MOBILE ENGLISH

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: umowa

Postautor: isc » 12 paź 2012, 8:08

umowa pisze:umowa o prace w ME nie istnieje.


A w jakiej prywatnej szkole isnieje
isc
 


Re: umowa

Postautor: alibaba » 05 gru 2012, 12:47

[quote="isc"][quote="umowa"]umowa o prace w ME nie istnieje.[/quote]

A w jakiej prywatnej szkole isnieje[/quote]


Jestem lektorem ME i jestem zadowolona z pracy. Sama wybieram zlecenia które mnie interesują więc sama też… ustalam sobie w jakich godzinach i gdzie pracuje. Na kase tez nie narzekam bo jak mówiła dzięki temu ż…e sama decyduje ile mam pracy to też… decyduje ile zarabiam.
alibaba
 

Re: MOBILE ENGLISH

Postautor: stake » 07 gru 2012, 8:46

Brat korzystał z usług tej firmy, byli bardzo rzetelni i generalnie nie drodzy, nie są to lektorzy z łapanki
stake
 

Re: MOBILE ENGLISH

Postautor: krakier » 25 gru 2012, 16:02

stake pisze:Brat korzystał z usług tej firmy, byli bardzo rzetelni i generalnie nie drodzy, nie są to lektorzy z łapanki


Srutututu. Że jeden lektor się nadawał do czegoś, to nie jest ż…aden dowód. Poziom tej "szkoły" jest bardzo bardzo niski. Lektorami u nich zostają Ci, którzy się godzą na śmieszne stawki i marż…ę prawie 50% dla marnego pośredniaka. Najczęściej studenci, którzy zrobią wszystko za wpis do CV.
krakier
 

Re: MOBILE ENGLISH

Postautor: Gość » 14 sty 2013, 14:18

a ja się uczyłam w krakowskim oddziale i jestem zadowolona. cena nie jest mała, ale nie oczekiwałam tego. zależ…ało mi na tym, ż…eby sprawdzony lektor przyjeż…dż…ał do mnie do domu i tak było. słyszałam, ż…e w takich szkołach pracują róż…ni ludzie, więc poprosiłam lektorkę o dyplom - nie było problemu. zależ…y od tego na jaki oddział traficie i na jakiego lektora, tyle :) Kraków jest ok. :spoko:
Gość
 

Re: MOBILE ENGLISH

Postautor: Gość » 29 sty 2013, 11:28

Nie wiem jak to jest w innych miastach. Ja pracuje w Mobie English w Warszawie i nie mogę narzekać na brak zgłoszeń. Sama też… wybieram tylko te zgłoszenia które mi odpowiadają godzinowo. Generalnie muszę powiedzieć ż…e jestem zadowolona. To ile zarobie zależ…y ile weźmie się zgłoszeń.
Gość
 

Re: MOBILE ENGLISH

Postautor: artpolcorp » 21 mar 2013, 0:37

Oferuję działania PR w formule (3M2) zajmujące się neutralizowaniem krytyki w internecie np poprzez wpisywanie pozytywnych opinii na forach społecznościowych, tematycznych, branż…owych. Podana cena obejmuje napisanie 66 postów. W razie zainteresowania proszę o kontakt na mail: artpolcorp@gmail.com

200 zł za całość
artpolcorp
 

Re: MOBILE ENGLISH

Postautor: Gość » 26 mar 2013, 11:03

Jestem uczniem szkoły Mobile English Warszawa, obsluga jest bardzo miła.
Panie z biura są zawsze pomocne. Osobiście uczę się z ze świetnym
nauczycielem, którego sam polecam znajomym. Dojazd do ucznia wliczony jest w
cenę kursu. Na zajęciach otrzymuję materiały od lektora i nie ma problemu z
otrzymaniem zaświadczenia o uczestniectwie w kursie.

Gorąco polecam!!!!!
Gość
 

Re: mobile English

Postautor: Gość » 06 sie 2013, 13:15

Ja uczę się w ME w Warszawie i jak widze i czytam te posty to się szkoła poprawiła i mogę to potwierdzić w szkole miała już… dwoch lektorów bo chciałam zmiany ż…eby inny lektor nauczył mnie czegos nowego.
Obaj lekorzy byli po magisterce na uw(widziałam dyplomy).
Nie mogę narzekać chodź mogli by poprawić pare drobiazgów ale ogólnie to polecam.
Gość
 

Mobile English

Postautor: WarszawaJ23 » 26 wrz 2013, 14:17

Chciałem się do tej szkoły zapisać w Warszawie. Cena OK o lektorach nic nie wiedziałem, myślę zobaczymy. Szukam siedziby firmy, znalazłem na stronie Raduńska 5. Jadę samochodem do siedziby i co ? Ano to,ż…e to pusta niezabudowana działka. O takiej firmie nikt nie słyszał. To wszystko na ten temat. Każ…dy niech sam wyciągnie wnioski.Prosto z Raduńskiej wróciłem do Archibalda i zapisałem się na kurs ( i nie jestem z tą firmą związany) po prostu porównałem siedziby. To jest Warszawa i oczekujemy jednak minimalnego profesjonalizmu. Moż…e ktoś mi to wytłumaczy o co tu chodzi?
WarszawaJ23
 

Re: MOBILE ENGLISH

Postautor: warszawaka » 02 paź 2013, 23:20

A skąd wziąłeś ten adres? Z danych do faktury? Większość Oddziałów tej szkoły nie ma biura na mieście, biuro jest pod telefonem.
warszawaka
 

ja nie polecam

Postautor: tomaszuk » 08 sty 2014, 22:24

Mnie nikt o dyplom na rozmowie o pracę nie pytał. Równie dobrze mogłem mieć ukończoną biologię morza i też… zostać lektorem ME. Zrezygnowałem z pracy po 6 miesiącach. Menedż…er oddziału nie chciał mi dopłacać za dojazdy do klientów nawet powyż…ej 10km, nie było moż…liwości nawet skorzystania z xero, by przygotować sobie materiały (wszystko we własnym zakresie lektora, oddział nie udostępniał ż…adnych pomocy naukowych, a przecież… na stronie ME jest cały wykaz podręczników Longmana). Oczywiście prowadzenie zajęć autorskich jest świetną sprawą, ale każ…da jedna karteczka na xero kosztuje. Benzyna tez kosztuje. jak podliczyłem, to się okazało, ż…e pracuję za półdarmo. Nie chcę wieszać psów na całej szkole, bo moż…e w Warszawie czy Krakowie jest lepiej. Poza tym co to za umowa o dzieło? Powinna być przynajmniej umowa zlecenie. U mnie niestety totalna poraż…ka.
tomaszuk
 

vumfRwFtqjjyVO

Postautor: Susannah » 04 lut 2014, 16:36

It's about time soomene wrote about this.
Susannah
 

BOTZsJkLYufg

Postautor: Wanlapa » 05 lut 2014, 2:15

Sezon letni na Cyprze to tylko i wyż‡Äż„Ă–cznie sż‡Äoż‡Ä„ce. Mieszkaż‡Äem i pracoważ‡Äem przez 2 miesiż„Ă–ce w Amathus. To napawrdż„Ă´ caż‡Äy czas upaż‡Ä zarf3wno w dzież‡Ä„ jak i w nocy ciż„Ă´ż‡źko wytrzymaż„ĂĄ. Ale moż‡źna siż„Ă´ przyzwyczaiż„ĂĄ.
Wanlapa
 

EjTXliWQIXKZJdW

Postautor: Elsha » 05 lut 2014, 10:27

The Mayor and City Council of Los Angeles approved $52 <a href="http://nealhapbby.com">mioliln</a> of Taxpayer funds for Billionaire Eli Broad (one of the 1-percent).Demand No. 11. Withdraw the $52 <a href="http://nealhapbby.com">mioliln</a> from Eli Broad's project and re-direct it to the 99%.
Elsha
 

mobile english-sosnowiec

Postautor: dobryuczen » 18 kwie 2014, 15:09

Ja uczyłem sie w mobile english, miałem róż…nych lektorów. Z kobietami pracuje sie przyjeniej, są bardziej ugodowe. Mój poprzedni lektor nijaki Pan Kazanecki, strasznie zadufany w sobie człek, improwizator i osoba nie uznająca dialogu ani kompromisu. Językowo całkiem dobrze, ale co z tego skoro osobowość trudna :-) Zalezy na kogo sie trafi. Cena wysoka, za wysoka!
dobryuczen
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2014, 15:02

Re: mobile english-sosnowiec

Postautor: Julka_Ja » 28 kwie 2014, 13:28

To fakt, od lektora zależ…y baaaardzo duż…o! Niektóre szkoły zatrudniają byle kogo i później nieczego się na takim kursie nie nauczysz albo co gorsza nauczysz się z błędami! Ja po 2 niewypałach w innych szkołach uczę się teraz w EduEduOnline i jest super - lektorka 'ciśnie' i zmusza do mówienia ale nie robi zagadnienia jak np. nie lubię jakegoś ćwiczenia albo nie zdąż…ę przeczytać tekstu ;)


dobryuczen pisze:Ja uczyłem sie w mobile english, miałem róż…nych lektorów. Z kobietami pracuje sie przyjeniej, są bardziej ugodowe. Mój poprzedni lektor nijaki Pan Kazanecki, strasznie zadufany w sobie człek, improwizator i osoba nie uznająca dialogu ani kompromisu. Językowo całkiem dobrze, ale co z tego skoro osobowość trudna :-) Zalezy na kogo sie trafi. Cena wysoka, za wysoka!
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości