TFLS szkoła języków obcych

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: felicita » 20 lip 2006, 11:39

Cześć!
Mam do Was pytanko. Słyszałam o takiej szkole jak TFLS z kursami angielski, niemiecki, francuski, rosyjski itd. Oferta mi się podoba, ale mam pewne wątpliwości. Chciałabym się do niej zapisać, ale nie znam osób które by tam chodziły i poza tym poprosiłabym o radę. Wcześniej chodziłam do róż…nych szkół i z ż…adnej nie byłam wystarczająco zadowolona. Tylko w ostatniej czegoś się naprawdę nauczyłam. Proszę o pomoc. POzdrawiam.
felicita
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2006, 23:00


Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: felicita » 28 sie 2006, 9:18

Ja chodzłam przez rok do Profi-Lingua. Było fajnie i muszę przyznać, ż…e duż…o się nauczyłam męczyły mnie tylko małe sale i duż…o osób w grupach, ale podobno mają teraz ofertę na małe grupy.

Byłam też… w szkole w Łomiankach "Progress". Ale nie byłam szczerze mówiąc zadowolona. Ale wybierz sama. Życzę powodzenia.
felicita
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2006, 23:00

opinia o tfls

Postautor: kempes » 18 cze 2009, 17:38

Super szkółka. Po ich kursie zaliczyłem lektorat z marszu.
kempes
 

zadowolona z tfls

Postautor: goskamal » 28 wrz 2009, 20:32

Szkoła jest spoko, i do taniej niż… gdzie indziej:) :spoko:
goskamal
 

tfls - polecam kursy na fce

Postautor: Gość » 08 sty 2010, 20:07

FCE na B po kursie w tfls, a to dzięki rewelacyjnowi lektorowi. Szkoła bez zastrzeż…eń.
Gość
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: gosc portalu » 21 sty 2010, 2:51

dobra szkola
gosc portalu
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Gladys » 04 lut 2010, 6:06

A macie jakies zdanie o Academy of New York w Złotych Tarasach? Ktos byl u nich na kursie?
Gladys
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: koorek » 14 lut 2010, 23:58

O Acadaemy nie mam, ale TFLS moge polecic z czystym sumieniem, bardzo dobrze przygotowali mnie do FCE
koorek
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: uuuras » 22 lut 2010, 17:20

no wlasnie to temat o TFLS a nie o Academy, poza tym TFLS ma juz wyroiona opinie,w edlug mnie maja najlepszych lektorow, pozdro
uuuras
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: ksitork » 30 kwie 2010, 9:23

nie no, nie tylko lektorow, ogolnie sa dorba szkola
ksitork
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: zasd » 25 maja 2010, 6:10

wszyscy ktorzy zdaja na FCE to wlasnie tam sie przygotowuja, ta szkola naprawde tak dobrze przygotowuje do tego typu egzaminow?
zasd
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: szonkilia » 15 cze 2010, 10:08

ja sie tam przygotowywalam do FCE, moja kolezanka do CAE, obydwa zdane, mowie o TFLS
szonkilia
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: wodniskook » 31 sie 2010, 1:46

Wedlug mnie TFLS jest akurat najlepsza szkola w wawie, wiec tutaj pozytywy sa jak najbardziej zasluzone
wodniskook
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: zikools » 08 wrz 2010, 11:53

TFLS? najlepsi jesli chodzi o konkretna wiedze ze speakingu, naprawde szacun
zikools
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: woklejs » 14 wrz 2010, 15:09

W TFLS przygotowuja bardzo dobrze do IELTS, a to jest egzamin ktory musisz zdac przed wyjazdem do Nowej Zelandii na przyklad
woklejs
 

TFLS

Postautor: zokjels » 22 wrz 2010, 9:05

to chyba najlepsza szkola w warszawie
zokjels
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: wijakass » 06 paź 2010, 12:39

Nie "chyba" a na pewno
wijakass
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: zumbos » 08 gru 2010, 12:12

Bez przesady, ja ucze sie juz u nich kolejny raz i powiem Ci cos czego nie wiesz, ze na pewno Cie przygotuje merytorycznie i czegos sie nauczysz
zumbos
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Ulejpak » 19 gru 2010, 3:26

A w moim przypadku jest właśnie dokłądnie na odwrót. TFLS to profesjonalisci, dobrze przygotowuja do egzaminów i pod tym względem nie uwazam czasu spedzonego u nich na nauce za stracony, wręcz przeciwnie
Ulejpak
 

TFLS szkoła języków obcych

Postautor: marek3452 » 16 sty 2011, 23:55

Superowski lektor. Bardzo rozsądne ceny (w ratach wychodzi tyle samo). Polecam
marek3452
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: ilonka890 » 18 sty 2011, 23:40

TFls to klasa sama dla siebie. W ż…adnej innej szkole językowej, w której się dotąd uczyłąm, nie miałałąm tak kompetentnego lektora.
ilonka890
 

ok

Postautor: Jaruba » 11 lut 2011, 0:34

No trzeba przyznac ze w TFLS naprawde porzadnie podchodza do roboty
Jaruba
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: mixmix » 25 lut 2011, 5:46

Dobra szkoła i tyle. Najbardziej to podobają mi się tam bezpłatne konwersacje z nativami. Akcent moż…na podszkolić.
mixmix
 

ok

Postautor: wiokl » 22 mar 2011, 23:55

no faktycznie, ja tez nie narzekam
wiokl
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Gość » 08 kwie 2011, 7:39

Oj widac ze TFLS zaszlo za skore konkurencji... ciekawe czym? moze profesjonalizmem?

Swoja droga UOKIk robi takie kontrole w co drugiej firmie, wiec to chyba zaden argument
Gość
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Gość » 26 kwie 2011, 9:24

zgadzam sie z osoba powyzej
Gość
 

ok

Postautor: juszol » 17 cze 2011, 13:06

eee tam, mi się dobrze tam uczyło, przede wszystkim konkretnie
juszol
 

który adres wybrać?

Postautor: kenzo14 » 19 cze 2011, 16:12

A czy moż…ecie polecić lub odradzić jakiś szczególny oddział tej szkoły?
Zastanawiam się nad placówką na Nowogrodzkiej, Szpitalnej lub Boduena.
Macie jakieś doświadczenia pozytywne lub negatywne z tych adresów?
kenzo14
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: monia34 » 21 cze 2011, 22:48

Nie ma znaczenia, który adres wybierzesz. Wszystkie są obok siebie. I pewnie we wszystkich uczą tak samo. Ja chodze na Nowogrodzką 15. Polecam
monia34
 

kursy w tfls

Postautor: eryk_5 » 24 cze 2011, 21:09

Własnie zapisałem się na kurs wakacyjny w tflsie. Poprzedni był super - to i ten też… pewnie taki będzie:)
eryk_5
 

.

Postautor: sobicx » 30 cze 2011, 11:46

wakacyjne mają bardzo fajnie prowadzone, ja w tym roku niestety nie mogę :(
sobicx
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: mirka78 » 11 lip 2011, 16:47

mój kurs wakacyjny w tfls też… jest bardzo dobrze prowadzony
mirka78
 

:)

Postautor: ż…łobin » 18 lip 2011, 4:50

Bardzo fajny ten kurs, moż…e jesteśmy na tym samym?
ż…łobin
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Kubica » 21 lip 2011, 4:33

A ja zdałem FCE całkiem dobrze. Chodziłem do tfls i jestem zadowolony. Słuchajcie, jesli chcecie zdać fce, cae, cpe czy inne kursy to nie oszukujcie się. Trzeba iść do dobrej szkoły która zna się na nauczaniu. A to musi być szkoła z doświadczeniem a nie nowe szkółki które nie mają pojęcia o tym bo dopiero zaczynają.
Kubica
 

Jestem zadowolona

Postautor: Magda ing » 26 lip 2011, 17:24

Chodzę na angielski do Tfls 2 semestry.W pazdzierniku ponownie mam zamiar kontynuowac naukę. Jestem zadowolona z tej szkoły. Profesjonalnie prowadzona szkoła dzięki której moż…na uzyskać certyfikaty gmat , fce i inne
Magda ing
 

polecam tfls

Postautor: meduza111 » 31 lip 2011, 1:38

Chodzę na kurs wakacyjny do TFLS i jestem zadowolona. W przyszłym tygodniu zapiszę się na semestr zimowy na angielski. Bardzo zadowolona jestem z osoby prowadzącej zajęcia. Ceny mają również… konkurencyjne co cieszy oko i kieszeń :) Polecam jeśli szukacie szkoły to tylko TFLS
meduza111
 

A ja jestem zadowolona z tfls

Postautor: agata wawa » 03 sie 2011, 2:07

Dla studenta waż…ne są ceny :) wiem to po sobie :) i dlatego chodzę do TFLS. Mają niskie ceny ale też… potrafią przygotować do egzaminow. Moja kolezanka zdala świetne fce dlatego wiem co mówię :)
agata wawa
 

:)

Postautor: iolls » 09 sie 2011, 6:16

a to fakt, ceny mają faktycznie przystępne..
iolls
 

wolę TFLS

Postautor: Klakier111 » 15 sie 2011, 18:01

Chodziłem do TFLS na włoski. Nie wiem jak z angielskim ale włoski bomba :) Miałem fajnego z podejściem lektora. Zajęcia bardzo ciekawe a zdobyte umiejętności wykorzystałem na wyjeździe. Naprawde warto.
Klakier111
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: agata.kolis » 24 sie 2011, 16:43

ja z kolei na hiszpański, generalnie ok, moż…e trochę drogo ale z drugiej strony dobrze mnie podszkolili
agata.kolis
 

Faktycznie niskie ceny w tfls

Postautor: mariola44 » 30 sie 2011, 16:50

Moja kolezanka chodziła do TFLS na włoski a ja tam ide na angielski. Fajna szkoła, niskie ceny.
mariola44
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:07

a ja wole TFLS

Postautor: locia44 » 02 wrz 2011, 2:53

Lektorzy ze szkoły TFLS przygotowali mnie do matury z anglika .Jestem Im wdzięczna. Wiem ż…e szkoła TFLS ma najlepszych lektorów
locia44
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: alek12 » 02 wrz 2011, 3:14

Wole Archibalda
alek12
 

wolę szkoły o normalnych cenach kursów

Postautor: kola0oa » 04 wrz 2011, 4:19

tak, archibalda z jego chorymi cenami z kosmosu. maja ceny z 2-3 razy drozsze niz inni i to nie dla tego, ze mają lepszych lektorów niz inni tylko ż…eby placić za ich fanaberie wynajmowania biur w najdroż…szych biurowcach w wawie. A klient w cenie dostaje koszty ich horrendalnych cen najmu. Tak, archibald jest dobry, głownie dla tych co chą się dowartościować. ja wolę płacić mniej za tych samych lektorów.
kola0oa
 

archibald = kosmiczne ceny

Postautor: kola0oa » 04 wrz 2011, 4:19

tak, archibalda z jego chorymi cenami z kosmosu. maja ceny z 2-3 razy drozsze niz inni i to nie dla tego, ze mają lepszych lektorów niz inni tylko ż…eby placić za ich fanaberie wynajmowania biur w najdroż…szych biurowcach w wawie. A klient w cenie dostaje koszty ich horrendalnych cen najmu. Tak, archibald jest dobry, głownie dla tych co chą się dowartościować. ja wolę płacić mniej za tych samych lektorów.
kola0oa
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: grymas » 05 wrz 2011, 20:51

Archibald suuper
grymas
 

TFLS -najniż…sze ceny w Warszawie

Postautor: KKKKK20 » 06 wrz 2011, 4:19

Wolę TFLS którzy mają normalne ceny . Nie lubię przepłacać za coś trzykrotnie a już… napewno nie 2390 zł za semestr- a takie ceny sa w archibaldzie
KKKKK20
 

TFLS- przyjazne ceny

Postautor: wisnia999 » 06 wrz 2011, 4:24

A ja proponuje TFLS. To dobra sprawdzona szkoła. Ma wyrobioną markę. W ubiegłym tygodniu byłam zapisac sie tam z kolezanką. Kolejki były straszne pomimo 6 osób z obsługi klienta. Fakt, gdzie jest dobra marka i dobre ceny to i jest więcej chętnych ludzi...no i są kolejki. Ale warto chwilę zaczekać i zamiast 2390 zl za semestr ( takie są ceny w archibaldzie) zapłacić 759 zł za semestr w TFLS. Jest spooora róż…nica :) którą moż…na przeznaczyć ciekawiej niż… przepłacać komuś. :)
wisnia999
 

Najnizsze ceny angielskiego w tfls

Postautor: superb » 06 wrz 2011, 19:36

Potwierdzam opinie. Ja zapisałam sie na kurs angielskiego w tfls. Zapłaciłam w ratach 3 razy po 270 zł. Wg mnie to super cena.
superb
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: monia2233 » 13 wrz 2011, 3:06

Dla mnie tfls jest najlesza.Chodziłam do kilku szkół i mam porównanie. Cenowe również… :). Faktycznie opłata w innych szkołach za semestr jest bardzo wysoka bo ponad 2 tys. a nawet do 3 tys. a w innych szkołach np własnie w tfls starczy na opłatę na rok nauki albo i więcej. Teraz wiem ze bez sensu jest przepłacanie.
monia2233
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości