metodyka - problem

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Re: metodyka - problem

Postautor: nataly » 10 paź 2005, 7:42

Jestem na III roku i zdecydowałam się pisać pracę licencjacką z metodyki(jęz angielski). W II częsći pracy należ…y umieścić badanie. Ja nie uczę w szkole ale moj promotor powiedział ż…e nie stanowi to problemu. Chciałabym spytać się osoby, który była w podobnej sytuacji jak sobie z tym poradziła. Czy moż…e któs zna jakieś strony dotyczące metodyki jęz angielskiego lub nazwy czasopism metodycznych. Dziękuję za pomoc.
nataly
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2005, 0:00


Re: metodyka - problem

Postautor: xeo » 10 paź 2005, 17:14

Nie ma problemu, Ty nie musisz być wykonawcą, a jednynie obserwatorem, nie ma znaczenia czy twoim narzedziem badawczym beda obserwacje , eksperyment, wywiad czy inny. Idziesz do szkoły do dyrekcji wyjaśniasz co i jak, potem idziesz do nauczyciela angielskiego z zapytaniem czy mozesz posiedziec i poobserwowac, albo przeprowadzic ankiete itd. Z czasopism to np., miesiecznik The Teacher (http://www.teacher.pl/), ze stron to wystarczy uzyc googla i wpisac hasło: teacher, methodology, teaching itp.

jak masz jeszcze jakies pytania to pisz :)
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: metodyka - problem

Postautor: xeo » 02 lis 2005, 17:27

napisz co Cie interesuje to Ci zaraz wymyśle tyle tematów, ż…e zbledniesz :D
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: metodyka - problem

Postautor: xeo » 02 lis 2005, 17:45

chyba ż…artujesz, a potem się bedziesz męczyć, nie ma nic gorszego niz pisanie pracy o czyms co cie nie interesuje.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: metodyka - problem

Postautor: xeo » 02 lis 2005, 18:01

:) no to napisz: "metodyka -teoria, a praktyka" - nawet sie zrymowało, o! :) pewnie koło tysiąca stron napiszesz, recenzent się ucieszy, bo na pewno nie ma co czytać.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości