rozmowa kwalifikacyjna...

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Re: rozmowa kwalifikacyjna...

Postautor: darkness » 11 maja 2005, 18:21

siema. niedawno sie dowiedzialam ze podczas rekrutacji na studia bede miala rozmowe kwalifikacyjna. na czym ona bedzie polegac?? z czego najlepiej sie przygotowac? moze sami jakies tematy pamietacie? pomocy, za wszystkie informacje bede wdzieczna. z gory dzieki
"The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do." - Walter Bagehot:))
darkness
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 15 maja 2004, 23:00


Re: rozmowa kwalifikacyjna...

Postautor: xeo » 12 maja 2005, 22:46

podaj uczelnie to moze bede mial zagadnienia z owej :) a co mowili w ulotkach ? ze z kultury beda pytac czy jak ? bo chyba to nie jest rozmowa na magisterke ?
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: rozmowa kwalifikacyjna...

Postautor: darkness » 13 maja 2005, 18:29

xeo...witam ponownie..czyjej ja moglam sie spodziewac odpowiedzijak nie Twojej:) wpadaj na jakies piwko bo musze sie jakos odwdzieczyc;)
no ale propo uczelni, chodzi mi o ta w Białej Podlasce.
ulotki? hmmm...jakby to powiedzial. zaczne od poczatku. problem jest w tym ze ja nie mam zadnych ulotek. wyczytalam w internecie ze aby sie tam starac trzeba miec angielski ustny rozszerzony. jako ze ja zdawalam podstawowy to zadzwonilam do nich czy sa jakies szanse dla mnie. nie wiedzieli sami jeszcze tego do konca wiec kazali mi zadzwonic pozniej bo trwa narada na ten temat. pozniej sie okazalo ze sa szanse ale bedzie rozmowa kwalifikacyjna 04-05.07 i ze to moja szansa.
tak wiec ja nic nie wiem o tej rozmowie, jak ja sie dowiadywalam sami niewiele wiedzieli na ten temat. no i dlatego kompletnie nie wiem czego sie moge spodziewac, nie wiem na co mam zwrocic uwage (kultura, historia czy moze jakies topiki)
no i oto wlasnie moj problem..:)
"The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do." - Walter Bagehot:))
darkness
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 15 maja 2004, 23:00

Re: rozmowa kwalifikacyjna...

Postautor: xeo » 13 maja 2005, 18:54

najdziwniejsze jest to za marzy ci sie anglistyka a zdawalas angielski podstawowy, no nic, zrobimy tak, wyslesz mi maila na adres ktory zobaczysz jak klikniesz na mojego nicka, a ja ci wysle liste zagadnien z kultury z innej uczelni to bedziesz miala jakis wzór jak to moze wygladac i o co moga pytac i co by trzeba bylo opanować, natomiast jesli bedzie to rozmowa kwalifikacyjna w postaci egzaminu ze speakingu to na pewno dostaniesz dwa obrazki do opisania i porównania (mogą pytać o słówka z obrazka) no i temat do wypowiedzenia sie. No moga tez kazac ci przeczytac coś na glos, a potem beda pytac o czym czytalas + sprawdzac czy znasz dziwne slowka z tego tekstu (definicje po angielsku) Mogą Ci dac również… tescik jakiś. Info powinny Ci dać babki z dziekanatu (zadzwon tam i zapytaj czy bedzie cos wiadomo i kiedy, a jak nic nie bedzie wiadomo to zapytaj czy nie mogla by sie ta pani dowiedziec i bys zadzwonila pozniej, bombardowac trzeba dziekanat bo od tego te panie tam sa)
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26



Re: rozmowa kwalifikacyjna...

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 14:50

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości