Archibald !!! - górą

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Archibald !!! - górą

Postautor: Visitor » 06 cze 2006, 18:31

Witam wszystkich! Chcialam sie podzielić z wami opinią o szkole Archibald w Warszawie. Chodziłam już… do róż…nych szkół, ale ż…adna tak naprawdę nie odpowiadała mi w 100%. Postanowiłam zapisać się do Archibalda, ponieważ… słyszałam duż…o bardzo pozytywnych rzeczy na temat tej szkoly. Nie zawiodłam się. To superowa szkoła. Atmosfera na zajęciach jak w domu. Trochę drogo, ale zawsze moż…na załapać się na promocje.Uważ…am ze to najlepsza szkola językowa w Warszawie. Ciekawa jestem waszych opinii na temat tej szkoły.Piszcie chętnie poczytam. I jako słuchacz odpowiem na pytania. A jak wam podoba się ta szkola? pozdrowienia dla wszystkich
Visitor
 


Re: Archibald !!! - górą

Postautor: karolcia_83 » 14 sie 2006, 21:48

ja tam chodzialam i bylam bardzo bardzo zadowolona. naparwde doatalam kopa wiedzy, nie nudzialm sie na zajeciach, bylo fajnie.
karolcia_83
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2006, 23:00

ARCHIBALD TO SZMIRA!!!!!!!!

Postautor: jupiter4444444444444444 » 21 sty 2009, 21:27

o! Widze, ze jakis nader aktywny pracownik Archibald opracowal metode copy i paste:) (kopiuj i wklej) tandetny ten post...'chcialabym sie podzielic moja opinia..ktos by pomyslal...i co? napiszcie co o niej myslicie? BADZIEWNA JEST! wszyscy, ktorych znam mowia, ze zdzierstwo straszne, za taka kase takie warunki???mnie uczylo kilku lektorow i moze jeden byl OK, akcent reszty beznadziejny, jak z poprzedniej epoki...sluchacz nie ma wplywu na wybor lektora...masakra...wiec czlowieczku, ktory sie podajesz za sluchacza kipesko ci to wychodzi, peace
jupiter4444444444444444
 

NIGDY WIĘ CEJ ARCHIBALDA!

Postautor: mario29 » 02 mar 2010, 0:30

Ta szkoła wystawiła mnie dwa razy, w sumie straciłem kilka miesięcy (2 semestry) na czekanie, aż… utworzą się grupy. Sugerowałem się rzekomo dobrą opinią.. Niestety, nikt nie raczył mnie poinformować, ż…e zajęcia zostały odwołane oraz, ż…e istnieje moż…liwość przepisania się na inna godzinę. Nie dość, ż…e wpłaciłem całą kwotę z góry, to teraz muszę czekać 2 tygodnie na zwrot należ…ność. Pełna olewka. Nigdy więcej do tych ćwoków się już… nie udam!
mario29
 

archibald to lipa

Postautor: guest_221 » 02 mar 2010, 17:18

Potwierdzam! Ja rowniez mialem zle doswiadczenia z ta szkola. NIe maja szacunku do ludzi, brak kontaktu z ich strony. Jesli ktos lubi marnowac czas to prosze bardzo..
guest_221
 

Archibald ok, ale do czasu..

Postautor: jean » 06 lip 2010, 17:12

Uczyłam się u nich przez kilka lat, trafiałam na lepszych lub gorszych lektorów (generalnie Panowie uczą lepiej niż… Panie..przynajmniej ja odnoszę takie wraż…enie), ale ostatni kurs (english in action) utwierdził mnie w przekonaniu, ż…e ta szkoła nie jest w stanie zaproponować mi nic więcej. Zajęcia były nudne, lektorka kończyła je zawsze 5 minut przed czasem a najgorsze było to, ż…e materiał pokrywał się z tym co było na kursach typu general english. Nawet kserówki były te same... Poza tym przeszkadzał mi brak wyrównania poziomu w grupie. Dlatego też… bez ż…alu podziękowałam Archibaldowi i zmieniłam szkołę na ciekawszą i - co najważ…niejsze - bardziej wymagającą.
jean
 

Re: Archibald !!! - górą

Postautor: sebastiano » 30 paź 2010, 22:31

a na jaka, jesli mozna wiedziec?
sebastiano
 

Re: Archibald !!! - górą

Postautor: gosc » 08 lis 2010, 20:33

Archibald gorą? chyba jakies zarty, oszusci;////
gosc
 

ODRADZAM PI SCHOOL

Postautor: netzbi » 27 wrz 2011, 4:43

uwazajcie na ta szkołe. Dla mnie to była najgorsza szkoła. Jak idziesz zapisac sie to jest miło i fajnie, ale jak idziesz zrezygnowac bo np.nie pasuje Ci lektor itp. to juz sie zaczynaja schody!!!! Wybierajcie sprawdzone szkoly mające certyfikaty i mające jakies pojecie o nauczaniu niz jakies nowe twory.
netzbi
 

Re: Archibald !!! - górą

Postautor: liza12 » 27 wrz 2011, 17:05

Brednie , Archibald to wysoka jakość, to akurat sTARY TWÓR.
liza12
 

Re: Archibald !!! - górą

Postautor: ajaska » 24 lut 2012, 2:58

osobiscie bardziej polecałbym tfls. Dlaczego? Po prostu dbaja o swoich lektorów a jak dbasz o lektorów to oni dobrze uczą
ajaska
 

Re: Archibald !!! - górą

Postautor: ssaw » 16 mar 2012, 8:35

Lektorzy tfls faktycznie w warszawie jedni z lepszych... to racja
ssaw
 

Re: Archibald !!! - górą

Postautor: Gość » 05 lip 2012, 21:04

Szukałem szkoły która przygotuje mnie do GMATa więc miałem naprawdę wysokie wymagania. Znajomy polecił tfls i jest ok
Gość
 

Re: Archibald !!! - górą

Postautor: Gość » 15 lip 2013, 11:30

Wszystko zależ…y od lektora. Ja miałam z Anią Kraśnicką i jestem bardzo zadowolona,zreszta reszta grupy tez. Zawsze punktualna,przygotowana do zajec, prowadzi je ciekawie i z uśmiechem. A sam Archibald ok, fajna atmosfera i ceny w miarę przystępne.
Gość
 

nEXmRPtFsWp

Postautor: Denisha » 05 lut 2014, 8:54

A bit suepsirrd it seems to simple and yet useful.
Denisha
 

lektorzy

Postautor: Julka_Ja » 28 kwie 2014, 13:49

Nie zgadzam się. Nie ma reguły i na pewno nie jest tak, ż…e jakaś 1 szkoła w mieście ma najlepszych lektorów :) Lektorzy często pracują w kilku i - co logiczne - tam, gdzie dostają najlepsze warunki oraz mają miłą atmosferę.
Szkoły, które mają superniskie ceny nie będą nigdy miały DOBRYCH lektorów, bo tacy nie pracują za pół ceny. I nie znaczy to, ż…e najdroż…sze szkoły są lepsze. Po prostu warto wiedzieć jak wybierają swoich lektorów, jak im płacą i jak sprawdzają jakość zajęć :)

ssaw pisze:Lektorzy tfls faktycznie w warszawie jedni z lepszych... to racja
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości