji i była popularna zwłaszcza w latach 70. Lubię ten zespół, ponieważ… ich muzyka jest radosna i rytmiczna. Taka muzyka daje mi duż…o energii. Sprawia, ż…e jestem optymistą, działam spontanicznie i mam lepszy humor. Piosenki tej grupy są bardzo melodyjne.
2. Kiedyś byłem miłośnikiem horrorów. Nadal mnie do nich ciągnie, jednak już… zdecydowanie mniej. Lubię ten dreszczyk emocji, oglądać coś mocnego w towarzystwie przyjaciół oraz zakrywać się swetrem w strasznych momentach. Nie gardzę też… dobrymi komediami. Jeśli musiałabym wybierać, to padłoby na horror.
3. Kocham ją. Słuchanie jej muzyki sprawia mi przyjemność. Lady Gaga wprowadziła coś odmiennego dla współczesnych odbiorców. Moim zdaniem i nie sądzę, ż…e to coś złego przypomina Grace Jones. Mam na myśli jej kostiumy.
Uważ…am, ż…e jest bardzo utalentowana. Pisze własną muzykę i ma wspaniały głos. Miałem moż…liwość spotkania jej po raz pierwszy, na koncercie.
Ja od ponad roku pogrywam w SilkRoad Online. Jak dla mnie super gra, niczego mi w niej nie brakuje, jedyne co mi przeszkadza to zapchane serwey i duż…o botów.
Kiedyś też… grałem w World of Warcraft, ale jakoś szybko mi się znudziło, pewnie dlatego, ż…e nie grałem na globalu, który jest płatny lecz na jakimś prywacie.
No i bym zapomniał jeszcze o legendarnym MU, które jednak po szybkim czasie mi się znudziło.
5.Justin uparcie brnął do celu i osiągnął go. Ma talent i wiarę przez co zaszedł tak daleko i zajdzie zapewne jeszcze dalej. Na pewno nie jest mu wesoło z tym faktem, ż…e tak wiele osób go nienawidzi. Ale stara się być twardy. On wam przecież… nic nie zrobił. Robi tylko to co kocha. Tworzy muzykę, przez którą pokazuje siebie i swój świat.
Kortez
 


Re: Tłumaczenie zdań

Postautor: Kortez » 09 kwie 2012, 19:27

Czy pierwsze zdanie będzie dobre takie ?
1. When I go to school by bus, eagerly listening to Abba. This group comes from Sweden and was especially popular in the 70s I like this band because their music is joyful and rhythmic. The music gives me a lot of energy. Makes me an optimist, spontaneously, and I have a better sense of humor. This group of songs are very melodic.
Kortez
 



Re: Tłumaczenie zdań

Postautor: vlord » 10 cze 2022, 16:13

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości