polecam szkołę KOSMOPOLITA w Krakowie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

polecam szkołę KOSMOPOLITA w Krakowie

Postautor: superstar1235 » 10 paź 2008, 10:52

Uczę się tu angielskiego od 2 lat, a teraz zaczęłam też… hiszpański. Wreszcie umiem mówić po angielsku :). Ucząteż… gramatyki, pisania itd., ale skupiają się na praktycznym zastosowaniu umiejętności. Lokalizacjęteż… mają świetną- tuż…przy Rynku. Polecam!!
superstar1235
 


a ja wolę ILT

Postautor: mmimmi » 25 lis 2008, 12:15

Polecam Inter Lang. Świetni lektorzy i komfortowe warunki. No i faktycznie przygotowują do egzaminów
mmimmi
 

Re: polecam szkołę KOSMOPOLITA w Krakowie

Postautor: Gość » 29 lip 2009, 17:44

Ja polecam Centrum językowe Vivid na ul. Pilotów. Naprawde fajna szkoła, chodze tu od roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Atmosfera miła, lektorzy super no i co najfajniejsze, mają małe grupy. Polecam:] www.vivid.edu.pl
Gość
 

Kosmopolita

Postautor: Gosc » 23 lis 2009, 15:54

Ja rowniez polecam szkole Kosmopolita...mala szkola, ciekawe zajecia, energicznilektorzy. Szkola jest blisko rynku, dla mnie ma to tez znaczenie. :spoko: :spoko:
Gosc
 

Hiszpanski/KOSMOPOLITA

Postautor: Poliglotka » 02 gru 2009, 17:14

Ucze sie tam hiszpanskiego i co najwazniejsze widze efekty tej nauki. Ostatnio rozmawialam z Hiszpanami na rynku ; ) Polecam
Poliglotka
 

Kosmopolita

Postautor: Migotka85 » 02 gru 2009, 18:07

Byłam w piątek na Wiosce Językowej i ta szkoła miała bardzo fajny konkurs. Nie udało mi się wygrać ( a bardzo chciałam ) kursu językowego, lecz Anglik z którym rozmawiałam był szalenie miły. Nie miał angielskiego poczucia humoru ; ) Zapisze się do nich na kurs w drugim semestrze. Przekonam się jak tam jest ;)
Migotka85
 

Poliglota

Postautor: Migotka85 » 02 gru 2009, 18:10

Chodziłam tez na angielski do Poligloty na kurs FCE. Było ok, lecz ż…adnych rewelacji. A moż…e ja się nie przykładałam do zajęć ?()
Migotka85
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości