praca licencjacka, językoznawstwo, muzyka.

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

praca licencjacka, językoznawstwo, muzyka.

Postautor: buka prosi o pomoc » 04 paź 2012, 20:42

Witam! Jako studentka trzeciego roku filologii angielskiej (specjalność: translatoryka) w tym roku akademickim muszę wykazać się swoimi zdolnościami i...napisać pracę licencjacką. Na pewno będzie ona związana z językoznawstwem/tłumaczeniami i mam już… pewien pomysł na temat pracy ale kompletnie nie wiem ani jak się za to wszystko zabrać, ani w jakim kierunku wraz z moją przyszłą pracą pójść. Po rozmowie z promotorem, który mój pomysł popiera, jestem na tropie pracy: tłumaczenia piosenek, ich rytm, dostosowanie tekstu do muzyki itp. MNIEJ WIĘ CEJ. I teraz pojawia się moje pytanie: i co dalej? Czy mogę prosić o jakieś sugestie, podpowiedzi, cokolwiek co mogłoby mi pomóc z określeniem tego o czym chciałabym napisać? Czy na ten temat w ogóle da się cokolwiek napisać? Doskonale zdaję sobie sprawę, ż…e wybiera się 'coś' co nas interesuje i 'po prostu' pisze pracę. Jednak, mówiąc wprost nie mam pojęcia jak tę sprawę - kolokwialnie ujmując - ogarnąć, bo przecież… jeszcze nigdy czegoś takiego nie robiłam. Znacznie łatwiej byłoby gdybym dostała z góry narzucony temat, bo wtedy jest już… obrany jakiś kierunek. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
buka prosi o pomoc
 


Re: praca licencjacka, językoznawstwo, muzyka.

Postautor: xeo » 09 paź 2012, 23:26

xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: praca licencjacka, językoznawstwo, muzyka.

Postautor: Milka900 » 18 mar 2016, 0:26

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38



Re: praca licencjacka, językoznawstwo, muzyka.

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 12:30

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości