Praca licencjacka metodyka- czas 2 miesiace

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Praca licencjacka metodyka- czas 2 miesiace

Postautor: edytka19kociak » 19 paź 2011, 22:50

Hej,
Mam poważ…ny problem, muszę w 2 miesiące napisać pracę licencjacką, mój temat brzmi: MOTYWACYJNA ROLA GIER W NAUCZANIU DZIECI W WIEKU WCZESNOSZKOLNYM, bede pisala o dzieciach przedszkolnych i klas I-III szkoly podstawowej.

Musze na za 2 tygodnie oddać pierwszy rozdział swojej pracy, który brzmi Pojecie motywacji. Zawre tam róźne rzeczy na temat motywacji, typu źródła motywacji czy rodzaje, i moje pytanie brzmi czy skorzystanie z ksiaż…ki Komorowskiej, Harmera i Dorneya wystarczy? moze mozecie mi podsunac jakies artykuly? bylabym wdzieczna:)

A i jeszcze jedno pytanie jak mam napisac ta prace w calosci zeby to sie wszystko skleilo? nikt nam nie pow.jak pisac taka prace, wiec prosze pow.mi czy ja to co napisze w rozdzialach pozniej musze polaczyc w podsumowaniu zeby wszystko razem sie zlalo? sorry ale jestem laikiem w tej sprawie. Pozdrawiam...
edytka19kociak
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2011, 20:22


pomoc

Postautor: aaannnnnnneeeee » 20 lis 2011, 2:07

Chętnie pomogę. Pisz na moje gg 28299137.
aaannnnnnneeeee
 

Pytanie do edytka19kociak ;)

Postautor: Paaati » 15 sty 2012, 1:43

Jakich dokładnie książ…ek uż…ywasz ż…eby opisać motywacje jej źródła, typy? Mogłabyś mi napisać jak ujęłaś dalsze rozdziały? Będę bardzo wdzięczna za pomoc ;)
Paaati
 

Re: Praca licencjacka metodyka- czas 2 miesiace

Postautor: Milka900 » 18 mar 2016, 0:47

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38



Re: Praca licencjacka metodyka- czas 2 miesiace

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 10:17

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości