Yokatta - język angielski - Kraków

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Yokatta - język angielski - Kraków

Postautor: Yokka » 11 kwie 2011, 1:27

Obrazek

Yokatta Private Language School

Jakie to uczucie nie móc dogadać się za granicą? Obejrzeć ulubionego filmu bez tłumaczenia na polski? Drż…eć przez zbliż…ającymi się egzaminami? Wszyscy jesteśmy róż…ni, motywują nas inne powody. Dlatego też… każ…dego z osobna postrzegamy w sposób indywidualny. Multimedialny tok lekcji zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednego klienta. Dbając o przyjazną, kameralną atmosferę zajęcia prowadzimy w niewielkich, maksymalnie ośmioosobowych grupach. Nasi lektorzy posiadają doświadczenie zawodowe – są otwarci i rozmowni, zwykle działają również… w charakterze tłumaczy. Swe pierwsze językowe szlify zdobywali lata temu. Niezależ…nie od przyczyn kierowało nimi coś, co aktualnie przywiodło tu Ciebie – chęć poznania.

Z nami

Poznasz angielski od podstaw, rozwiniesz swoje umiejętności, przygotujesz się do matury i egzaminów organizowanych przez University of Cambridge Local Examinations Syndicate:

First Certificate in English (FCE)

Certificate in Advanced English (CAE)

Certificate of Proficiency in English (CPE)

Koniec z „suchymi” wykładami – w Yokatta Private Language School uczymy praktycznie wykorzystywać język angielski. Praca z konstrukcjami gramatycznymi ma służ…yć nie teorii, lecz upraszać bezpośredni kontakt. Dlatego rozmawiamy – na każ…dej lekcji i na wszystkie tematy. Gdyby dodać do tego atrakcyjne ceny i fakt, ż…e przy ratach nic nie dopłacasz - maluje się idealna wprost dla Ciebie oferta.

Kursy już… od 539 złotych za semestr. Ceny kursów obejmują:

# określenie poziomu zaawansowania klienta (rozmowy i testy kwalifikacyjne dla nowych słuchaczy)

# wykłady, zgodnie z ich liczbą (wg. rodzaju kursu)

# teczkę na materiały pomocnicze

# nieodpłatne konsultacje w celu uzupełnienia braków, spowodowanych nieobecnością na zajęciach z przyczyn losowych, w wymiarze całkowitym do 30 (dla kursów 26- i 40-sto godzinnych), 60 (dla kursów 50- i 80-cio godzinnych) oraz 90 minut (dla kursów 124- i 160-cio godzinnych) na semestr.

# materiały pomocnicze – m.in kserokopie ćwiczeń, testów oraz książ…ki i komiksy, z których słuchacz będzie korzystał w trakcie lekcji (nie wliczając w to kosztu podręczników, zeszytów ćwiczeń).

Yokatta Private Language School
ul. Juliana Dunajewskiego 6
31-133 Kraków
tel. 506185194
tel. 505857398


Odwiedź nas, by zapoznać się z innowacyjnymi metodami nauczania:

www: szkola.yokatta.eu
szkola.yokatta.eu/english
visual-scene.yokatta.eu
e-mail: yokatta.eu@gmail.com.
Yokka
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2011, 1:25


XgUkOmthSyq

Postautor: Anjaan » 04 lut 2014, 4:28

Marina e8 una persona devavro molto disponibile, molto simpatica, premurosa ed onesta.Professionalmente e8 molto preparata, in pif9 ambiti.E' sempre curiosa e desiderosa di ricercare il termine pif9 adatto nella traduzione.Consigliatissima!A presto Marina, dasvidania!Marco- Italia-
Anjaan
 


Re: Yokatta - język angielski - Kraków

Postautor: lukaszSz » 03 kwie 2020, 14:04

Gdyby nie egzaminy i kartkówki nauczyłbym się języka wcześniej. Pochodzę z Krakowa i zdarzyło mi się chodzić kiedyś na korepetycje i zapisać do szkoły językowej. https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angie ... -krakowie/ tutaj trochę zaczerpnąłem informacji strikte o podejściu do języka.
Zawsze mi powtarzali w domu i w szkole, że języka się uczy latami. Teraz zrozumiałem, dlaczego niektórzy się uczą latami, bo nie podchodzą do niego praktycznie. To, że spędziłem pewny piątek na nauce gramatyki nie oznaczało, że za tydzień będę ją pamiętał i przede wszystkim, że ją użyje. Polecam poczytać, ja dużo wyniosłem.
lukaszSz
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2020, 11:32



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości