XEO!! Pomóż…, rozmowa kwalifikacyjna na studia II stopnia uś

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

XEO!! Pomóż…, rozmowa kwalifikacyjna na studia II stopnia uś

Postautor: Gość » 02 wrz 2012, 20:15

Xeo, mam prosbe, poniewaz widzialam ze pomogles juz wielu osobom. W czwartek, albo piatek mam rozmowe kwalifikaacyjną na studia magisterskie. Mniej wiecej wiem o czym chcialabym pisać, chociaż… był to taki temat spontan. Spodobał mi się dyscyplina w gimnazjum a postawa nauczyciela. Zastanawiam się co mogłabym napisać w każ…dym rozdziale tzn wstępnie o czym mogłabym mówić. Czy znasz moze jakies ciekawostki na ten temat, albo po prostu nazwiska i ksiazki, ktore powinnam poznac do piątku w tej dziedzienie. Z góry bardzo Ci dziękuję i chciałabym jeszcze mniej wiecej wiedziec jak wyglada taka rozmowa:) Pozdrawiam mona894
Gość
 


Re: XEO!! Pomóż…, rozmowa kwalifikacyjna na studia II stopnia uś

Postautor: xeo » 01 paź 2012, 22:07

Oops chyba się spóźniłem z odpowiedzią , ale o dyscyplinie pisałem już… szczegółowo 150 razy na tym forum, wystarczyło poszukać. Jak będziesz miała jakieś pytania w przyszłości to pisz, dyscyplina to moja ulubiona działka.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26



Re: XEO!! Pomóż…, rozmowa kwalifikacyjna na studia II stopnia uś

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 12:23

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości