magisterka-autonomia pomoc pilnie potrzebna

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

magisterka-autonomia pomoc pilnie potrzebna

Postautor: anula222 » 30 gru 2009, 19:07

Zastanawiam sie nad tematem mojej pracy magisterskiej-interesuje mnie autonomia w nauczaniu jezyka obcego i tu pojawia sie problem. Mojej promotorce zalezy na tym, aby praca byla napisana z perspektywy nauczyciela tzn. mam napisac prace o sobie jako nauczycielu. Myslelam wiec o tym jakie problemy napotykam ja jako nauczyciel jezeli chodzi o rozwijanie tej autonomi, ale ten pomysl nie za bardzo spodobal sie mojej promotorce. Wiec zaczelam sie zastanawiac nad tym czy zmienia sie rola nauczyciela, gdy uczniowie rozwijaja autonomie i moze ten aspekt poruszyc w mojej pracy. Czy mozliwe bedzie pozniej przeprowadzenie jakis badan? Prosze o pomoc-chcialam juz zaczac o pisania definicji-wiem, ze w pracy powinam miec zdefiniowane trzy kluczowe pojecia-jednym z nich bedzie autonomia a jakie pozostale dwa? Prosze o pomoc. Z gory dziekuje
anula222
 


Re: magisterka-autonomia pomoc pilnie potrzebna

Postautor: Milka900 » 18 mar 2016, 10:08

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38



Re: magisterka-autonomia pomoc pilnie potrzebna

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 0:15

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości