Jaka książ…ka ze słownictwem C1 ?

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Jaka książ…ka ze słownictwem C1 ?

Postautor: Falafin » 16 kwie 2012, 21:42

Jak to mówia, kto nie idzie na przód ten się cofa. Jak narazie jestem na poziomie mniej lub więcej B2, ale chciałbym wejść na poziom wyż…szy. Zna więc ktoś jakieś dobre książ…ki ż…eby osiągnąć C1 ? Jestem w klasie maturalnej i po maturach praktycznie od maja do października wolne, więc chciałbym coś mocno popracować na własną rękę. Zna ktoś jakieś godne polecenia książ…ki do nauki ?
Falafin
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2012, 20:14


Re: Jaka książ…ka ze słownictwem C1 ?

Postautor: english... » 21 kwie 2012, 17:37

A moż…e zamiast książ…ki wypróbuj kurs multimedialny, do którego masz dostęp online (przez Internet) osobiście na poziomie C1 polecam Ci naukę na portalu eTutor gdzie słówka, ćwiczenia oraz lekcje multimedialne są podzielone na poziomy zaawansowania, więc moż…esz skupić się tylko na tych, które są dla Ciebie odpowiednie.

Poza tym eTutor wyróż…nia się ciekawą (multimedialną) konstrukcją lekcji oraz innowacyjnym algorytmem powtórek, który pozwala skutecznie uczyć się i zapamiętywać nowe słówka...

Dostęp do poziomu C1 będzie wymagał zakupu abonamentu, ale moim zdaniem naprawdę warto. Wcześniej jednak moż…esz założ…yć darmowe konto i sprawdzić czy taka forma nauki Ci odpowiada.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

c1 vocab

Postautor: barrrrrrr » 21 kwie 2012, 20:19

polecam destinationc1/c2
barrrrrrr
 

książ…ki

Postautor: biankaa » 30 cze 2012, 17:45

Ja polecam Advanced Vocabulary in Use i Advanced Practice Vince. Ale to jest kropla w morzu. Poziom C1 jest bardzo obszerny. Polecam książ…ki w oryginale. Najlepiej takie, które nas zainteresują. Pozdrawiam. ;)
biankaa
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2012, 16:19

Re: Jaka książ…ka ze słownictwem C1 ?

Postautor: martilys » 16 sie 2012, 21:43

http://www.nokaut.pl/ksiazki/slownictwo ... 62365.html
tam są wszystkie słówka które potrzebne są do jakiegokolwiek egzaminu.
Szczerze polecam!
martilys
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2012, 21:02

Re: Jaka książ…ka ze słownictwem C1 ?

Postautor: Konar86 » 11 wrz 2012, 20:16

Ja bym natomiast polecił Ci rozpoczęcie nauki angielskiego w jakimś konkretnym kierunku np. jeśli zajmujesz się prowadzeniem interesu to skup się na bussines english, zainwestuj w jakiś porządny podręcznik i do dzieła!
Konar86
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 02 wrz 2012, 10:01

Re: Jaka książ…ka ze słownictwem C1 ?

Postautor: antySPAM » 04 paź 2012, 1:51

Osobniku o nickach: Konar86, ilonasz22, martilys i wielu innych anonimowych - Przestań w końcu SPAMOWAĆ to forum ofertami z nokaut..pl!!! Bo zaczynasz być już… ż…ałosny!
antySPAM
 

Re: Jaka książ…ka ze słownictwem C1 ?

Postautor: Anna434 » 16 sie 2013, 13:29

Ja korzystałam swego czasu z Destination C1 & C2 Grammar & Vocabulary.
Anna434
 



Re: Jaka książ…ka ze słownictwem C1 ?

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 7:22

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości