History of Great Britain

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

History of Great Britain

Postautor: Magdulenka19 » 08 kwie 2006, 15:59

Witam mam mały problem i chciałabym prosić Was o pomoc:otóż… muszę napisać pracę z historii Wielkiej Brytanii mam sama sobie wybrać jakiś temat(właściwie temat jest luż…ny moż…e dotyczyć zaróno muzyki, jak i struktury rzadu) wiem, ż…e jest tu duż…e pole do popisu, ale mi brakuje pomysłów, nie wiem o czym napisać ż…eby praca nie była nudna.Jeż…eli ktoś miałby jakiś pomysł i chciał sie ze mną podzielić to będę bardzo wdzięczna! Pozdrawiam
Magdulenka19
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 04 lis 2005, 0:00


Re: History of Great Britain

Postautor: xeo » 08 kwie 2006, 16:12

a co Cię interesuje z historii UK ?
moż…e napisz o skandalach w rodzinach królewskich, wybierz same pikantne kawałki - na pewno nie będzie nudne ;)
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: History of Great Britain

Postautor: Magdulenka19 » 08 kwie 2006, 22:27

co mnie interesuje z historii UK...hmmm szczerze mówiąc nigdy nie byłam fanką historii pracę piszę, bo muszę (niestety taka jest prawda) to ma być prezentacja (ok. 7 min) na tle grupy i wykłdowcy - niestety:( tak wiec wolałbym jakiś temat, o którym mogłabym sie w miarę duż…o nauczyć i dobrze przygotować tak zeby nie mogła mnie "zagiąć", a niestety nie sądzę ż…ebym dała radę opanować informacje na temat rodzin królewskich...moż…e coś bardziej współczesnego, qrcze sama nie wiem tak to jest jak nie ma określonego tematu..niby luźny temat ale jak przyjdzie coś wybrac to jest kłopot...Pozdrawiam!!
Magdulenka19
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 04 lis 2005, 0:00

Re: History of Great Britain

Postautor: xeo » 08 kwie 2006, 23:25

no to moż…e o Wikingach coś ? na pewno znajdziesz mnóstwo informacji, a moż…e jakaś wojna, albo panowanie jakiegoś króla, albo ż…ycie Diany ?
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: History of Great Britain

Postautor: Magdulenka19 » 08 kwie 2006, 23:36

ż…ycie Diany...myślę, ż…e to moż…e być ciekway temat.Tak wię zabieram się za szukanie ciekawych informacji.Dzięki :)
Magdulenka19
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 04 lis 2005, 0:00


Re: History of Great Britain

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 22:07

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości