Angielski -gdzie najlepiej

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Adrianna25 » 13 maja 2011, 17:16

Hello :) Ja uczę się w Sayspeak od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Porównując inne szkoły serio widzę szybsze efekty, chodziłam wczesniej do stacjonarnych -nigdy przez internet takż…e nie mam porównania wśród internetowych. Ja mam lekcje prywatne w Sayspeak i mogę sobie wybrać temat , co było mi pomocne do prac na studiach albo rozmów kwalifikacyjnych pracy , naprawdę polecam :)
Adrianna25
 


Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Aneczq » 13 maja 2011, 19:33

Dla porównania dla Ciebie i innych, mogę podać przykład szkoły tej szkoły online - jest o tyle fajna, ż…e pierwsza konwersacja testowa jest darmowa, a konwersacje przeprowadzane są przez native speakerów. Dla mnie taka forma nauki jest nowością, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Aneczq
 

polecam angielski w tfls

Postautor: agniecha765 » 16 wrz 2011, 20:00

Polecam szkołę w Tfls w Warszawie. Mają niskie ceny i mało osób w grupie, dlatego moż…na duż…o nauczyć się na zajęciach. Wazny jest też… lektor. Ja miałam szczęście i trafiłam na bardzo fajną Panią lektorkę z duż…ym doświadczeniem . Zajęcia były ciekawe, nikt sie nie nudził. Bardzo dobrze była dobrana grupa odnośnie poziomu. Tu zasługa i ukłony dla Pani metodyk. Będę napewno kontynuować zajęcia w szkole tfls.
agniecha765
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: dimplessa » 18 wrz 2011, 15:09

Dokladnie. Jest malo osob w grupe. U mnie byla 1 a cena byla jakby bylo 12. Poza tym szkola jest dobry, fajny, ładny, stary i fajny i dobry i najlepszy i tani i dobry i wielki i fajny i miły i uprzejmy i stary. I w ogole same zalety bo jak inaczej. I tacy fajni ludzie tam chodza. I w ogole jest bananowo.
dimplessa
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kaja123 » 18 wrz 2011, 18:02

Polecam English For You w Warszawie - długo na rynku 12 lat, małe grupki nastawione na przełamywanie barier w mówieniu, zarąbisty klubik dyskusyjny w formie kafejki, gdzie prowadzone są dodatkowe konwersacje z Native Speakers. W Warszawie na Pradze PŁN polecam Thelemontree, kameralna szkółka i takż…e malutkie grupki
kaja123
 

Wole tfls

Postautor: karolar777 » 19 wrz 2011, 23:30

A ja polecam szkołę tfls. Dla mnie sa najlepsi w Warszawie. Maja dobrych lektorow i mało osob w grupie. Mozna duż…o nauczyć się na zajęciach.
karolar777
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: rutaks » 21 wrz 2011, 4:38

Zdałem mature dzieki zajeciom z jezyka angielskiego w szkole tfls. Polecam. Maja dobrych nauczycieli.
rutaks
 

przełamałam bariere mowienia

Postautor: jolaj » 29 wrz 2011, 21:35

Moje opinie o TFLS są bardzo pozytywne. Szkoła ta bardzo indywidualnie traktuje każ…dego słuchacza, a jakość usług tej szkoły jest na wysokim poziomie. Zajęcia prowadzone są przez 2 lektorów. Zajęcia z konwersacji prowadzi native speaker, na których moż…na podszlifować akcent i przełamać barierę mówienia w obcym języku. Bardzo miła atmosfera panuje podczas dodatkowych konwersacji językowych . Lektorzy są mili i chętni do pomocy. Zawsze jak tylko miałam wątpliwości mogłam napisać maila do lektora z zapytaniem.
jolaj
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kolka12 » 29 wrz 2011, 22:38

moż…e T and T w Warszawie
kolka12
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: mały34 » 30 wrz 2011, 14:44

W Warszawie rzeczywiście jest duż…o kursów i szkół angielskiego. Osobiście cenie te szkoły które oferują zajęcia jedynie w małych grupach, jest wówczas dobry kontakt z lektorem. Fajnie, gdy szkoła oferuje cykliczne zajęcia z Nativami, zmusza to do konwersacji i uczy ż…ywego języka. Dlatego też… szkoła ENGLISH For YOU to ok propozycja. Kiedyś chodziłem do Pygmaliona i takż…e było ciekawie..
mały34
 

rapid-english

Postautor: aneta łuczak » 30 wrz 2011, 16:56

Ja uczęszczam na kurs do www.rapid -english.pl Nie opłaca mi się brać zajęć w grupach ponieważ… kurs indywidualny w pakiecie to około 25 pln / 1 h a mam ją całą do dyspozycji a nie 10 min jak to bywa w grupie. Obecnie przygotowuje się do egzaminu FCE. Nie spotkałam jeszcze tak efektywnie uczącej szkoły internetowej i to moja szczera opinia. Już… po darmowej lekcji próbnej wiedziałam ż…e to to czego szukam. Pozdrawiam Aneta
aneta łuczak
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: edukatorr » 30 wrz 2011, 17:47

Po ostatniej edycji konferencji EduCamp w Krakowie gdzie mowa była o wykorzystywaniu nowych technologii w nauce, z większą sympatią patrzę na wspominane inicjatywy typu english-by-phone - moż…e warto spróbować?
edukatorr
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kiliff2 » 01 paź 2011, 16:55

Jeż…eli chodzi o Warszawę wybór jest ogromny, na każ…dym kroku jest jakaś szkoła językowa, według mnie wartościowych miejsc jest moż…e 15-20. Wybierając szkołę warto czasami pojechać trochę dalej , ale otrzymać jakość usługi. Jezeli zależ…y Ci na konwersacjach i rozwijaniu konwersacji fajną propozycję ma English For You. Grupy prowadzone przez polskiego lektora ( aspekt gramtyczny) i nativa ( konwersacje) to cool opcja. Godny polecenia jest WSc, moż…na dodatkowo naukę wzmocnić internetowo, ale traktowac sprawę jak dodatek. U mnie to fajnie zadziałało..
kiliff2
 

głosuje na tfls

Postautor: katarina34 » 01 paź 2011, 20:03

Ile osób tyle opinii dla mnie najlepszą szkołą jest tfls. Zajęcia z gramatyki prowadzą lektorzy polscy a konwersacje nativ. Szkoła ta ma renomę i wysoki poziom nauczania potwierdzony akredytacją ministerstwa. Byłam bardzo zadowolona z zajęć w tfls. Od przszłego tygodnia będę kontynuować zajęcia. Polecam
katarina34
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: sonia2 » 02 paź 2011, 1:42

Dokładnie. Ile osób tyle opinii dla mnie najlepszą szkołą jest Language Study Center. Szkoła przygotowała mnie z powodzeniem do BEC Higher. Byłam bardzo zadowolona z zajęć w LSC. Od przyszłego tygodnia będę kontynuować zajęcia na kursie CPE.
sonia2
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: gabaryt1 » 02 paź 2011, 17:59

dzisiaj oczekiwania są róż…ne, są osoby ukierunkowane na gramatykę, na język specjalistyczny itd. Zgadzam się,ż…e English for You nastawione jest na przełamanie barier w mówieniu. W moim kursie 70 procent stanowiła konwersacja, 30 procent gramatyka. Grupa była mała do 6 osób.Tyle gramatyki ile trzeba , ale bardzo duż…y nacisk na mówienie. Dodatkowe konwersacje w ich klubiku też… przypadły mi do gustu. Dlatego uważ…am English For You za ciekawą opcję. Oczywiście TFls to stara dobra szkoła, kiedyś przygotowywałem się tam do matury i poszło mi ok.
gabaryt1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: xabatil » 03 paź 2011, 21:44

Ja wybieram tfls. Własnie zapisałam sie na kolejny semestr. Dla mnie liczy sie jakość a w tfls jest ok. Wysoki poziom, dobrzy lektorzy. Dzięki mojej lektorce wreszcie odblokowałam się i mówię po angielsku.
xabatil
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: logina12 » 04 paź 2011, 15:13

Dla mnie English For You to połączenie przyjemnego z poż…ytecznym, gdyż… zajęcia w bardzo małych grupkach zdecydowanie tworzą fajny kontakt, szkoła proponuje fajne bardzo ciekawy system dwóch lektorów w każ…dej grupie. Temat najpierw wprowadza polski lektor, a temat rozwija Native Speaker, to zdecydowanie działa...
Ktoś pisał o Pygmalionie to takż…e ciekawa propozycja szukających kameralnej atmosfery na Saskiej Kępie.
logina12
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: nowinka » 06 paź 2011, 15:42

English for You w Warszawie bardzo cenie za nieszablonowe podejście do słuchacza, szczególnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie jest to test wyboru a,b, c, d, lecz składająca się z kilku części weryfikacja wiedzy. Bardzo jest to ok, gdyż… w innych szkołach zawsze zaniż…ali mój poziom ze względu na braki w gramatyce. Właśnie zaczynam kurs w English for You, więc nie mogę ocenić jeszcze samego kursu, ale spotkanie konsultacyjne było na wysokim poziomie i oczywiście indywidualne. J꿅eli chodzi o moje poprzednie doświadczenia ze szkołami podobało mi się w linguanova, był super lektor.
nowinka
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: głos » 07 paź 2011, 17:15

Każ…dy uważ…a inaczej i dobrze..
głos
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: neok » 08 paź 2011, 20:49

To jak tez tak miałam w TFLS. Najpierw sprawdzenie wiedzy gramatycznej ( 100 pytan ) plus indywidualną rozmowe z metodykiem przy wyborze poziomu. Byłam bardzo zadowolona z podejscia metodyka oraz samej obsługi w sekretariacie. Jestem juz po pierwszym tygodniu nauki i nie załuję. Bardzo fajny lektor. Grupa dobrze dobrana odnosnie poziomu.
neok
 

zalot12

Postautor: Gość » 10 paź 2011, 0:23

Każ…dy moż…e uważ…ać po swojemu, koleż…anka kończyła w TFLS kurs do matury, była na tak i oceniła go pozytywnie, ja natomiast mam kontakt z English For You i bardzo odpowiada mi,ż…e już… od poziomu podstawowego oferowane są zajęcia w sysstemie dualnym, to się sprawdza. Temat wprowadza polski lektor i kontynuuje NAtive, zajęcia są powiązane ze sobą.
Gość
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: laureat1 » 10 paź 2011, 16:45

W zeszłym roku musiałem zdać na Uniwersytecie egzamin B2, uczęszczałem do English For You, uważ…am,ż…e fajnie mnie przygotowali. Bardzo trafiony jest system dualny, gdzie polski lektror i Native prowadzą tę samą mała grupkę.
Poprzednio chodziłem do szkoły WSc i uważ…am,ż…e maja super kadrę szczególnie w zakresie języka ogólnego.
laureat1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: cambell222 » 11 paź 2011, 17:53

Dla osób mieszkających w Warszawie dostęp do dobrych szkól językowych jest ułatwiony ze względu na ich ilość. Oczywiście są też… szkoły całkowicie nietrafione i aż… dziwne ż…e istnieją. Ja chodzę do szkoły istniejacej chyba 20 lat na rynku, mającej dobrą opinię i lektorów- do szkoły TFLS. Muszę przyznać ż…e to był dobry wybór. Niskie opłaty plus wysoka jakość. W ubiegłym roku zdałam FCE na A. Pamiętajcie, tylko dobre szkoły są drogą do sukcesu.
cambell222
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: lubik » 11 paź 2011, 19:21

Dokładnie zgadzam się z przedmówcą, szkoły długo działające na rynku dają poczucie bezpieczeństwa, między innym dlatego rok temu wybrałem kurs w English For You, szkoła działa od 1999 roku więc tak jak TFls ma już… swoją historię. Ja cenie English For You za bardzo ciekawe warsztaty konwersacyjne prowadzone przez zarąbistych Natvów, za super atmosferę, gdzie dyskusje prowadzone są w nieszkolnej atmosferze...
Uważ…am, ż…e ich małe grupki dają dobre efekty.
Oczywiście TFls ma takż…e wielu fanów bo to stara sprawdzona szkoła
lubik
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: pleban » 14 paź 2011, 4:33

Tak, popieram. I TFLS i ENGLISH 4 YOU to dobre szkoły. Mają doświadczonych lektorów
pleban
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Gość » 14 paź 2011, 6:09

Bo tylko duż…e szkoły językowe z tradycjami i zapleczem jak tfls i English For You mogą dać gwarancję stabilnych zajęć.
Gość
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Gość » 17 paź 2011, 18:45

Dokładnie tak ja postawiłem na English for You i jestem zadowolony, zawsze małe grupy, duż…o konwersacji
Gość
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: sebai67 » 18 paź 2011, 21:52

Ja chodzilem do tfls na fce i wiem ż…e to szkoła która daje gwarancje zdania egzaminów. dobrze pzygotowują.
sebai67
 

Amerykanin w English for You

Postautor: kukla2 » 19 paź 2011, 4:37

Dwa tygodnie temu w English for You rozpocząłem kurs bardzo jest cool, bardzo niesamowite są zajecia z AMerykanimem Travisem, ma super podejście i baaaardzo motywuje do konwersacji, pytajcie o niego, choć wiem, ż…e we wszystkich grupach gdzie uczy jest full, więc moż…e być ci꿅ko
kukla2
 

rapid-english

Postautor: jerzygórecki łódź » 22 paź 2011, 16:27

Ja za to mam polskich lektorów którzy oprócz nauki potrafili mnie tak zmotywować do pracy ż…e teraz z niecierpliwością czekam na kolejne lekcje. Co więcej ceny są perfekcyjne. Mam kurs indywidualny już… za 25 pln/1h. Myśle ż…e tak wysokiego poziomu nauczania za taką cennę nie mógłbym znaleść. Dodatkowo po spotkaniach jestem wypełniony pozytywną energią dzięki tej motywacji i mam ochote robić wiele innych rzeczy . Serdecznie polecam www.rapid-english.pl Jerzy Górecki k.Łodzi
jerzygórecki łódź
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kiop1 » 24 paź 2011, 18:35

Do English for You w Stolicy chodziłem dwa lata temu, bardzo pasowały mi zajęcia w systemie dualnym. Polski lektor gramatyka , a Native konwersacje.
Wązne,ż…e szkoła oferowała zajęcia jedynie w kameralnych grupkach, tylko taki szkoły dla mnie się liczą. Wiele osób było zadowolonych z dodatkowych konwersacji w klubiku English For You z NAtivami, myślę, ż…e warto spróbować bo atmosfera tam jest przednia. Obecnie mieszkam w Poznaniu i wybrałem kursy w globalhouse, jak na razie jestem zadowolony z zajęć i wszystkim mieszkańcom tych stron polecam.
kiop1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: hercules » 24 paź 2011, 20:43

Chodziłem tylko do jednej szkoły językowej, dlatego nie mogę nauki tam do ż…adnego innego kursu porównać. Dzwonili i proponowali i w końcu się złamałem, kase i tak rodzice dawali. Ale starając się patrzeć obiektywnie to było w porządku nawet w tym SpeakUpie. Po pierwsze miałem jakby indywidualne lekcje nauki, które sobie sam dostosowywałem do grafiku, a po drugie róż…ne zajęcia. Z pewnością więcej nauczyłem się tam niż… w szkole...
hercules
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: ala232 » 27 paź 2011, 0:31

Każ…dy uważ…a inaczej ja miałem kilku znajomych uczących się w Speak up i cenili tę szkołe za elastyczność. Ja generalnie jestem bardzo usatysfakcjonowana English For You, bardzo podobają mi się dodatkowe konwersacje, mega sprawa, duż…o gadki w przytulnym klubiku dyskusyjnym, bardzo dobra sprawa by oswoić się z róż…nymi akcentami i generalnie z językiem
ala232
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kair12 » 31 paź 2011, 1:50

polecam akson, dobrzy lektorzy, ok ceny
kair12
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: shortek » 01 lis 2011, 17:45

Moje odczucia przemawiają na korzyść English for You, podoba mi się kurs B2 na który uczęszczam, zajecia są podzielone - polski lektor zajmuje się gramatyka , natomiast Native Susan prowadzi konwersacje. Zajęcia są urozmaicone , duż…a część to konwersacja. W mojej grupce jest 5 osób, więc jest dobry kontakt z lektorem.
shortek
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: konwalka » 03 lis 2011, 17:18

rzeczywiście speak up jest elastyczny. chyba to było jednym z powodów, dla których wybrałam tą szkołę :) nigdy nie miałam ż…adnych problemów, aby przełoż…yć czy przyjść na inne zajęcia. ale i tak najlepiej uczy mi się sam na sam z korepetytorką, jakoś bardziej mogę się skupić :)
konwalka
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: stat » 04 lis 2011, 6:10

wole korki i już…
stat
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: klafas » 05 lis 2011, 6:52

Korki, korzystałem kiedyś mocno. Wydaje mi się jednak, ż…e zajęcia w niewielkich grupkach mogą bardziej motywować do pracy, gdyż… masz porównanie z innymi. Osobiście w Warszawie dwie szkoły fajnie motywują English for You i T&T. English for You dodatkowo bardzo skupia się na mówieniu i to jest dla mnie bardzo waż…ne. Polecam ich klubik dyskusyjny
klafas
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Piotr Toruński » 07 lis 2011, 16:08

Udało mi się wreszcie zmienić pracę, bardzo zaważ…yła tutaj rozmowa po angielsku podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Miałem okazję przez 20 minut gadać o tym i tamtym z gościem z Irlandii. Moim zdaniem sporo pomogły tu konwersacje jakie oferowane były przez English for You, rzeczywiście małe grupki i duż…o zajęć fakultatywnych z Natviami. myśle takż…e ,ż…e moja nativka Mary takż…e odniosła suksces, gdyż… bardzo zmotywowała mnie do mówienia. Warto więc wybierac szkoy z naciskiem na mówienie, tak jak English FOR You, czy archibald, ANY
Piotr Toruński
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: jagieł » 07 lis 2011, 16:29

konwersacje oferuja teraz praktycznie w każ…dej szkole, wiec nie mow ze ta jest nadzwyczaj wyjatkowa. w speakupie tez jest duzo konwersacji, każ…da szkoła teraz się opiera na tym, bo nie oszukujmy się, ale teraz angielski potrzebny jest praktycznie tylko do gadania.
jagieł
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: ksa2 » 08 lis 2011, 17:05

Miałem kiedyś okazję chodzić do Speak Upa, generalnie dobra szkoła pozwalająca na elastyczną naukę, obecnie chodzę do English For You i bardzo podoba mi się atmosfera w tej szkole i rzeczywiście bardzo rozbudowana konwersacja. Przygotowuje sie do FCE i mam nadzieję, ż…e uda mi się zdać ten egzamin. Zajecia są rzeczywiście urozmaicone, a dodatkowe konwersacje z Nativami pomagają w mówieniu
ksa2
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: klakier123 » 09 lis 2011, 3:14

Wszystkie te wpisy to wpisy właścicieli szkół zdesperowanych brakiem klientów. Nie wierzę w ż…aden z nich
klakier123
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Gość » 09 lis 2011, 4:28

Jeż…eli ktoś był zadowolny z jakiejś szkoły, powinien o tym napisac, to poco takie fora !!!
Chodziłem do SPeak up i potwierdzam jakośc tej placówki i koniec
Gość
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: trololo » 18 sty 2012, 15:06

haha,

wszyscy uż…ytkownicy forum uczęszczali do TFLS lub English For You, od biedy w Speak Upie.

Kij Wam w oko oszuści :spoko: :spoko: :spoko:
trololo
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: moodliszka » 11 lut 2012, 5:51

widocznie coś jest na rzeczy, skoro ludzie chwalą :D
moodliszka
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: flilest » 02 mar 2012, 4:19

dokładnie :). Ja chodziłam do English For You i do TFLS. Dobre szkoły
flilest
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: grassy » 13 mar 2012, 4:02

ja wybrałam TFLS. Zdałam maturę bez problemu :)
grassy
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: antonka00 » 20 mar 2012, 1:45

ja wybrałam speak up i nie czuje ż…e źle wybrałam. fajne zajęcia i kropka.
antonka00
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: march » 21 mar 2012, 2:11

Zajęcia w szkole TFLS to bardzo dobry wybór. Dostałam w gratisie kurs konwersacyjny i kurs niemieckiego. Fajna oferta
march
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości