praca mgr rozdzialy i podrozdzialy

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

praca mgr rozdzialy i podrozdzialy

Postautor: lulu5885 » 16 lis 2009, 17:56

Witam, bardzo prosze o pomoc!Jestem aktualnie w momecie pisania pracy mgr.pierwszy rozdzial mam juz za soba a mianowicie charakterystyka mixed ability class-plusy,minusy, strategie radzenia sobie z problemami. Natomiast kompletnie nie wiem jak zabrac sie za rozdzial2, w ktorym chcialabym opisac dialogi jako sposob pomocy w przelamaniu mowienia po angielsku w takich klasach.tz.less scaffolded and more scaffolded dialogues.nie wiem jak ponazywac podrozdzialy od czego zaczac pisac-bardzo prosze o pomoc.Chcialabym wyjsc od tego jak rozne medody traktowaly mowienie m.i communicative audiolingual etc.ale nie wiem jak zaczac czy najpierw definiowac dialog ?bardzo prosze o pomoc.
lulu5885
 


Re: praca mgr rozdzialy i podrozdzialy

Postautor: xeo » 21 lis 2009, 2:52

A promotor podawał co ma być w drugim rozdziale? To o czym chcesz pisać to dalej teoria, a teoria to przeważ…nie pierwszy rozdział (z naciskiem na przeważ…nie). Rozdział drugi to przeważ…nie opis części badawczej np.

Chapter 2 - Research design

2.1 Research objective
2.2 Sample selection
2.3 Research tools
2.4 Research implementation
2.5 Evaluation criteria
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: praca mgr rozdzialy i podrozdzialy

Postautor: lulu5885 » 22 lis 2009, 22:25

ma byc to rozdzial teoretyczny,rozdzial 3bedzie dotyczyl badania.Wiem ze w 2rozdziale mam opisac jak rozne metody nauczania mialy stosunek do dialogu,a nastepnie opisac rozne typy dialogow-np.podzielic je na less scaffolded/more scaffolded i podac przyklady ale nie wiem jak zatytulowac rozdzialy i podrozdzialy i czy wychodzic od definicji dialogu.prosze o pomoc!!
lulu5885
 

Re: praca mgr rozdzialy i podrozdzialy

Postautor: Milka900 » 18 mar 2016, 10:14

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38



Re: praca mgr rozdzialy i podrozdzialy

Postautor: vlord » 13 cze 2022, 21:17

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości