Empik School w Lublinie- ż…enada

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Empik School w Lublinie- ż…enada

Postautor: irytacja » 11 mar 2010, 5:43

Z przykrością informuję, ż…e poziom tej szkoły znacznie sie obniż…ył i obawiam sie ż…e tendencja spadkowa utrzyma się do końca mojego kursu.O ile kwestia lektorów jest podobna do gry w rosyjską ruletkę - zależ…nie od szczęścia na kogo wypadnie( kompetentnego lub mniej) to o obsłudze i organizacji nie mozna dobrego słowa powiedzieć. Odebrać certyfikaty czy zaświadczenia z uk. kursu graniczy z cudem, na prawde trzeba się nachodzić, nie wspomnę o logistyce- zapominają poinformować, nie tylko o zmianie sali ale i ulicy gdzie odbędą sie zajęcia! jestem po prostu zawiedziona
irytacja
 


Re: Empik School w Lublinie- ż…enada

Postautor: ucze%u0144 54 » 21 sty 2013, 13:19

Zgodze się z poprzedni wpisem, uważ…am ż…e w szkole sa bardzo róż…ni lektorzy i mozna naprawdę trafic na słabego lektora, są oczywiscie i dobrzy. Ja chodziłem do szkoły przez kilka miesiecy byłem przenoszony z grupy do grupy i jestem zmuszony zrezygnować. Przed rozpoczeciem nauki robiłam testy i trafilem do grupy o zupełnie innym poziomie niz sie zpodziewałem. Poza tym szkoła na tle innych szkół lubelskich jest droga i nie wyróż…nia się niczym szczególnym, tradycyjna metoda nauki, stare sale. Na prawdę sa lepsze szkoly w Lublinie. Szczerze nie polecam
ucze%u0144 54
 

angielski%%%

Postautor: angielski%%% » 23 sty 2013, 22:08

Zapisałem się na ten semestr na angielski i na razie jest ok. Przeglądam wpisy i zastanawiam się czy dobrze wybrałem? Lektor jest niezły (p. Paweł :) i byłem dwa razy na konwersacjach z Nativem - naprawdę baaardzo dobry speaking. Moż…e właśnie trafiłem na najlepszych lektorów? A obsługa? Jak w recepcji, miła i bez problemów, nawet dzwonili do mnie jak nie było mnie dwa razy na zajęciach.
angielski%%%
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości