Które studia...

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Które studia...

Postautor: kubas1112 » 02 wrz 2011, 21:56

Witam, nie dostałem się na dzienne studia Filologi angielskiej ani Nauczania Ang na UW, czekam na II turę na studia wieczorowe na drugi z tych kierunków, ale muszę znależ…ć jakieś alternatywne rozwiązanie, jak wspomniałem interesuje mnie Filologia angielska bądż… pokrewny kierunek, ż…eby póż…niej móc zostać tłumaczem, w ostateczności nauczycielem. Moż…ecie mi polecić którąś z uczelni w WWA? Zastanawiałem się nad Wyż…szą szkołą lingwistyczną w Warszawie, SWPSiZ, Wszechnicą polską, ale kontrastowych opini jest tak duż…o ż…e nie mam pojęcia, gdzie jest jaki poziom i gdzie się opłaca studiować.

Pozdrawiam.
kubas1112
 


Re: Które studia...

Postautor: YouKnowWho » 23 lut 2012, 22:58

Miałam znajomą w podobnej sytuacji, poszła na filologię ang. na wyż…szą szkołę pedagogiczną twp w końcu i potem bardzo sobie chwaliła. Z tego co mówiła, to miała bardziej praktyczne zajęcia niż… na przereklamowanym uw. ;)

P.S. wyż…szą szkołę lingwistyczną kojarzę tylko z tego, ż…e przeglądając kiedyś ofertę studiów znalazłam u nich paskudny błąd ort, na głównej stronie, nawet im maila napisałam, ż…e trochę obciach. Ciekawe czy zmienili. :co_jest:
Awatar użytkownika
YouKnowWho
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2012, 21:58

Re: Które studia...

Postautor: xeo » 24 lut 2012, 21:56

Studia językowe potrzebujesz tylko do zawodu nauczyciela, tłumaczem (nie przysięgłym) moż…esz być w każ…dej chwili, po każ…dej uczelni i kierunku. Pisaliśmy o tym wiele razy na forum, poszukaj.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Które studia...

Postautor: YouKnowWho » 27 lut 2012, 23:01

No tak... tylko ż…e trzeba by jeszcze umieć trochę więcej niż… google translator do tego. ;)
Awatar użytkownika
YouKnowWho
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2012, 21:58



Re: Które studia...

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 10:07

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości