plotki i domysły

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

plotki i domysły

Postautor: łodzianin81 » 15 sty 2010, 3:24

Ciekawy wymiana poglądów, a raczej uprzedzeń, plotek i innych bzdur. 90% wypowiedzi jest anonimowa i w ogóle nie moż…na się w tym połapać. Ja pracuję w Łodzi od września. Firma w tym mieście jest od min. 4 lat i chyba sobie radzi całkiem nieźle. Moż…e faktycznie stawki nie są kosmiczne ale niech ktoś wskaż…e mi szkołe gdzie są. Chyba czytam tu posty bezrobotnych lektorów, zbyt wybrednych ż…eby pracować za jednak normalne pieniądze.
Pozdrawiam
łodzianin81
 


Re: plotki i domysły

Postautor: lookasz » 20 sty 2010, 5:01

Ano niestety :(
Przeglądałem chwilowo to forum ale widzę, ż…e jest tu niezłe zamieszanie.Z tego co sie dowiedziałem co druga szkoła nie płaci albo oszukuje a jak placi to tylko 15 zł/h.Chwilami miałem wraż…enie ze odbywa się tu walka, często nieczysta konkurencyjnych szkół.

To tylko chyba potwierdza jak trudna jest sytuacja na rynku szkoleniowym i ci słabsi niekoniecznie mali szukają w ten sposób ostatniej deski ratunku dla swych nieudanych biznesów.

tak czy siak ż…yczę wszystkim zawziętych słuchaczy od poziomu A1 :)
lookasz
 

szybka nauka słówek, skuteczna i łatwa

Postautor: worldofwords » 10 lut 2010, 6:55

Zapraszamy na www.worldofwords.com.pl - to nowy serwis oferujący innowacyjny sposób nauki słówek siedmiu języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców.
Spróbuj jak to działa, zapamiętasz aż… 40 słów w 15 min - trwale i skutecznie! Zapraszamy!
worldofwords
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości