Speaking

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Speaking

Postautor: donna Ma » 21 kwie 2011, 14:59

Wszystkim chcącym się podszkolić przede wszystkim w mówieniu, polecam spojrzeć sobie na szkołę angielskiego online, gdzie przez Skype rozmawia się z nauczycielami z innych krajów (anglia, usa, australia) moż…na za darmo zapisać się na konwersacje testową, po której nauczyciele określą na jakim jesteśmy poziomie.
donna Ma
 


Re: Speaking

Postautor: qubertus » 06 maja 2011, 16:16

Wszedłem z ciekawości. ku mojemu zaskoczeniu lekcja testowa okazała się darmowa - miłe zaskoczenie. Sama konwersacja testowa podoba mi się. Rozmawiałem z bardzo sympatyczną Brytyjką mieszkającą obecnie w Brazylii :) Jako, ż…e lubię podróż…e, ucięliśmy sobie miłą pogawędkę. Jutro mam dostać wyniki, ale speakerka powiedziała, ż…e rzadko zdarza jej się rozmawiać z kimś na tak dobrym poziomie :)

Polecam niezdecydowanym.
qubertus
 

Re: Speaking

Postautor: Kielich » 11 maja 2011, 18:03

jak dla mnie speaking i umiejętność porozumienia się z obcokrajowcami są najważ…niejsze. Jeśli takie konwersacje jak w szkole online faktycznie przynoszą rezultaty to uważ…am, ż…e jest to świetne rozwiązanie. Zapisałem się na darmowy test - po nim będę umiał powiedzieć coś więcej.
Kielich
 

Re: Speaking

Postautor: Kielich » 26 maja 2011, 19:59

Rozmowa wypadła bardzo fajnie. Okazuje się, ż…e w tej szkole uczą sami native speaker - pierwszy raz w ż…yciu miałem okazje przeprowadzić rozmowę z kimś, dla kogo językiem ojczystym jest angielski - fajne doświadczeni :)

zapisze się na konwersacje na miesiąc - zobaczymy jak będzie szło. Na wakacje akurat się coś podszkolę :)
Kielich
 



Re: Speaking

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 5:27

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości