Xeo bede bardzo wdzieczna jesli zajrzysz!PILNE!!

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Xeo bede bardzo wdzieczna jesli zajrzysz!PILNE!!

Postautor: kot16 » 23 sie 2011, 21:38

Drogi Xeo, na pocztaku pragne podziekowac za pomoc, ktora juz raz od ciebie otrzymalam, byla na prawde bezcenna!! DZIEKUJE!

Mam jednak jeszcze jeden problem. Mianowicie bede miala egzaminy wstepne na us i bede wdzieczna za twoja nieoceniona pomoc. Zdaje na 2 specjalizacje: tłumaczeniowa i nauczycielska. Błagam pomoz mi znaleźc natchnienie do tematu pracy mgr z tłumaczeniowki, długo myslalam, ale nie przychodzi mi nic konretnego do głowy. Myślalam, aby pisać o humour translation np. na podstawie jakiegoś filmu z uwględnieniem róż…nic kulturowych. Jednak nie iwem kompletnie jak sie do tego zabrac. :(

Temat z metodyki: myslalam o zbadaniu zaleznosci miedzy samoocena uczniow a ich motywacja, stylem uczenia i wogole podejscia do nauki jezykow obcych.

Proszę zaproponuj cos jesli mozesz, natchnij mnie :) Rozumiem, ze bardzo duzo osob prosi cie o pomoc, jednak mam nadzieje ze znajdziesz chwilke i dla mnie.

Z gory dziekuje
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 2:46 przez kot16, łącznie zmieniany 1 raz.
kot16
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2011, 21:25


Re: Xeo bede bardzo wdzieczna jesli zajrzysz!PILNE!!

Postautor: kot16 » 23 sie 2011, 21:47

Bardzo prosze dobrzy ludzie o pomoc!! :(
kot16
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2011, 21:25



Re: Xeo bede bardzo wdzieczna jesli zajrzysz!PILNE!!

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 10:00

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości