SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Switch » 22 wrz 2010, 19:33

Nowy semestr w Switch rusza niebawem!

Tylko 897zł za semestr 48h lekcyjnych ZAWSZE w grupie 4-8osób!

Gwarantujemy:
● 100% kadry nauczycielskiej posiadającej
wyż…sze wykształcenie kierunkowe (filologia angielska, lingwistyka, nauczanie języka angielskiego)

● centralna lokalizacja: Bracka 3 lok. 5 -
- tuż… przy Placu Trzech Krzyż…y

● pełną ofertę kursów – przygotowanie do egzaminów:
FCE, CAE, CPE, LCCI, TOEFL, GMAT,
kursy konwersacyjne, maturalne i ogólne

● elastyczny system płatności: w 2, 3 lub 4 ratach 0% (ż…adnych dodatkowych kosztów)

● tylko małe grupy (od 4 do 8 osób) !!!

● oraz zniż…ki dla stałych klientów

Sprawdź na naszej stronie aktualne zniż…ki: www.switch.edu.pl

Switch - Nowa jakość nauczania
Switch
 


Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Switch » 01 paź 2010, 23:48

-50zł na kurs w Switch dla każ…dego, kto lubi nas na Facebook'u!

http://www.facebook.com/pages/Warszawa/ ... 951?ref=ts

Ponadto moż…esz zyskać kolejny upust 50zł, gdy zapisze się do nas osoba z Waszego polecenia! (podając przy zapisie wasze imię i nazwisko)

Nie przegapcie tej okazji!

Switch - Nowa jakość nauczania
Switch
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: fairytaleee » 13 paź 2010, 23:02

Genialna sprawa z tym Facebookiem:) Faktycznie zniż…ka za kliknięcie 'lubię to' wynosi 50zł:) Przyprowadziłam też… kolezankę, za ktorą dostalam kolejne 50zl znizki. Polecam szczerze tą szkołę, ponieważ… nigdzie za tak niską cenę nie uzyskacie tak wspaniałej nauki języka angielskiego:) i to w centrum Warszawy. Pozdrawiam pracownikow szkoły językowej Switch :):):)!
fairytaleee
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2010, 22:56

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawi

Postautor: DeeJ » 14 paź 2010, 0:28

Switch pisze:Tylko 897zł za semestr 48h lekcyjnych ZAWSZE w grupie 4-8osób!


A w Language Study Center - LSC mają 46 lekcji w grupie4-6 osób za 874 zł, a w grupie 7-8 tylko 759 zł. Fajna sprawa, nie?

Poza tym rabat 100 zł ze specjalną ulotką rabatową, rabaty dla posiadaczy EURO<26 i wiele innych fajnych rozwiązań. Poza tym dobra lokalizacja vis a vis rotundy zaraz Novotelu.
DeeJ
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Switch » 15 paź 2010, 17:58

A u nas oprócz wspomnianych już… zniż…ek jeszcze 20% upustu dla studentów UW i 100 PLN na każ…dy kurs dla studentów wszystkich innych uczelni :) Moglibyśmy się siłować na cenę, ale i tak dobrze wiemy, ż…e najważ…niejsi są lektorzy - to od nich zależ…y efektywność przeprowadzanych zajęć. Nasi, wybrani spośród najlepszych, są naszą chlubą. Nie twierdzimy, ż…e w LSC jest inaczej, ale ręczymy, ż…e nasi rozplączą Wasze języki i pomogą rozwinąć skrzydła. Pozdrawiamy i zapraszamy na zajęcia!
Switch
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Szkola Switch » 10 sty 2011, 21:19

Obrazek
Szkola Switch
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:15

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Szkola Switch » 11 sty 2011, 17:35

Kurs przygotowujący do GMAT za 18,60 PLN za godzinę lekcyjną? Niemoż…liwe? A jednak! Intensywne przygotowanie do Graduate Management Admission Test startuje już… niebawem w SWITCH!

Zadzwoń już… teraz (22 622 13 38) lub napisz na adres biuro@switch.edu.pl, aby zarezerwować sobie miejsce w nowych grupach!

Start: 17.01.2011
Godziny i dni tygodnia: poniedziałek i środa 17:00-18:30

Start: 14.02.2011
Godziny i dni tygodnia: poniedziałek i środa 18:45-20:15


- 48h lekcyjnych / 897 PLN
- przygotowanie obejmuje wszystkie części GMAT: Analytical Writing Assessment, Quantitative Section, Verbal Section
- zajęcia tylko w małych grupach (4-8 osób)
- lekcje prowadzone przez lektorów z kilkuletnim doświadczeniem w przygotowaniu do egzaminu GMAT

Zapraszamy!!!

Obrazek
Szkola Switch
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:15

Switch

Postautor: Szkola Switch » 13 sty 2011, 20:23

First Certificate in English
to certyfikat, który często zwalnia z egzaminów wstępnych na studia. Jest najpopularniejszym egzaminem potwierdzającym ogólną znajomość języka angielskiego. Składa się z: czytania, pisania, testu gramatycznego, rozumienia ze słuchu i rozmowy.

Zadzwoń już… teraz (22 622 13 38) lub napisz na adres biuro@switch.edu.pl, aby zarezerwować sobie miejsce w nowej grupie!

Start: początek marca
Godziny i dni tygodnia: do ustalenia


- 48h lekcyjnych / 897 PLN
- zajęcia tylko w małych grupach (4-8 osób)
- lekcje prowadzone przez lektorów z kilkuletnim doświadczeniem w przygotowaniu do egzaminów
-centralna lokalizacja Bracka 3 lok. 5 - tuż… przy Placu Trzech Krzyż…y

Obrazek
Szkola Switch
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:15

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: marek3452 » 18 sty 2011, 22:39

Oj bardzo słabiutka szkółka - nowo otworzona. Już… na początku jakąś ściemę zrobili, ze mają kilkuletnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu GMAT, a jak do nich zadzwoniłem to okazało się, ż…e zamierzają zrobić dopiero ..pierwszy kurs. Sekretarka nawet nie wiedziała czy mają wp[is do ewidencji w kuratorium.....,,bo ja tutaj od niedawna pracuję, a szefa nei ma''. No taka to szkoła, ż…e nic nie wiedzą.
marek3452
 

Odradzam Switch

Postautor: Baba67 » 28 sty 2011, 18:26

Niestety, nie jest moż…liwe aby wysoce specjalistyczny kurs GMAT, o bardzo duż…ym stopniu trudności był tańszy od kursu języka angielskiego dla początkujących. Jeż…eli ktoś w to wierzy, tzn. ż…e jest ignorantem i myśli ż…yczeniowo. Co do SWITCHa (rzeczywiście mieści się w dwóch pokoikach - tak na oko z 30m) powstał kilka miesięcy temu. Jest to firma (nazwanie jej szkołą to gruba przesada) kompletnie bez tradycji i doświadczenia. Gdzie jej do TFLS z 20latami doświadczenia. Założ…ył ją były lektor TFLS. Już… na pierwszej stronie swojego serwisu umieścił swoje referencje - nieźle! I teraz robi TFLS konkurencję w GMAT robiąc kursy 3xtaniej. Z tego co wiem nigdy nie miał nic wspólnego z GMAT. Jak pracował u nich , to miał czas podpatrzeć co i jak. Tak na bezczela, hehe. A ż…e TFLS jest jedyny od lat w kursach do GMAT, to postanowił uszczknąć kawałek torciku. Ale niestety do GMAT uczą u niego studenci (jedyny sposób utrzymania ,,niemoż…liwej'' ceny , a nie jak pisze lektorzy z kilkuletnim doświadczeniem. Doświadczenie to mają, ale w studiowaniu. Cwaniakowanie i tyle.
Baba67
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Switch » 28 sty 2011, 23:13

Pozdrawiamy konkurencję, wiemy, ż…e cena naszego kursu 'boli'.
Informacje są wyssane z palca (chociaż…by to, ż…e nasze 120m skurczyło się nagle do 30m), w celu zweryfikowania umiejętności lektorów (którzy studentami byli 10 lat temu), zapraszamy na kurs.
Konkurencję uspokajamy, ż…e to cena promocyjna! W przyszłości będzie wyż…sza, ale nie aż… tak, jak u Was :)
Switch
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: irasiad » 31 sty 2011, 18:52

Byłem tam. Ta szkoła Switch to niech się zdecyduje ile mają tych metrów i niech nie piszą kłamstw. Całość to z 30-40m, w tym tylko jedna sala do zajęć. Więc jak jest lokal z gumy to mogą go spróbować podpompować do 120m. Dziupla jak cholera. Jak spytałem się czy mają jakieś inne sale, to powiedzieli, ż…e klatkę wcześniej będą zajęcia, ale na razie nie moż…na tych sal zobaczyć , bo ,,nie są jeszcze gotowe''. Tak samo jest z ich 100% kadrą dydatktyczną, która składa się najprawdopodobniej jedynie z właściciela, który rzeczywiście sam się reklamuje na własnej stronie. Nie dziwię się, ż…e na jednego lektora to i jedna sala wystarczy, ale ż…eby nazwać siebie szkołą to trzeba być dowcipnisiem. Ale ta szkoła - a raczej korepetytornia istnieje dopiero kilka miesięcy, to nie dziwne, ze ściemniają ile wlezie.
irasiad
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Switch » 31 sty 2011, 19:37

Dziwne, ż…e te bzdurne posty są pisane w godzinach pracy naszej konkurencyjnej szkoły, która znajduje się nieopodal.
Pozdrawiamy, Switch.
Switch
 

SWITCH - TOEFL

Postautor: Switch » 01 lut 2011, 18:33

Kurs przygotowujący do TOEFL

Zadzwoń już… teraz (888 993 996, 22 622 13 38) lub napisz na adres biuro@switch.edu.pl, aby zarezerwować sobie miejsce w nowej grupie!

Start: 21/22.02.2011
Godziny i dni tygodnia: pon., śr. / wt., czw. 18:40 - 20:10


- 48h lekcyjnych / 897 PLN
- zajęcia tylko w małych grupach (4-8 osób)
- lekcje prowadzone przez lektorów z kilkuletnim doświadczeniem w przygotowaniu do egzaminów
-centralna lokalizacja Bracka 3 lok. 2b - tuż… przy Placu Trzech Krzyż…y


Obrazek
Switch
 

Switch najlepszą szkołą w mieście

Postautor: Zadowolony bardzo » 10 lut 2011, 18:28

SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie
Zadowolony bardzo
 

Studenci bynajmniej są zadowoleni

Postautor: Zadowolony bardzo » 10 lut 2011, 18:29

A ja się uczę w Switch i uważ…am, ż…e to doskonała szkoła. Profesjonalna i mająca indywidualne podejście do klienta. Nie jest to moloch nastawiony na zysk i przemiał kolejnych studentów, tylko na to, by rzeczywiście poznali język, umieli go uż…yć w każ…dej sytuacji. Mając do wyboru duż…ą szkołę, gdzie byłbym traktowany jak kolejna osoba, która ma po prostu uiścić rachunek za zajęcia, a szkołę, gdzie nauczyciel dba o moją wiedzę -wybieram to drugie i serdecznie polecam. Szczególnie, ż…e widać, ż…e konkurencja już… widzi zagroż…enie....
Zadowolony bardzo
 

Uwaga na umowę ze szkołą Switch!!!!

Postautor: Gość » 14 lut 2011, 21:45

Uwaga na umowę ze Switch! Nie wiem kto tam uczy, ale juz po umowie widać, ż…e coś jest mocno nie tak. Mam przed sobą umowę jaką moż…na dostać w lokalu Switcha. Umowę, którą tam zawiera się nie jest umową ze Switch tylko z firmą Ravensfield. Moż…e przedstawiciel Switcha wyjaśni dlaczego. Bo to chyba dziwne, ż…e umowa w biurze szkoły Switch NIE JEST ZAWIERANA ZE SWITCH TYLKO Z FIRMĄ RAVENSFIELD? Oto stosowne fragmenty umowy: ,,Umowa o przeprowadzenie szkolenia językowego zawarta pomiędzy (tutaj dane słuchacza) zwanego dalej Zamawiającym a Ravensfield Nauka Języków Obcych i Tłumaczenia Sławomir Izak (...) właścicielem Szkoły Języka Angielskiego Switch ' reprezentowana przez Sławomira Izaka zwanego dalej Wykonawcą. Pod umową jest pieczątka firmy Ravensfield. I taką to umowę zawiera się w siedzibie szkoły Switch. To ja się pytam o co tutaj chodzi z tą szkołą Switch? Moż…e ta nazwa Switch Szkoła Języka Angielskiego występuje tylko dla dodania powagi całemu przedsięwzięciu? Czy ona, Szkoła Switch, formalnie istnieje w sensie zarejestrowania? Moż…e Pan przedstawiciel Switcha udzieli internautom odpowiedzi dlaczego w lokalu Switcha nie zawiera się umowy ze Switchem, a z całkiem inna firmą - Ravensfield, zamiast wymyślać tutaj, ż…e konkurencja go szkaluje? No i lokal firmy jak na szkołę jest mikroskpijny - na korepetycje tak, na szkołę zdecydowanie nie.
Gość
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Switch » 15 lut 2011, 21:39

[b]Angielski na poziomie A2 (48h lekcyjnych / 897 PLN)

Grupa poranna: godziny i dni tygodnia: wtorek i czwartek 7.00-8.30

Grupa popołudniowa: godziny i dni tygodnia: do ustalenia

Zazwoń już… teraz i zarezerwuj sobie miejsce w wybranej przez siebie grupie!

tel: 888 993 996 lub 22 622 13 38
@: biuro@switch.edu.pl

Zabierz ze sobą znajomych i zapłać jeszcze mniej! Szczegóły na naszej stronie internetowej.[/b]

Obrazek
Switch
 

Uwaga na umowę ze Switch

Postautor: gorzkook » 17 lut 2011, 23:52

Gratuluję świetnego samopoczucia, arogancji i ignorancji przedstawicielowi Switch a raczej Ravensfield. Nie wiem co do tego ma konkurencja, i wymigiwanie się od odpowiedzi na zadane przez innych (być moż…e niewygodne) pytania. Pewne jest jedno, ż…e ktoś kto kryje się za nazwą Switch wprowadza w błąd na masowa skalę potencjalnych klientów, ż…e idą się zapisac się o szkoły Switch, kiedy tak naprawdę zapisują się do Ravensfield. I jest absolutnie nieprofesjonalne postepowanie. Moż…e Switch przestanie przeinaczać fakty. Oczywiście, ż…e dla nikogo nie stanowi problemu firma Ravensfield. Natomiast na pewno problemem i to duż…ym jest to, ż…e ktoś reklamuje w internecie NIEISTNIEJĄCĄ w sensie prawnym SZKOŁĘ  SWITCH, oznacza nazwą nieistniejącej formalnie firmy Switch swoją siedzibę-biuro (przynajmniej na dzisiaj, co jasno wynika też… z umowy, która została zawarta w lokalu Switch a moż…e ravensfield?). Z podlinkowanej umowy (link do umowy: http://img510.imageshack.us/f/switchumowa201 1.jpg/ ) jasno wynika, ż…e w lokalu Switcha przy ul. Brackiej zawiera się umowę z firmą Ravensfield a nie ze szkołą Switch. Czy przedstawiciel Switch odpowie dlaczego stosuje się taką, co najmniej dziwną procedurę. Czy ma coś do ukrycia? Z umowy wynika też…, ż…e szkoła Switch nie istnieje przynajmniej w sensie prawnym (umowę zawiera się z Ravensfield, i podpisuje ją ktoś również… w imieniu Ravernsfield). Ktoś nazwal sobie szkołą SWITCH coś co formalnie nie istnieje, bo gdyby istniało, to by w lokalu Switch umowa została zawarta ze szkołą SWITCH. Zwracam też… uwagę na adres na umowie nie jest to jak zauważ…yliście ul. Bracka w Warszawie. Jeszcze jedno na umowie nie ma daty. Dlaczego Switch czy raczej Ravensfield na umowach zawieranych z klientami nie wstawia daty jej zawarcia? Dlaczego? Po to aby ją potem antydatować? Ze względów podatkowych? A jak są księgowane wpłaty? Przecież… głównie są one albo kwitowane na odwrocie umowy (jak ktos wyż…ej to napisał), albo jak w moim przypadku na moje ż…ądanie wystawiono KP z ( z pieczątką Ravensfield a nie Switch!) Nieprawdę pisze SWITCH, ż…e jest wystawiany od razu rachunek, bo przynajmniej w moim przypadku nie został wystawiony. Co do bardzo małych sal Switcha to nikt tu nie kłamał. Z moich dwukrotnych wizyt sprawa wygląda tak, ż…e Switch jeszcze z 2-3 tyg temu mieścił się pod nr 5 przy ul. Brackiej w bardzo obskurnym małym lokaliku, a teraz przeniósł się do innej klatki pod nr 19 (domofon) i tam mają ze 100m, ale lokal nie poraż…a wyglądem. Poza tym, nie łudźcie się Switch to nie jest ż…adna szkoła. Zajęcia tam,. prowadzi chyba tylko właściciel firmy, który jest jednocześnie lektorem i metodykiem, a i telefony odbiera. Wiem to z autopsji. Brak jest tam więc nadzoru metodycznego, co jest standardem w regularnej szkole językowej. Switch to szkoła z nazwy i do tego nie istniejąca fomalnie (w każ…dym bądź razie na dzień zawarcia przeze mnie umowy). Krótko mówiąc dla mnie to zwykłe chałturzenie i wprowadzanie w błąd. Tylko dlaczego?
gorzkook
 

link do umowy ze switch

Postautor: gorzkook » 18 lut 2011, 0:08

gorzkook
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Gość » 24 kwie 2011, 17:17

to pracownicy tfls i switch sie tu bija? hehe kto kogo sie boi?
Gość
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: switchowski » 26 cze 2011, 20:30

Mnie się Switch podoba
switchowski
 

odradzam kurs w switch

Postautor: danka67 » 15 sie 2011, 18:52

Amatorszczyzna i tyle. Odradzam szczerze tegi switcha. Zresztą jak piszą mającego cos nie halo z papierami
danka67
 

odradzam kursy TOEFL i GMAT w szkole Switch

Postautor: fox23 » 03 paź 2011, 4:01

nie mają ż…adnego doświadczenia w przygotowaniu do TOEFL I GMAT. Szczerze odradzam - szkoda nawet tych 8 stówek. Zresztą jak mozna mieć doświdczenie istniejąc kilka miesięcy. Szkoda nawet tych ośmiu stówek:(
fox23
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: wolorek » 08 mar 2012, 2:21

Niestety nie mają doświadczenia.. nie mogą przygotowac do tych egzaminów tak jak np. przygotowuje tfls, gdzie masz lektorów od lat przygotowujących
wolorek
 

Polecam Profi Lingua

Postautor: sacral » 18 cze 2012, 18:21

Polecam Profi Lingua
sacral
 

jjjj

Postautor: yelllk » 15 sie 2012, 18:09

Na pewno dobra szkoła to tfls, o switch nie mam dobrego zdania
yelllk
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: JBmaster » 16 sie 2012, 22:55

Też… polcam Profi-Lingua!!!! tylko to ż…adne tam inne ;)
JBmaster
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: benek_8 » 21 lut 2013, 17:42

Zgadza się, ten koleś, ktory prowadzi Swtcha to były lektor TFLS. Ale cóż…, wiadomo, ż…ę TFLS to kuźnia najlepszych lektorów z anglika
benek_8
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: benek_8 » 21 lut 2013, 17:43

Zgadza się, ten koleś, ktory prowadzi Swtcha to były lektor TFLS. Ale cóż…, wiadomo, ż…ę TFLS to kuźnia najlepszych lektorów z anglika
benek_8
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Sławek Izak » 25 lut 2013, 22:50

Wypraszam sobie. Ze szkołą TFLS pracowałem na zasadzie freelance i nie zawdzięczam jej nawet 0,5% swoich umiejętności lektorskich. Dawno nie byłem na tym forum, ale widzę, ż…e nic się nie zmieniło.
Pozdrawiam,
"Koleś, który prowadzi Switcha"
Sławek Izak
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: agrescik » 26 lut 2013, 12:58

Wooow, uderz w stół i noż…yce się same odezwą. Jak ktoś pisze, ż…e 0,5% to pewnie z 90% swoich imiejętności wyniósł z tej szkoły. Pewnie z kilka lat u nich terminował i przyglądał się jak się robi świetną szkołę. Jak sobie czytam to forum, to chyba nie tak dawno Sławek był na tym forum. Na mój gust chyba cały czas z wypiekakami na twarzy śledzi te forum. Nie wiem jak było w tym konkretnym przypadku, ale tajemnicą poliszynela jest, ż…e początkujący lektorzy zatrudniają się w znanych i duż…ych szkołach, aby podpatrzyć know-how prowadzenia szkoły językowej , a potem....... skrycie otwierają kątem szkółkę, ppróbują podbierać lektorów, klientów, programy etc. Oczywiście w przypadku Sławka I. na pewno było całkiem inaczej. Jego wpis ocieka wręcz ambicją, duż…ą ambicją!
agrescik
 

Re: SWITCH - kursy ogólne,egzaminacyjne,maturalne w Warszawie

Postautor: Mme Spooky » 21 maja 2016, 7:27

Sławek Izak pisze:Wypraszam sobie. Ze szkołą TFLS pracowałem na zasadzie freelance i nie zawdzięczam jej nawet 0,5% swoich umiejętności lektorskich. Dawno nie byłem na tym forum, ale widzę, ż…e nic się nie zmieniło.
Pozdrawiam,
"Koleś, który prowadzi Switcha"

--

Panie Sławku,
w Internecie nic nie ginie!
Mme Spooky
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2016, 7:18




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości