jak duzo musze umiec by dostac sie na fil. ang?

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

jak duzo musze umiec by dostac sie na fil. ang?

Postautor: overreaction » 29 paź 2011, 3:08

jestem w 1 LO. nie mam angielskiego rozszerzonego niestety... mam poziom średnio zaawans. i zastanawiam sie co muszę zrobić by dostać się na fil ang? jak duż…o muszę potrafić? czy muszę mieć poziom biegły czy wystarczy zaawansowany? zamierzam mieć zajęcia z native speakerem, a poza tym czytać 1 książ…kę miesięcznie po angielsku i spisywać bardzo duż…o słówek ze stron itd. i jak bym uczyła się 2 h dziennie albo 1 h dziennie angielskiego przez te 3 lata w domu + 3 razy w tyg z native speakerem no i trochę godzin w szkole, to czy bym się dostała? no i czytam duż…o książ…ek przygotowujących do matury z angielskiego. poza tym chce tez kupić do historii, bo też… chcę zdać rozsz. czy jak zdam rozsz maturę z ang i his to wystarczy by się dostać?
overreaction
 


Re: jak duzo musze umiec by dostac sie na fil. ang?

Postautor: xeo » 29 paź 2011, 19:45

Żeby dostać się bez problemu na dobrą uczelnię musisz mieć ok. 90% z matury rozszerzonej. Rozwiąż… matury z poprzednich lat to zobaczysz gdzie stoisz.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26



Re: jak duzo musze umiec by dostac sie na fil. ang?

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 10:21

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości