filologia angielska-dla ambitnych

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Re: filologia angielska-dla ambitnych

Postautor: Visitor » 01 lut 2006, 18:39

Uprzejmie prosze o pomoc w sformułowaniu planu do pracy licencjackiej na temat Learning and Teaching Environment of English in Polish School Każ…da pomoc, propozycja, sugestia są mile widziane. Napewno jest ktoś na tyle ambitny i kompetentny by mi pomóc. Za wszelka pomoc bardzo dziękuję.
Visitor
 


Re: filologia angielska-dla ambitnych

Postautor: Wirginia_M » 01 lut 2006, 19:16

co prawda ja pisalam z literatury i niewiele mam wspólnego z metodyką, ale mysle ze np ładniej by brzmiało po prostu przeksztalcone np English Learning & Teaching Environment in Polish Education.
Wirginia_M
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 30 sty 2006, 0:00

Re: filologia angielska-dla ambitnych

Postautor: Visitor » 01 lut 2006, 20:07

Chodzi tu o środowisko uczenia i naucznia języka angielskiego w polskiej szkole. Tak jak teraz jest to sformułowane jest dobrze pod względem jezykowym tylko sęk w tym jak rozwinąć plan. Chciałabym tam ująć kilka elementów ale nie wiem jak sie do tego zabrać. Np. to jak grupwani są uczniowie ilu jest ich w grupach, jakich podręczników się uzywa, jakich dodatkowych pomocy naukowych, jak wygladają klasy (pomieszczenia), czy są jakieś specjalne typy klas. Preferowane metody nauczania itd. Chciałabym opisać sytuację nauczania i uczenia się jęyka angielskiego w polskiej szkole publicznej. Czy ktoś mógłby mi pomóc sformułować orjętacyjny plan pracy?
Visitor
 

Re: filologia angielska-dla ambitnych

Postautor: Visitor » 02 lut 2006, 16:49

Czy ja wiem czy takie bezsensu. To poprostu odłam metodyki (tak mi się wydaje). Ma pewnie to służ…yć jako informator o sytuacji nauczania języka angielskiego w polskiej szkole. Dla ludzi z zagranicy to wcale nie takie oczywiste w jakich warunkach to się odbywa? Jak bym się znała to bym pomogła ale to nie moja bajka.
Visitor
 

Re: filologia angielska-dla ambitnych

Postautor: Visitor » 02 lut 2006, 16:57

Asiu Słonko :) to mój nick :)! Nie 'kjadnij' bo potem ja się nie moge zalogować! Pozdrawiam i dzięki za wyjaśnienia. Przynajmniej wiem ż…e słuchasz co do ciebie mówię :)
Visitor
 


Re: filologia angielska-dla ambitnych

Postautor: Monster948 » 13 sty 2020, 13:48

Filologia angielska to jest wspaniała sprawa. Po tych studiach są naprawdę fajne perspektywy. wam też je polecam.
___________________________________
Pisanie prac magisterskich
Awatar użytkownika
Monster948
junior fellow
 
Posty: 259
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:27

Re: filologia angielska-dla ambitnych

Postautor: englishresearch » 01 kwie 2020, 22:36

Hello

Dear Polish students

I introduce a reliable website for polish students who study English Philology. It is a useful website for Thesis writing services for English philology students. Would you please kindly go to http://redaktor-online.ov2.com/? The editors are very very reliable and support the studentrs in the scope of consultation in the English Philology thesis.

Best Regards
Arvin
englishresearch
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2020, 22:04



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości