stawka dla lektora j. angielskiego

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

stawka dla lektora j. angielskiego

Postautor: AAA05 » 09 wrz 2010, 20:30

Szukam pracy i zastanawiam się na ile mogę liczyć za 45 minut lekcji (netto). W październiku bronie pracy licencjackiej, a jako lektor/nauczyciel j. angielskiego pracowałam przez 3 ostatnie lata. Nie dodałam , ze chodzi mi o stawkę dla lektora w Poznaniu. Będę wdzięczna za odpowiedz.
AAA05
 


Re: stawka dla lektora j. angielskiego

Postautor: phenol » 04 paź 2010, 19:41

Dla mnie ciekawszym pytaniem jest czy W OGOLE znajdziesz prace... W Poznaniu jest za duzo lektorow, a za malo miejsc pracy. To po pierwsze. Po drugie, jesli chcesz znalezc prace w szkole jezykowej i napiszesz sobie w CV to co tutaj napisalas, to beda mieli ubaw. Skoro masz licencjat dopiero, to jakim cudem "pracujesz jako lektor" od trzech lat? Przykro mi, ale uczenie sasiadki, to nie jest staz pracy, ktory by mogl zainteresowac jakakolwiek (powazna) szkole jezykowa. Wezma cie najwyzej w Moose... W Poznaniu sa cale zastepy magistrow, ktorzy po studiach nie znajduja zadnej pracy w zawodzie.
Powodzenia...
phenol
 

Re: stawka dla lektora j. angielskiego

Postautor: lzusss » 21 lip 2012, 0:24

Ostatnio spadają, rynek się kurczy, a lektorów z kazdym rokiem przybywa. Jak tak dalej pójdzie będzie wiecej lektorów niż… słuchaczy
lzusss
 

Re: stawka dla lektora j. angielskiego

Postautor: 11matrix11 » 12 paź 2012, 8:27

lzusss pisze:Ostatnio spadają, rynek się kurczy, a lektorów z kazdym rokiem przybywa. Jak tak dalej pójdzie będzie wiecej lektorów niż… słuchaczy


To fakt, ale dobrzy lektorzy dadzą sobie radę
11matrix11
 

Re: stawka dla lektora j. angielskiego

Postautor: middw » 08 gru 2012, 10:44

Zależ…y gdzie i w jakiej części kraju
middw
 

Re: stawka dla lektora j. angielskiego

Postautor: zalk » 10 gru 2012, 9:18

Najwięcej biorą w Warszawie
zalk
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości