Jak się pisze po angielsku lunatykować ?????????????????

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Jak się pisze po angielsku lunatykować ?????????????????

Postautor: Ang-Pol i tak język » 16 paź 2008, 17:59

Napiszcie jak się pisze lunatykować po angielsku
Ang-Pol i tak język
 


Re: Jak się pisze po angielsku lunatykować ?????????????????

Postautor: xeo » 16 paź 2008, 18:46

to walk in one's sleep
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Jak się pisze po angielsku lunatykować ?????????????????

Postautor: Gość » 16 paź 2008, 19:54

sleepwalk jest takie slowo- sleepwalking
Gość
 

Re: Jak się pisze po angielsku lunatykować ?????????????????

Postautor: ladystockbroker » 20 paź 2008, 18:13

No to ja dorzucę swoje pięć groszy, bo natknęłam się właśnie na formalno-medyczno-techniczną wersję i przypomniałam sobie, ż…e ktoś o to pytał, a więc czasownik = to somnambulate. W przypływie adrenaliny wypisałam przymiotniki i rzeczowniki odczasownikowe, a potem rzuciłam na to okiem i wszystko skasowałam. Jeśli ktoś chce rzucić okiem na formy i genezę, "somnambulate" jest dzisiejszym Słowem Dnia na www.alphadictionary.com.

(Disclaimer: to taka ciekawostka z ramki "dla chętnych"; w informal speech uż…ywać albo dla dodania pikanterii, świadomie i z wyczuciem, albo wcale)
ladystockbroker
junior fellow
 
Posty: 101
Rejestracja: 06 maja 2008, 9:02

Re: Jak się pisze po angielsku lunatykować ?????????????????

Postautor: Gość » 23 mar 2009, 3:56

ladystockbroker pisze:No to ja dorzucę swoje pięć groszy, bo natknęłam się właśnie na formalno-medyczno-techniczną wersję i przypomniałam sobie, ż…e ktoś o to pytał, a więc czasownik = to somnambulate. W przypływie adrenaliny wypisałam przymiotniki i rzeczowniki odczasownikowe, a potem rzuciłam na to okiem i wszystko skasowałam. Jeśli ktoś chce rzucić okiem na formy i genezę, "somnambulate" jest dzisiejszym Słowem Dnia na www.alphadictionary.com.

(Disclaimer: to taka ciekawostka z ramki "dla chętnych"; w informal speech uż…ywać albo dla dodania pikanterii, świadomie i z wyczuciem, albo wcale)


No nawet po polsku mamy takie slowo" somnambulik
Gość
 

Re: Jak się pisze po angielsku lunatykować ?????????????????

Postautor: ladystockbroker » 18 kwie 2009, 23:51

Anonymous pisze:No nawet po polsku mamy takie slowo" somnambulik


Wszystko przez tych przeklętych Rzymian...
ladystockbroker
junior fellow
 
Posty: 101
Rejestracja: 06 maja 2008, 9:02

Re: Jak się pisze po angielsku lunatykować ?????????????????

Postautor: Ja wiem !!!! » 05 lis 2011, 15:18

Ang-Pol i tak język pisze:Napiszcie jak się pisze lunatykować po angielsku




Pisze się loonthowachhpp :wstydnis: :wstydnis: :wstydnis: :wstydnis: :wstydnis: :wstydnis: :wstydnis: :wstydnis: :wstydnis: :wstydnis: :wstydnis:
Ja wiem !!!!
 

Re: Jak się pisze po angielsku lunatykować ?????????????????

Postautor: agabak87 » 15 wrz 2019, 17:49

sleepwalk
agabak87
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 15 wrz 2019, 17:02



Re: Jak się pisze po angielsku lunatykować ?????????????????

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 0:06

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości