PRACA LICENCJACKA-METODYKA

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

PRACA LICENCJACKA-METODYKA

Postautor: ciarrra » 09 paź 2014, 16:18

Hej, słuchajcie, nie proszę was o podanie gotowego tematu. Mam inny problem. Jestem aktualnie na trzecim roku fil.ang o specjalizacji nauczycielskiej. Metodyke nauczania j.ang rozpoczęłam dopiero w tym roku. Z góry został nam narzucony promotor, zajmujący się metodyką i z tej też… dziedziny mamy pisać pracę licencjacką, chociaż… niektórzy z nas kompletnie się tym nie interesują, co lepsze nie mamy o tym bladego pojęcia, bo jak kiedy odbyliśmy dopiero moż…e 2h z tych zajęć? Pani promotor, dojeż…dż…a do nas ze Słowacji, niestety bardzo duż…o zajęć z nią przepada, przez co każ…dy z nas się obawia jak to wszystko w ogóle będzie przebiegać. Tutaj zwracam się do was o pomoc. Jeż…eli mam już… pisać pracę z tej durnej metodyki. Zainteresowałam się "tematem". Bardziej to lekki zarys co by mnie interesowało, nie chce sie ze swoja praca meczyc. Co myslicie o "Uczenie się jezyka angielskiego w UK, jako najlepsza metoda na uczenie sie jezyka obcego" Cos w ten desen. Badz wplyw jezyka obcego na dorastanie obcokrajowca w danym kraju( w sensie zagranicą". To wszystko jest nieskladne, przepraszam, ale nie mam pojecia jak to ma wygladac, czym sie kierowac. Jeszcze dodatkowo doszly mnie sluchy,ze tematy prac tez maja nam narzucic z gory. Szukam pomocy. U promotorki jej raczej nie znajde, kiedy ta PANI jak sie z nia rozmawia miesza jezyk czeski,slowacki i polski naraz, niewspominajac o jej kompletnie niezrozumialym j.angielskim.
Z gory dziekuje.
ciarrra
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2014, 15:57


Re: PRACA LICENCJACKA-METODYKA

Postautor: xeo » 08 lis 2014, 12:28

Te tematy są trochę zbyt ogólne, ale podchodzą pod wychowywanie dzieci dwujęzycznych, temat bardzo ciekawy, materiałów sporo, ale może być problem z badaniami, bo raczej trzeba by mieć dostęp do takiego dziecka (rodziny) żeby coś udowodnić.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26



Re: PRACA LICENCJACKA-METODYKA

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 14:09

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości