XEO proszę,pomóż…!metodyka,praca licencjacka,jak to rozwinąć?

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

XEO proszę,pomóż…!metodyka,praca licencjacka,jak to rozwinąć?

Postautor: kingaaaa » 08 gru 2012, 11:01

Witam,

Na początku przepraszam, jeśli powielam temat, ale starałam się przejrzeć forum tak aby się nie powtarzać i mam nadzieję, ż…e się nie powtarzam.

Otóż…, temat jaki wybrałam to: 'Advantages of integrating skills in the process of teaching English to young learners". Napisałam wstępny (choć bardzo okrojony) plan pracy i bibliografię (choć 'fizycznie' ksiązek z tej mojej bibliografii mam ze 4 <sick>). Problem polega na tym, ż…e nie mam pojęcia jak się ugryźć za tą część teoretyczną - słowem, jak rozbudować ten plan pracy. Np. chce opisać grupę 'young learners" lecz nie wiem co jest najważ…niejszy pod kątem mojego tematu? Czy jest np. sensem pisanie o dyscyplinie, motywacji względem young learners, czyli generalnie pisania 'wszystkiego'? Taki sam problem mam z opisywaniem Receptive/ Productive Skills.

Jeśli chodzi o 2 rodzdział, częśc praktyczną, zawrę wymyślone 'konspekty' do lekcji, w których połącze owe skillsy i jakąś ankietę, choć czarno to widzę, bo nie mam pojęcia do kogo ona moż…e być skierowana (czy do nauczycieli, czy do uczniów) i co w niej napisze :D

Tak więc, bardzo proszę o jakąś podpowiedź jak rozbudować te rozdziały i z czego głownie korzystać.

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam
kingaaaa
 


Re: XEO proszę,pomóż…!metodyka,praca licencjacka,jak to rozwinąć?

Postautor: Milka900 » 17 mar 2016, 23:25

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38



Re: XEO proszę,pomóż…!metodyka,praca licencjacka,jak to rozwinąć?

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 12:59

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości