praca licencjacka z metodyki - reading comprehension

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

praca licencjacka z metodyki - reading comprehension

Postautor: kasia gajda » 20 lut 2008, 12:16

Dzień dobry Xeo,już… od dłuż…szego czasu miałam ochotę poprosić Cię o pomoc.Muszę napisać wstęp i plan pracy licencjackiej na sobotę.Mam wielką ochotę przysiąść i mieć to już… za sobą,ale ci꿅ko mi to wszystko poukładać.Mój temat brzmi The effects of background knowledge in teaching reading comprehension skills.Mam zamieścić schema theory i przegląd historyczny modelu uczenia czytania.Xeo,pomóż… mi proszę z tym planem pracy :prosi:
kasia gajda
 


Re: praca licencjacka z metodyki - reading comprehension

Postautor: 20kasiora105 » 20 lut 2008, 18:21

eksperyment mogę przeprowadzić w klasach 1-3 gimnazjum,która będzie najlepsza? :?
20kasiora105
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2008, 11:44

Re: praca licencjacka z metodyki - reading comprehension

Postautor: xeo » 20 lut 2008, 18:36

Plan pracy podawałem już… kilka razy na forum

table of contents
introduction
chapter 1 - Theory
chapter 2 - Research design
2.1 Research objective
2.2 Sample selection
2.3 Research tools
2.4 Research implementation
2.5 Evaluation criteria
chapter 3 - Data Presentation / Analysis
chapter 4 - Conclusions
appendices
bibliography
summary in Polish

W części teoretycznej wszystko na temat uczenia reading comprehension. Otwierasz książ…ki do metodyki napisane na ten temat, przeglądasz wszystkie paragrafy, punkty i podpunkty i według tego układasz swoją własną część teoretyczną. Jeśli coś się powtarza w wielu książ…kach to musi być waż…ne i trzeba to zawrzeć w swojej pracy. Nazwy akapitów, punktów i podpunktów moż…na zgapić ze spisów treści. Co do biliografii to wystarczy zaglądnąć do bibliografii danej książ…ki i tam będą kolejne tytuły. Dodatkowo na books.google.com i findarticles.com + standardowo księgarnia, biblioteka, czytelnia.
W sumie to nie wiem co w końcu masz napisać, bo wstęp w pracy to jedna, góra dwie, strony.
Co do eksperymentu (a nie lepiej ankieta?) to logicznie myśląc III klasa gimnazjum będzie miała większą background knowledge i moż…e więcej powiedzieć na ten temat.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: praca licencjacka z metodyki - reading comprehension

Postautor: 20kasiora105 » 20 lut 2008, 18:58

Dziękuje Xeo i przepraszam za kłopot :kiss:
20kasiora105
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2008, 11:44




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości