SaySpeak

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

SaySpeak

Postautor: agulencja » 29 gru 2008, 16:51

Ja za to polecam szkole SAYSPEAK. Zajecia sa prowadzone tylko przez SKYPE, w grupach lub indywidualnie- metoda Callana.
Ucze sie w niej kilka miesięcy, własciwie juz jestem przy koncowce, wiec polecam goraco!
Nauczyciele sie czesto zmieniaja, grupowe lekcje odbywaja sie w grupach 3-5 osobowych( rozmowa konferencyjna).
Cenowo sa bardzo atrakcyjna szkola- godzina w grupie kosztuje ok. 8 zl!!!

www.sayspeak.pl
agulencja
 


nauka w sayspeak

Postautor: GOŚĆ_777 » 25 mar 2009, 0:06

Prawde mowiac zapisalam sie na kilkanascie lekcji do tej szkoly, nauczyciele sie zmieniaja-to prawda, i nie jest to moim zdaniem plusem, nasza grupa wiele razy narzekala ze lektorzy sa slabo wyedukowani, a to tez dlatego,ze firma ta proponuje prowadzenie zajec ludziom,ktorzy sami sa na przyklad na 6 stage'u. I bywalo nawet tak,ze lektorka zle cos przeczytala, lub pomylila czas. No rozumiem -kazdemu moze sie zdazyc, ale chyba nie powinno byc tak,zeby uczen poprawial lektora, zreszta mozna sie wtedy zle nauczyc a i po co. Zreszta osoby w grupie zmienialy nam sie jak w kalejdoskopie. Jednym razem ktos spowalnial, nie nadazal, innym lektor probowal sie laczyc przez 30min lub komus cos szumialo kiedy mowil i wszyscy sie przekrzykiwali. Ceny co pewien czas sa podnoszone i mysle, ze dla nas uczniow to niedogodna sprawa. Inni zapewnie uwazaja podobnie. Niektorzy rzeczywiscie sa zadowoleni z uslug tej firmy, ale ja osobiscie srednio, i mysle,ze moja grupa takze. Pozdrawiam.
GOŚĆ_777
 

Są lepsze szkoły niż… Sayspeak

Postautor: cabodehornos2003 » 03 lis 2009, 19:28

Sayspeak trochę idzie na ilość. Całkiem niezły początek, ale potem już… gorzej. Duż…o lepsze wraż…anie zrobiło na mnie language planet. Miła obsługa i zainteresowanie od pierwszej do ostatniej lekcji. Myślę, ż…e jest to firma bardziej kameralna i dbają lepiej o klientów. Zobaczymy jak długo, ale narazie jest ok. Zobaczcie sobie language-planet.com.
cabodehornos2003
 

czy wogole jest sens przez internet?

Postautor: ZanH » 12 lis 2009, 22:34

Ja probuje sil swoich w Academy of New York w Warszawie. Moze ktos podzieli sie ze mna swoimi opiniami?

Bylam tam na lekcji probnej i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli, ze wogole nie ma tam nauczycieli Polakow tylko lektorzy ze Stanow.

Zanalazlam rowniez swietny filmik o tej Akademii:

http://www.youtube.com/watch?v=V4UUXCdrQJg
ZanH
 

Re: SaySpeak

Postautor: michal_85 » 26 maja 2010, 17:29

w sayspeak było wszystko dobrze dopóki w biurze nie zaczęło się zminiać
michal_85
 

Re: SaySpeak

Postautor: michal_85 » 26 maja 2010, 17:30

michal_85 pisze:w sayspeak było wszystko dobrze dopóki w biurze nie zaczęło się zmieniać
michal_85
 

Re: SaySpeak

Postautor: michal_85 » 26 maja 2010, 18:03

nie ma ustalonych godzin pracy biura
na dzień dzisiejszy przychodzą kiedy chcą i odbierają telefony kiedy chcą!!!!!!!!!!!
dziś spóźniłem się na pierwszą lekcję na godz 10 i chciałem przekazać lektorowi przez biuro, ż…e już… jestem i chce chociaż… te parę minut wykorzystać które mi zostały i drugą lekcję, bo byłem umówiony na dwie.
Nie dość, ż…e na skypie nikogo nie było, to jak dzwoniłem po paru sygnałach; dwóch, trzech się rozłączali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy to jest szacunek do klienta??!!!!!!! Jeśli nawet by się coś stało to zostawia się opis na skypie, ż…e sorry dziś będzie nieczynne, jak to już… dawno im mówiłem, ż…e powinno być zrobione.
Kiedyś powiedziałem, ż…e nie chce mieć lekcji z jednym nauczycielem no i odpowiedź była OK. Za tydzień ten sam nauczyciel do mnie dzwonił. Nie odebrałem oczywiście i wyskoczyłem do biura z pretensjami, bo koleś nowe słowo wprowadzane; judge, wymawiał judź...ja ze zdziwieniem do niego co to za słowo czy moż…e przeliterować, potem odpowiedziałem czy nie czyta się tego dż…adż…?? po paru sekundach ciszy "wybrnął" z sytuacji wyjaśniając mi, ż…e sędzia - dż…adż… czyta się w amerykańskim a judź w angielskim. Oczywiście już… miałem dość tej lekcji i jakoś wytrzymałem do końca po czym od razu dałem znać do biura, ż…e nie chce z nim mieć już… zajęć, nie podając powodu, ż…eby nie robić mu problemów - nie wiem czy zrobiłem dobrze, bo jeśli ludzie zaczną za nim powtarzać to poraż…ka.
Dzwonie cały czas i ktoś po chwili rozłącza, a jest już… 10 po dwunastej!!!!!!
Jak ludzie mają się umawiać na lekcje??????????? Albo załóż…my kogoś jutro nie będzie i chce dziś to oznajmić ż…eby nie stracić lekcji, ale nie moż…e tego zrobić - lekcja przepada i automatycznie jedna kosztuje tyle co dwie - niezły interes.
Mam pełen szacunek do Metody Callana, ale wolałbym ż…eby prowadzeniem tego całego biznesu zajęli się bardziej kompetentni ludzie!
michal_85
 

Re: SaySpeak

Postautor: janusz_z » 26 maja 2010, 19:00

właśnie ja mam czasem problem z umawianiem się na lekcje, bo nikogo nie ma...
a jak ktoś jest i się umawiam to zdarza się tak, ż…e nie ma nauczyciela, bo nikt nie zapisał, ż…e ma lekcje!!!
janusz_z
 

Re: SaySpeak

Postautor: michal_85 » 26 maja 2010, 19:08

tak, też… mnie to spotkało... śpieszyłem się z zakupów jak dziki, zdąż…yłem na czas, usiadłem przed kompem a tu nikogo <wow>
no to napisałem do biura co jest grane, a oni ż…e zapomnieli zapisać <0>. Teraz za każ…dym razem jak umawiam się na lekcję pytam czy zapisane.
Paranoja, jestem na 11 poziomie, spotkałem świetnych nauczycieli na tym kursie ale z biurem to nie moż…na się dogadać, a ja naprawdę chciałbym to skończyć! Ciekawe jak się z nimi lektorzy dogadują.
michal_85
 

Re: SaySpeak

Postautor: agnieszka009 » 21 wrz 2010, 2:15

Zgadzam się z wami, nauka w sayspeak kojarzy mi się z zupełnym brakiem profesjonalizmu, nauczyciele robią karygodne błędy, zdarza się ż…e siedzisz przed komputerem a nauczyciel się nie zgłasza. Jeż…eli zrezygnujesz z kursu później co jakiś czas będą wydzwaniać i namawiać cię za wszelką cenę na zakup kursu. Widocznie mają mało chętnych, a te dobre opinie to chyba sami sobie piszą.
agnieszka009
 

Re: SaySpeak

Postautor: Gość » 21 lut 2011, 0:24

ja ucze się w szkole rapid-english duż…o lepsza kadra lekcje dopasowane do indywidualnych potrzeb wszystko przeprowadzone w profesjonalny sposób kontakt mailowy gdzie otrzymujesz materiały wszystko tak jak powinno być .... polecam www.rapid-english.pl
Gość
 

rapid-english.pl

Postautor: AnnaNx » 15 kwie 2011, 4:07

Witam, czy ktoś moż…e mi napisać gdzie znajduje się siedziba szkoły http://rapid-english.pl/ ? Jak długo istnieje ? Ponieważ… na stronie nie ma adresu , danych szkoły , NIP , Regon , nic tylko ceny i błędy w pisowni.
AnnaNx
 

Re: SaySpeak

Postautor: ŁukaszWR » 19 kwie 2011, 3:19

Ja mam lekcje juz 2 lata w szkole sayspeak i dziwię się tym negatywnym opiniom. Ja juz kończę całego Callana i jestem bardzo zadowolony z ich usług mam lekcje z nauczycielami o których poproszę , biuro jest super miła i fachowa obsługa ,czasem mają duż…o pracy w godzinach wieczornych i nie odbiorą ale zawsze napiszą na skype ze za chwile oddzwonią lub piszemy sobie bez rozmowy i mam wszystko wyjaśnione i zapisane jak potrzeba.
Pozatym mają mnóstwo nauczycieli do wyboru i native speakerów w tej samej cenie .
ŁukaszWR
 

Re: SaySpeak

Postautor: Wiktoria!!! » 21 kwie 2011, 2:40

Witam wszystkich ja również… chodzę na lekcje do sayspeak i popieram jest świetnie , przyjemne z poż…ytecznym :)
Wiktoria!!!
 

Re: SaySpeak

Postautor: Rysiek Wro » 21 kwie 2011, 15:08

jesli mieliście jakieś kiepskie doświadczenia, polecam Wam sprawdzić sobie i przetestować szkołę english-by-phone.pl - mają teraz darmową konwersację testową, więc moż…na zorientować się jak wyglądają lekcje. Tutaj konwersacje też… odbywają się przez Skype, ale tylko z native speakerami - moim zdaniem to duż…y plus.
Rysiek Wro
 

Re: SaySpeak

Postautor: wiolettaowsińska » 23 kwie 2011, 20:32

ja wzięłam sobie lekcje próbne we wszystkich szkołach wymienionych i niewątpliwie Rapid-English to najlepsza szkoła ... polecam wszystkim porównać i wybrać ten kurs który sprawi ż…e nauka będzie naprawde efektywna
wiolettaowsińska
 

Re: SaySpeak

Postautor: Joannawos » 28 maja 2011, 2:45

Ja zaczęłam lekcje szkole online www.sayspeak.pl i jak narazie jestem zadowolona. Zobaczymy jak będzie dalej :) Ale narazie polecam wszystkim
Joannawos
 

Re: SaySpeak

Postautor: oladuda » 06 cze 2011, 2:50

Ja mam lekcje z sayspeak.pl i też… jestem zadowolona mam wielu nauczycieli co jest bardzo waż…ne w Callanie . polecam warto się zarejestrowac u nich na stronie i wypróbować to jest zupełnie za darmo więc nic nie tracicie.
oladuda
 

Re: SaySpeak

Postautor: jacek30 » 16 sie 2011, 15:49

Witam
Uczyłem się przez Skype w szkole SaySpeak angielskiego, wykupiłem duż…y pakiet lekcji. Jestem zadowolony z nauki jednak niestety nie mam w tej chwili czasu na jej kontynuowanie. Zostało mi 118 lekcji do odsprzedania po atrakcyjnej cenie za lekcję 7 zł (moż…liwość odsprzedania mniejszej ilości godzin)lub 800 zł przy zakupie jednorazowo 118 lekcji. Przy zakupie całego pakietu cena za lekcje wynosi ponad 9 zł. Wiec moja jest atrakcyjna. Chetnych zapraszam do kontaktu
Mój adres: branza_drogowa@wp.pl lub gg:4187297
jacek30
 

Re: SaySpeak

Postautor: Gość » 12 lis 2011, 1:59

dla mnie oki
Gość
 

Re: SaySpeak

Postautor: masia32 » 19 sty 2012, 7:38

Dla mnie dobra opcja, korzystałem przez dwa lata, efekty szybko widoczne
masia32
 

Re: SaySpeak

Postautor: flash2 » 12 lut 2012, 1:01

Popieram dobre zdanie o say speak
flash2
 

Re: SaySpeak

Postautor: malaga5 » 12 paź 2012, 15:21

Say speak to niesolidna szkoła. Nie moż…na nawet umówić się na lekcje, bo albo nie ma lektora, albo nie moż…e. Ciągłe przypominania o ratach a na lekcję umówić się to koszmar. Teraz wprowadzili system elektronicznych zapisów, nic nie dał. Nauczyciel nie pojawił się na lekcji!! Szkoła nie wie dlaczego. Koszmar.
malaga5
 

Re: SaySpeak

Postautor: alanna » 13 paź 2012, 16:01

alanna
 

Re: SaySpeak

Postautor: rozczarowany » 22 paź 2012, 16:01

Ta szkoła to jakiś dramat. Wszystko było dobrze od rozmowy kwalifikacyjnej po ustalenie terminu lekcji. Czar prysł gdy zapłaciłem za lekcje, już… w terminie pierwszych zajęć nikt się ze mną nie raczył skontaktować. Po zwróceniu uwagi przeprosiny i kolejny termin, niestety znów to samo. Kolejna rozmowa, teraz już… nawet bez zwykłego przepraszam. Propozycja przesunięcia terminu, a z mojej strony podziękowanie i ż…ądanie zwrotu wpłaconych pieniędzy. Kontrpropozycja sayspeaka dotycząca darmowych lekcji które miałyby mi zrekompensować stracony czas. Zdecydowana odmowa z mojej strony, bo i po co mi darmowe zajęcia których i tak nie będzie. Teraz już… nawet nie odbierają ode mnie maili, więc sądze ż…e kaski raczej nie odzyskam.
Firma ta zachowuje się ż…enująco i to za drobne na cukierki. Teraz szukam innej szkoły, ale tę sprawdzę już… gruntownie zanim wpłacę choćby 100zł.
rozczarowany
 

Re: SaySpeak

Postautor: bizzone » 06 gru 2012, 14:30

Jaka metoda, jak długo na rynku ???
bizzone
 

Re: SaySpeak

Postautor: rozczarowany » 17 gru 2012, 18:33

Tak jak myślałem, wyszarpanie od tej firmy jakichkolwiek pieniędzy jest niemoż…liwe. Jak do tej pory tylko obiecanki, kolejne terminy czyli gra na wymęczenie. Na całe szczęście istnieją na rynku jeszcze bardziej solidne szkoły.
rozczarowany
 

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 15 sty 2013, 3:06

Jedna z najgorszych szkół jakie sa na rynku, beznadziejni nauczyciele(nie wszyscy oczywiście, jest kilka solidnych i profesjonalnych nauczycielek), niejaki pan tomasz ma śmieszna wymowę, mała wiedzę ( jednym słowem nie potrafi uczyć) co lepsze, jak mu się coś nie spodoba to i naubliż…a....to jest jakaś kpina! W biurze jakaś tępa baba z która nieda się nic załatwić....
Jakiś czas temu czytałem ze programistę wyrolowali na polowe pensji.....
Banda złodziei kasę zabrać potrafi, a nauczyciele dostają wypłatę czasami z miesięcznym opóźnieniem.

A co do Pana, Panie rozczarowany, proszę ich sądem postraszyć, podać do pipu i wszędzie gdzie tylko sie da, z oszustami trzeba na ostro.

Chodźby mieli i za darmo lekcje to bym do nich nie wrócił, szczerze nie polecam tej szkoły. Omijajcie ta "szkolę" szerokim lukiem, a na pewno zaoszczędzicie nerwów.
zniesmaczony
 

Re: SaySpeak

Postautor: AniaOsa » 24 sty 2013, 23:17

Ja już… długo uczę się w Sayspeak i nigdy nie miałam problemu. Wiem ż…e wprowadzają gruntowe zmiany i dlatego oferują tańsze lekccje aby zrekompensować swoim uczniom oczekiwanie na zakończenie. W połowie lutego ma być duż…o więcej nauczycieli i ja im wierzę. Łatwo kogoś oczernić na forum gorzej z pochwałami.
AniaOsa
 

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 28 sty 2013, 20:29

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
zniesmaczony
 

Re: SaySpeak

Postautor: sayspeak. » 31 sty 2013, 20:03

Jestem pracownikiem firmy SAYSPEAK.
Jeśli nadal będą ukazywać się bezpodstawne pomówienia na temat naszej firmy, to będziemy wkraczać na drogę sądową. Jeż…eli ktoś ma jakiś problem do rozwiązania z nami to niech napisze do nas list, a nie próbuje niszczyć dobre imię naszej firmy na forum.
Pozdrawiam.
sayspeak.
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2013, 19:41

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 05 lut 2013, 0:38

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
zniesmaczony
 

Re: SaySpeak

Postautor: bez wypłaty » 13 lut 2013, 19:26

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
bez wypłaty
 

Re: SaySpeak

Postautor: bez wypłaty » 13 lut 2013, 19:41

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
bez wypłaty
 

Praca-płaca

Postautor: zniesmaczony_2 » 18 lut 2013, 13:34

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
zniesmaczony_2
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2013, 13:20

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 18 lut 2013, 14:15

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
zniesmaczony
 

Re: SaySpeak

Postautor: bez wypłaty » 18 lut 2013, 15:43

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
bez wypłaty
 

bach

Postautor: zniesmaczony_2 » 18 lut 2013, 16:03

Więc proponuję się po prostu zebrać. Podaj mi kontakt do Ciebie. "jakiś" adres mailowy. :))
zniesmaczony_2
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2013, 13:20

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 18 lut 2013, 18:22

Najszybciej i najbezpieczniej bedzie jak poszukacie sie na facebooku, wiem ze większość nauczycieli ma tam konta, nie wszyscy maja wpisana "szkole" w miejscu praca, ale mysle ze sobie poradzicie
zniesmaczony
 

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 12 mar 2013, 13:57

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
zniesmaczony
 

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 14 mar 2013, 13:16

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
zniesmaczony
 

falstaff22

Postautor: Byly pracownik say speak. » 14 mar 2013, 16:10

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
Byly pracownik say speak.
 

falstaff22

Postautor: Byly pracownik say speak. » 14 mar 2013, 16:16

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
Byly pracownik say speak.
 

falstaff22

Postautor: Byly pracownik say speak. » 14 mar 2013, 20:12

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
Byly pracownik say speak.
 

Sayspek

Postautor: studentka11111 » 19 mar 2013, 13:47

do szkoły nie moż…na sie dodzwonić, widac nie ma co liczyc na jakikolwiek kontakt. wygląda to na zwykłe oszustwo. Lekcje są opłacone a się nie odbywają!!!!!!!!!!!!!!!!
studentka11111
 

Re: SaySpeak

Postautor: Byly pracownik say speak. » 19 mar 2013, 23:33

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
Byly pracownik say speak.
 

say speak - oszusci

Postautor: studentka 2223 » 20 mar 2013, 15:32

Ja nie moge z nikim ze szkoly SaySpeak sie skontaktowac. Oplacilam za pol roku lekcji a nie mialam jeszcze ani jednej. Od samego poczatku daty byly przesuwane a teraz to juz wogole kontaktu z nikim nie ma.
Oszustwo, jak tak mozna, wstyd.
studentka 2223
 

Re: SaySpeak

Postautor: Były pracownik » 21 mar 2013, 16:50

Jeśli chcesz odzyskać kasę, musisz uzbroić się w cierpliwość, łatwo nie będzie.
SaySpeak z przyjemnością przyjmuje od uczniów pieniądze za kurs, cały czas przypomina o ratach, ale już… ze swoich obowiązków się nie wywiązuje i myśli, ż…e wszyscy będą to tolerować.
Dziwi mnie, ż…e ta szkoła nadal utrzymuje się na rynku - przecież… te lekcje to totalna poraż…ka (o ile w ogóle się odbywają)! Nie wspominając o samych właścicielach firmy, którzy kompletnie nie nadają się do tego co robią - swoją drogą, usuwanie negatywnych, a prawdziwych opinii z forum też… o czymś świadczy.
Były pracownik
 

Re: SaySpeak

Postautor: Byly pracownik say speak. » 22 mar 2013, 1:10

Kiedy wypłaci nam szkoła nasze zaległe wynagrodzenie?? Otrzymała Pani wezwanie do zapłaty, do którego się Pani nie ustosunkowała więc 18.03.2013 został złoż…ony pozew do sądu cywilnego. Zablokowala Pani rowniez nasz grafik pracy jednak ja skopiowalem dolument i dolaczylem do pozwu. Obiecla Pani pieniadze najpierw 15 lutego potem 18, 22, 28, tymczasem mamy 21 marca! Pani jest bezczelna. Prosze natychmiast przeslac mi moje wynagrodzenie wraz z odsetakmi i bonusem (ktory zreszta nam pracownikom obiecano,wszystko mam w mailu ktory otrzymalem)
Proszę o natychmiastowa odpowiedz


PS I JESZCZE JEDNO PROSZE NIE OSKARZAC NAS O KRADZIERZ....NICZEGO NIE WYNIESLISMY Z BIURA, NIE MOJA WINA ZE PANUJE TAM TOTALNY BURDEL.Jest to tylko Pani i wylacznie Pani wina.Odkad tam zaczelismy pracowac, nie pojawila sie tam Pani nawet raz, aby nas poznac, jedyne co potrafila Pani robic to nowe zakladki i zakladki zakladek z ktorych nic nie wynikalo oraz wydawac jakies absurdalne zarzadzenia. PROSZE O NATYCHMAISTOWY ZWROT PIENIEDZY.
Byly pracownik say speak.
 

Re: SaySpeak

Postautor: ex-pracownica » 22 mar 2013, 12:31

Kolejny pozew został wniesiony do sadu, tym razem moja cierpliwosc zostala wyczerpana. Zbyt wiele osob zostalo oszukanych przez wlascicielka szkoly, zarowno pracownikow jak i uczniow, ludzie tak tego nie zostawia, moze byc pani pewna.
ex-pracownica
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości