english-by-phone opinie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: english-by-phone opinie

Postautor: goliatka » 26 sty 2012, 6:27

aranzer pisze:Pierwszy mój lektor był średni, ale drugi jest super i dzięki niemu mogę polecić tę szkołę, bo moż…na się ciekawie uczyć :)


Jestem na tak dwoma rękami...
goliatka
 


Re: english-by-phone opinie

Postautor: balbin » 26 sty 2012, 19:47

Mi się pierwsza lektorka świetna trafiła :) drugi lektor w sumie też… daje radę. Lubię eksperymentować i poznawać nowych ludzi.
balbin
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: arkanoego » 27 sty 2012, 21:35

balbin pisze:Mi się pierwsza lektorka świetna trafiła :) drugi lektor w sumie też… daje radę. Lubię eksperymentować i poznawać nowych ludzi.


To zupełnie jak ja, szczególnie lubię jak zmieniają się Nativi, polecam
arkanoego
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: malka1 » 12 lut 2012, 0:57

Lubię te opcje z netem
malka1
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: okonek » 15 lut 2012, 20:08

Ja tam lubię takie konwersacje, miałem róż…nych nativów i byli to ludzie o ciekawych osobowościach :)
okonek
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: hadronex » 16 lut 2012, 19:02

Ja jestem za tym sposobem nauki, dzięki mojemu nauczycielowi Chrisowi. Teraz to muszę przyznać, ż…e się wciągnąłem :D
hadronex
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: meiner » 24 lut 2012, 19:10

Czytałem Wasze opinie i choć nie bardzo na początku przekonany byłem do tego sposobu postanowiłem spróbować. Teraz przyznaję, ż…e te rozmowy przez skype są przydatne, da się zauważ…yć postępy.
meiner
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: j_janek » 27 kwie 2012, 16:20

witam jako tegoroczny maturzysta :)
orientujecie sie, czy w tej szkole mozna pocwiczyc speaking pod katem maturalnym? tak na szybko, przez tydzien? :D chodzi o to, ze ta rozmowa ma konkretny schemat, ktory by mi zalezalo sobie utrwalic jeszcze przez ten tydzien :)
j_janek
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2012, 16:05

Re: english-by-phone opinie

Postautor: hadronex » 07 maja 2012, 16:08

j_janek pisze:witam jako tegoroczny maturzysta :)
orientujecie sie, czy w tej szkole mozna pocwiczyc speaking pod katem maturalnym? tak na szybko, przez tydzien? :D chodzi o to, ze ta rozmowa ma konkretny schemat, ktory by mi zalezalo sobie utrwalic jeszcze przez ten tydzien :)


Myślę, ż…e tak, z lektorem się ugadasz jaki jest Twój cel to on Ci pomoż…e.
hadronex
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: muszka11 » 18 cze 2012, 19:03

Miałem z nimi kontakt i polecam
muszka11
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: roan » 21 cze 2012, 12:28

Właśnie skończyłem kurs językowy na poziom B2. Teraz będę się próbował zapisać właśnie tutaj by poćwiczyć konwersacje przez lato. :)
roan
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: scalen » 26 cze 2012, 11:16

B2 to już… pewnie całkiem płynnie mówisz, ja jeszcze takiej płynności nie mam, ale chyba dałbym radę podciągnąć się na takich konwersacjach przez parę miechów.
scalen
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: czwinka » 27 cze 2012, 11:47

english-by-phone ostatnio pomogło mi przełamać swoje bariery w mówieniu, dlatego mogę polecić jak najbardziej.
czwinka
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: flamingeer » 20 lip 2012, 22:53

czwinka pisze:english-by-phone ostatnio pomogło mi przełamać swoje bariery w mówieniu, dlatego mogę polecić jak najbardziej.


Porównanie z Rapidem jak wypada
flamingeer
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: siali » 12 paź 2012, 9:57

Mniej więcej podobnie
siali
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: derrf » 06 gru 2012, 13:28

siali pisze:Mniej więcej podobnie


Ja generalnie nie lubię kompletnie zajęć w necie
derrf
 

pYcNrGZMlzHIoFMaEXW

Postautor: Kellie » 04 lut 2014, 23:45

I could read a book about this without finding such real-world apaperchos!
Kellie
 

Re: english-by-phone opinie

Postautor: studentang » 13 maja 2014, 19:06

Ostatnio na polskim rynku pojawił się nowy kurs i który według mnie bije na głowę wszystkie inne metody.Cały kurs składa się z interaktywnych filmów z lektorem.Kurs jest aktualnie hitem w Stanach Zjednoczonych i wiele osób uczy się tą metodą.Na stronie trzeba się zarejestrować i wykupić kurs Interation,bardzo łatwo przysfaja się frazy,polecam,uczę się 2-gi miesiąć z ogromnymi rezultatami.
Stronka : http://topenglishcourse.pl/
ja uczyłem się z http://topenglishcourse.pl/ i naprawdę pomogło
studentang
newbie
 
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:53

Re: english-by-phone opinie

Postautor: FabiolaUK1797 » 26 maja 2014, 15:20

hej! niestety też… mam z tym wielki problem. angielskiego uczę się od kilku lat, bardzo duż…o rozumiem, ale jak przychodzi do odezwania się to wychodzi kali mieć kali być. niestety nie wiem jak to zmienić :/

____________________
Znaleźliście nas to sprawdźcie http://szkolyzawodowe.yolasite.com/ Myślimy ż…e warto - niepoż…ałujecie, bogata oferta .
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 12:57 przez FabiolaUK1797, łącznie zmieniany 1 raz.
FabiolaUK1797
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2014, 15:55

Re: english-by-phone opinie

Postautor: marcin.henel » 05 cze 2014, 10:37

FabiolaUK1797 pisze:hej! niestety też… mam z tym wielki problem. angielskiego uczę się od kilku lat, bardzo duż…o rozumiem, ale jak przychodzi do odezwania się to wychodzi kali mieć kali być. niestety nie wiem jak to zmienić :/


Problem z mówieniem jest bardzo typowy. Niestety szkoła, a nawet większość kursów, nie jest w stanie nauczyć dobrze mówienia, ze względu na zbyt duż…e grupy i brak czasu aby każ…dy się wypowiadał. Do nauki mówienia zdecydowanie najlepsze są korepetycje, bez znaczenia czy tradycyjne czy przez Skype. Tylko na nich uczeń moż…e cały czas rozmawiać z nauczycielem. Oczywiście w całości powinny być prowadzone po angielsku.
marcin.henel
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:59




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości