ATAS- Wasze opinie.

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

ATAS- Wasze opinie.

Postautor: scarlett.94 » 02 kwie 2008, 16:59

Hej :) w tym roku wybieram się na obóz językowy do GB lub na Maltę. Zastanawiam się na biurem ATAS, ale lepiej znać jakąś opinie :) . Kto z Was był i jakie wraż…enia?
scarlett.94
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55


Biuro Atas

Postautor: Asiek16. » 06 kwie 2008, 10:06

Również… szukam jakiejś oferty, aby jechać na Maltę i zastanawiałam się nad biurem Atas, jednak przeczytałam kilka wpisów z forum na ang.pl :/

http://www.ang.pl/biuro_Atas_12433.html

Co prawda te opinie nie dotyczą wyjazdów wakacyjnych dzieci/młodzież…y, lecz pomyślałam, ż…e skoro uż…ytkownicy są niezadowoleni i nie popierają wyboru tego biura, to ja wolę skorzystać z innej oferty. prawdopodobnie wybiorę się na Maltę z Sprachcaffe. Moż…e Ty też… znajdziesz na ich stronie coś dla siebie ;) Pozdrawiam!
Asiek16.
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: Gość » 04 cze 2008, 8:56

scarlett.94 pisze:Hej :) w tym roku wybieram się na obóz językowy do GB lub na Maltę. Zastanawiam się na biurem ATAS, ale lepiej znać jakąś opinie :) . Kto z Was był i jakie wraż…enia?
Gość
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: Gość » 03 sty 2010, 6:45

Byłam na obozie w Bułgarii organizowanym przez ATAS. Stwierdzam, ze nie mam sie do czego przyczepić. Same miłe wspomnienia
Gość
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: Marta (Studio Cambridge) » 05 mar 2010, 0:25

ATAS organizuje XVI Targi Turystki Jezykowej w ten weekend (6-7 marca 2010) w Warszawie i w Katowicach. Bedzie okazja do porozmawiania bezposrednio z pracownikami biura, a takze z przedstawicielami szkol z calego swiata, lacznie ze szkola Studio Cambridge w Wielkiej Brytanii! Serdecznie zapraszam!
Marta (Studio Cambridge)
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: Dolares » 02 mar 2011, 21:43

Zapraszamy serdecznie XVII Targi Turystyki Językowej. Patronem imprezy jest Malta Tourism Authority, ponadto gościć będą zagraniczne szkoły językowe!
5 marca, Hotel MDM, Pl. Konstytucji 1, Warszawa, godz. 10:00 - 16:00
Wśród odwiedzających do wygrania kurs językowy w Londynie oraz bilet lotniczy na Maltę, szczegóły na:
http://www.atas.pl/targi_ttj

Wstęp bezpłatny!
Dolares
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: slomiss » 16 lut 2012, 23:19

nie znam tej szkoły, nie jest chyba na rynku od dawna a to juz jest dzwonek ostrzegawczy. Tak naprawdę w wawie jest pare dobrych szkół, które są od dluzszeo czasu na rynku i to powinno byc glownym kryterium ich wyboru
slomiss
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: gość 2012 » 02 mar 2012, 16:14

slomiss pisze:nie znam tej szkoły, nie jest chyba na rynku od dawna a to juz jest dzwonek ostrzegawczy. Tak naprawdę w wawie jest pare dobrych szkół, które są od dluzszeo czasu na rynku i to powinno byc glownym kryterium ich wyboru


To dobrze, ż…e nie znasz tej szkoły, bo to wcale nie jest szkoła językowa!

To jest agencja turystyczna, która współpracuje z najlepszymi szkołami w Lodnynie i w Europie.

Nie wiem, co masz na myśli o byciu dłuż…szy czas na rynku... specjalnie sprawdziłem - atas jest od 1989 r. - wg mnie to wystarczająco długo :)

dobrego dnia
gość 2012
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: ssaw » 16 mar 2012, 7:30

eee to straszne czasochłonne musi być. Ja wole jednak nauke i np. tfls (ze szkół na miejscu)
ssaw
 

atas

Postautor: barabiasz » 13 maja 2012, 4:30

byłam na wycieczce w Paryż…u i KOSZMAR, pilotka nie znała języka francuskiego, a nawet angielskiego, wszystko czytała z kartki i nigdzie nie znała drogi. jadąc do zamków nad loarą kierowcy i pilotka zgubili drogę i 15 godzin spędziliśmy w autokarze, a 3 godziny zwiedzaliśmy same zamki. dopłacalismy za jedzenie, a było okropne, a zawsze jedlismy po godzinie 20, jeden obiad o 23. wracajac do warszawy kierowcy pytali się nas o napisy na znakach bo nie znali drogi i się zgubili, a najlepsze jest to ż…e nie dość ż…e nikt nas za utrudnienia nie przeprosił to jeszcze nie umieli przyznać się do błędu, a nam wypominali niepunktualność po 5 godzinach spania z powodu półtora godzinnego dojazdu do paryż…a z miejsca zamieszkania. oprócz tego jedyny nasz czas wolny wysadzili nas przy moulin rouge na 3 godziny gdzie przystawaili się do nas wszyscy w okolicy, biura stanowczo nie polecam
barabiasz
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: muzyk11 » 18 cze 2012, 18:39

Zawsze do czegoś moż…na się przyczepić
muzyk11
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: morning33 » 22 lip 2012, 11:48

muzyk11 pisze:Zawsze do czegoś moż…na się przyczepić


To prawda
morning33
 

córka wróciła

Postautor: gosc » 15 sie 2012, 21:09

Córka wróciła z obozu językowego w Londynie. Zachwycona bogatym programen zwiedzania i atmosferą. Dzieci mieszkały u rodzin - nocleg plus wyż…ywienie. Standard zakwaterowania - turystyczny, córka trafiła do rodziny z Bangladeszu. Niestety, wyż…ywienie i integracja z rodziną to poraż…ka. Wyż…ywienie było jak najtańszym sumptem, rodzina oddzielnie przygotowywała posiłki dla siebie i oddzielnie dla gości. Cały czas ryż… lub kluski o smaku curry, odmawiano też… wycieczek "na miasto". Inne dzieci trafiły zdecydowanie lepiej. Ogólnie biuro super, program podróż…, kadra, jednakż…e biuro powinno staranniej dobierać rodziny lub bardziej je kontrolować. Córka za rok takż…e wybiera się z tym biurem, moż…e szczęśliwiej trafi z rodziną.
gosc
 

Londyn

Postautor: martynaks » 19 maja 2013, 22:35

Byłam na kursie językowym w tamtym roku w Londynie, właśnie z ATASem, w tym roku zresztą jadę ponownie. Kurs zorganizowany super - nie dość, ż…e duż…o się nauczyłam, szkoła naprawdę rewelacyjna, to jeszcze sporo pozwiedzałam. Zupełnie inna nauka języka niż… normalnie w szkole.
Co do organizacji kursu tez nie mogę złego słowa powiedzieć - wszystko na tip top, biuro naprawdę profesjonalne. Zakwaterowanie było u przemiłej rodziny.
martynaks
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: giminka » 20 maja 2013, 16:48

ATAS to agent, który sprzedaje kursy róż…nych szkół m.in. Sprachcaffe. Warto byłoby rozróż…niać te całkiem odrębne instytucje - czyli generalnie szkoły od agentów. Agenci sprzedają kursy poszczególnych szkół, tak jak w agencyjnych biurach podróż…y moż…emy kupić wakacje wybranej 'firmy' TUI, Neckermanna itp.
Później w komentarzach sieje się zamęt związany z niewiedzą 'gdzie i z kim tak naprawdę byliśmy' interesujmy się tym, bo później sami moż…emy dostać sprzeczne informacje.
giminka
 

Re: Londyn

Postautor: Gość » 28 maja 2013, 19:08

martynaks pisze:Byłam na kursie językowym w tamtym roku w Londynie, właśnie z ATASem, w tym roku zresztą jadę ponownie. Kurs zorganizowany super - nie dość, ż…e duż…o się nauczyłam, szkoła naprawdę rewelacyjna, to jeszcze sporo pozwiedzałam. Zupełnie inna nauka języka niż… normalnie w szkole.
Co do organizacji kursu tez nie mogę złego słowa powiedzieć - wszystko na tip top, biuro naprawdę profesjonalne. Zakwaterowanie było u przemiłej rodziny.


Ja też… jadę, w jakim terminie ty jedziesz? gg 13617879 - pisz, bo jadę sama i fajnie byłoby kogoś znać :>
Gość
 

ATAS

Postautor: martynaks » 17 cze 2013, 20:50

Ja jadę w terminie 30.06. - 03.08. :))) Ok, napiszę, zawsze to raźniej :) W jakim terminie ty jedziesz? Mam nadzieję, ż…e będzie tak fajnie jak rok temu! ;>
martynaks
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: katya123 » 10 lip 2013, 20:55

gość 2012 pisze:
slomiss pisze:nie znam tej szkoły, nie jest chyba na rynku od dawna a to juz jest dzwonek ostrzegawczy. Tak naprawdę w wawie jest pare dobrych szkół, które są od dluzszeo czasu na rynku i to powinno byc glownym kryterium ich wyboru


To dobrze, ż…e nie znasz tej szkoły, bo to wcale nie jest szkoła językowa!

To jest agencja turystyczna, która współpracuje z najlepszymi szkołami w Lodnynie i w Europie.

Nie wiem, co masz na myśli o byciu dłuż…szy czas na rynku... specjalnie sprawdziłem - atas jest od 1989 r. - wg mnie to wystarczająco długo :)

dobrego dnia


Bo to jest właśnie to, jak ktoś pisze o czymś, a nie ma bladego pojęcia. ;] Nieszczególnie mnie to dziwi. Jeż…dż…ę z tego biura już… 3 lata i wszystko jest ok, faktycznie mają spore doświadczenie w organizacji tego typu wyjazdów, zawsze wszystko było zapięte na ostatni guzik.
katya123
 

ATAS

Postautor: wera111 » 16 lip 2013, 12:18

Korzystam z tego biura w tym roku już… 3 raz i jak dotąd wszystko było OK, są naprawdę dobrzy, mnie jeszcze nie zdarzyły się ż…adne problemy w czasie podróż…y i na miejscu, i z tego co wiem, znajomi, którzy też… korzystają z ich oferty, również… są zadowoleni. No i nauka języka (ja do tej pory jezdzilam tylko na obozy językowe) za granicą to zupełnie co innego.
wera111
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: mala2332 » 22 lip 2013, 16:15

no wg mnie Atas jest jednym z najlepszych biur na rynku organizujących wyjazdy językowe. korzystałam już… z paru i zdecydowanie zostaję przy Atasie, są rewelacyjni, i zawsze program jest realizowany w 100%.
mala2332
 

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: blackgrzywa » 22 gru 2016, 16:00

ATAS to sprawdzona, pewna firma. No i zajmuje się wyjazdem kompleksowo. Nie tylko zapewnia miejsce na kursie i bilet lotniczy, ale organizuje wyjazd od A do Z - przelot dziecko z opiekunem, opiekę rezydenta na miejscu, telefon alarmowy 24h/7 dni w tygodniu. Na prawdę można mieć poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad sytuacją jak dziecko jest na kursie językowym za granicą.

Teraz ATAS ma też nową stronę z ofertą kursów, gdzie można znaleźć opinie o szkołach oraz bloga z fajnymi poradami: http://kursy.atas.pl/
blackgrzywa
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2016, 14:26

Re: ATAS- Wasze opinie.

Postautor: paulasuis » 26 sty 2017, 11:13

:papa:
paulasuis
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:12




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości