Program do nauki słownictwa

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Program do nauki słownictwa

Postautor: Yogo1 » 17 sie 2009, 0:57

Jeśli chcesz mieć moż…liwość zdobycia abenamentu programu do nauki słówek napisz
gg: 528212
Yogo1
 


Fajny portal do nauki słówek angielskiego

Postautor: worldofwords » 10 lut 2010, 6:08

Zapraszamy na www.worldofwords.com.pl - to nowy serwis oferujący innowacyjny sposób nauki słówek siedmiu języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców.
Spróbuj jak to działa, zapamiętasz aż… 40 słów w 15 min - trwale i skutecznie! Zapraszamy!
worldofwords
 

Fiszki na komórkę

Postautor: Andiiii » 01 lip 2013, 20:16

Ja korzystam z Fiszek z telefonu komórkowego - to fajna zabawa i nauka jednocześnie http://www.fiszki.pl/jezyk-angielski/mf ... a-telefon/
Pozdrawiam
Andiiii
 

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: ala135 » 30 sie 2013, 13:56

Zachęcam do wypróbowania kursu słówkowegona www.multikurs.pl. Otrzymasz dwudniowy dostęp do całości materiału. Polecam, bo warto :)
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Afirmacje mp3 do nauki

Postautor: Hanso » 17 wrz 2013, 9:23

Mnie pomógł taki system http://hepika.pl/probka-afirmacje-hepika
Tam sa nagrania na koncentrację, dzięki którym zapamiętywałem 3 razy więcej :)

Tak się nauczyłem angielskiego :)

Najlepsze jest to, ż…e moż…na to zastosować też… do innych przedmiotów :)
Hanso
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 09 wrz 2013, 9:51

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: Gość » 14 paź 2013, 17:56

Najbardziej pasowałby mi jakiś program na androida... aplikacja na telefon lub tablet, jest coś takiego? moż…e polecicie jakiś program? Tylko sprawdzony :)
Gość
 

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: Szerszen » 15 paź 2013, 7:11

Szerszen
newbie
 
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2013, 15:44

Słówka z eTutor na telefonie.

Postautor: english... » 25 paź 2013, 6:43

Anonymous pisze:Najbardziej pasowałby mi jakiś program na androida... aplikacja na telefon lub tablet, jest coś takiego? moż…e polecicie jakiś program? Tylko sprawdzony :)

Zarejestruj sobie darmowe konto na eTutor dodaj słówka ze słownika Diki do systemu powtórek, a następnie zainstaluj mobilną aplikację etutor'a i ucz się słówek na telefonie - Sprawdzone :)
___________________
Angielski przez Internet - sprawdzone serwisy do nauki angielskiego online.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: miedzian » 30 paź 2013, 17:20

A czy moż…e ktoś polecić jakieś oprogramowanie na komputer Apple? Większość na rynku jest tylko na PCty
miedzian
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2013, 17:06

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: barmic » 28 gru 2013, 0:26

ja uczę się z fiszek, takich standardowych :)
barmic
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2013, 16:01

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: KamilKuczynski » 28 gru 2013, 12:06

barmic pisze:ja uczę się z fiszek, takich standardowych :)


Pochwalisz się jak długo to robisz i jakie masz efekty? Czy czujesz, ż…e Ci pomaga?
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: LukLev » 20 lip 2014, 9:22

KamilKuczynski pisze:
barmic pisze:ja uczę się z fiszek, takich standardowych :)

Pochwalisz się jak długo to robisz i jakie masz efekty? Czy czujesz, ż…e Ci pomaga?

Myślę, ż…e w dzisiejszych czasach bardziej wygodne są fiski mobilne (na telefon) w postaci aplikacji, lub fiszki audio mp3 do słuchania na telefonie.
___________________
1000 angielskich słów - jak szybko się ich nauczyć?
Awatar użytkownika
LukLev
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 sty 2014, 4:50

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: NajDoreen71 » 26 lip 2014, 17:24

Ja ostatnio odkryłam tą nową metodę 1000 najczęściej uż…ywanych słówek i muszę przyznać ż…e metoda bardzo miło mnie zaskoczyła, ale fakt faktem poświęcam jej dziennie około dwóch godzin ale są efekty ...

____________________
Sam sprawdź, ż…e to nie fałsz czy prowokacja - kliknij http://niskiecisnienie.bloog.pl/ przekonasz się u nas optymalne ceny
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2014, 14:51 przez NajDoreen71, łącznie zmieniany 1 raz.
NajDoreen71
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2014, 17:11

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: mkoreczek » 27 lip 2014, 20:01

A ja znalazłem doskonały program do nauki słówek on-line. Są gotowe bazy słówek, nauka najpotrzebniejszych 500 słów (na podstawie tekstów), wymowa słów i nawet nagrody za postępy i do tego wszystko bezpłatnie. Program do nauki angielskiego jest na http://www.ultratext.pl. Naprawdę warto tam zajrzeć.
mkoreczek
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 lip 2014, 8:10

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: ExtraBruno83 » 29 wrz 2014, 16:25

W tych czasach najlepszą opcją są programy na smarfony. Wybór jest bardzo duż…y, ale już… od dłuż…szego czasu korzystam z Duolingo. Chyba najlepszy program na androida. Nie jestem pewny, czy działa na innych platformach, ale chyba tak.
ExtraBruno83
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2014, 18:47

Re: Fiszki na komórkę

Postautor: ledziom » 04 paź 2014, 7:30

Andiiii pisze:Ja korzystam z Fiszek z telefonu komórkowego - to fajna zabawa i nauka jednocześnie http://www.fiszki.pl/jezyk-angielski/mf ... a-telefon/
Pozdrawiam


ja też… uczę się z fiszek, super sprawa :) polecam
ledziom
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2014, 7:03

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: agabak87 » 15 wrz 2019, 17:32

Recenzja aplikacji do nauki angielskiego

https://angielskispec.wordpress.com/201 ... ielskiego/
agabak87
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 15 wrz 2019, 17:02

Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: Kitana » 24 paź 2019, 8:39

Taki progran może się bardzo przydać. To po prostu może być bardzo fajna sprawa! Kocham taką naukę!
________________________________
Dyplomowe prace z zarządzania -blog
Awatar użytkownika
Kitana
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 13 lut 2019, 15:03



Re: Program do nauki słownictwa

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 2:15

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości