praca licencjacka- językoznastwo

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

praca licencjacka- językoznastwo

Postautor: Jadzia.Ja. » 29 lis 2012, 12:52

Witajcie!
Mam duzy problem z moją pracą licencjacką z językoznastwa na filologii angielskiej i dlatego pomyślałam, ż…e moż…e tutaj znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie mi pomoc. Zastanawialam się czy mogę pisac o "the body language" w odniesieniu do językoznastwa i jak sformuowac temat pracy, ż…eby pani promotor mi go przyjęła. Na co powinnam zwrócic uwagę, jak to połączyc. Z góry dziękuję za jakies odpowiedzi.

Od razu mówie, ż…e moja pani promotor nie pomoż…e mi nic, dlatego własnie piszę tutaj i szukam pom
Jadzia.Ja.
 


Re: praca licencjacka- językoznastwo

Postautor: CountDooku » 05 gru 2012, 8:53

Należ…ałoby najpierw spróbować doprecyzować temat.

1. Czy będziemy badać konkretną grupę społeczną?
2. Czy chcemy zbadać body language w konkretnej sytuacji komunikacyjnej (np. jako uzupełnienie komunikacji werbalnej w przypadku, gdy nie znamy danego słowa)?
3. Czy body language będziemy badać w kontekście language learning?

Relację między body language (szczególnie gestami) moż…na opisać za pomocą tzw. kontinuum Kendona (Kendon's continuum). Moż…na zbadać tzw. speech-framed gestures (np. podczas swobodnej wypowiedzi uczniów).Moż…na takż…e skupić się tylko na gestach lub wyrazie twarzy.
CountDooku
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2012, 8:22



Re: praca licencjacka- językoznastwo

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 12:53

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości