Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: Joluńka121 » 16 kwie 2012, 17:18

Gdzie waszym zdaniem warto spędzić kursy wakacyjne, widziałam, ż…e English for You ma już… ofertę, wydaje się ciekawa, moż…e proponujecie jeszcze coś innego
Joluńka121
 


Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: Karolcia111 » 17 kwie 2012, 1:58

English for You to dobra szkoła i fajnie łączy zajęcia gramatyczne z konwersacyjnymi, dlatego też… generalnie polecam tę szkołę. Kursy są ciekawe, gdyż… w każ…dej grupie jest Native Speaker, szkoła posiada dobre zaplecze i własne dobrze wyposaż…one sale ( sprzęt audio, tablice interaktywne). Kursy zawierają duż…y element konwersacyjny, podczas miesiąca intensywnego kursu moż…na oswoić z sie z mówieniem. Mają dobrych Nativów, moim ulubionym był koleś z Australii Chriss
Karolcia111
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: lokiol » 21 kwie 2012, 23:54

dobra, ale w warszawie jest duzo b. dobrych szkół, których nie ma nigdzie indziej więc warto skorzystać (np tfls)
lokiol
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: Maereed » 24 kwie 2012, 18:46

W tej kwestii przychylam się do zdania o English For You, szkoła dobre kursy, jest sporo mówienia, dzięki części kursu prowadzonego przez Nativa, zajęcia dodatkowo wzbogacane są konwersacjami w klubie dyskusyjnym , bardzo fajna atmosfera
Maereed
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: molka22 » 07 maja 2012, 12:54

Wakacje to moż…e być dobry czas na odsiwież…enie sobie języka
molka22
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: Grczewska Dominika » 14 maja 2012, 19:48

molka22 pisze:Wakacje to moż…e być dobry czas na odsiwież…enie sobie języka


Nie każ…dy ma ochotę w tym czasie się uczyć, ale czasami to mus
Grczewska Dominika
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: laszkof » 16 maja 2012, 1:25

jak sie szybko zgłosicie to sie zalapiecie na promocje w tfls wakacyjną
laszkof
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: buzzy11 » 16 maja 2012, 3:18

Dzisiaj wybór jest bardzo duż…y, ja osobiście miałam okazję dwa lat temu brać udział w kursach organizowanych w szkole English For You , teraz zamierzam powrócić do tej szkoły. Dla mnie najwązniejsza zawsze była kwestia mówienia i kontaktu z Nativami.
buzzy11
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: kkaakka » 18 maja 2012, 15:23

Niestety znajomość języka to już… dzisiaj konieczność
kkaakka
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: gagi11 » 21 maja 2012, 5:24

kkaakka pisze:Niestety znajomość języka to już… dzisiaj konieczność


To prawda
gagi11
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: bebebe44 » 29 maja 2012, 3:30

tak, zgadzam się. Dlatego zapisałam się na kurs do TFLS .




gagi11 pisze:
kkaakka pisze:Niestety znajomość języka to już… dzisiaj konieczność


To prawda
bebebe44
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: demolka!! » 11 cze 2012, 23:57

Jaki język jest wart rozważ…enia podczas wakcji
demolka!!
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: burek11 » 13 cze 2012, 15:49

Zwłaszcza, ż…e ceny są niż…sze
burek11
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: conex » 14 cze 2012, 19:43

burek11 pisze:Zwłaszcza, ż…e ceny są niż…sze


Tak prawie każ…da szkoła daje promocje
conex
 

kurs wakacyjny w TFLS

Postautor: mariola23 » 18 cze 2012, 17:22

Ja zapisałam się do szkoły TFLS. Mają teraz fajną promocję- kurs wakacyjny za 229zł.

conex pisze:
burek11 pisze:Zwłaszcza, ż…e ceny są niż…sze


Tak prawie każ…da szkoła daje promocje
mariola23
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: kosssools » 19 cze 2012, 9:17

Dobry moment , mniej pracy, moż…na podszkolić się w języku właśnie podczas wakcji
kosssools
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: muawia » 21 cze 2012, 19:27

zdecydowanie moż…na (i warto) się podszkolić, dlatego kursy wakacyjne takie jak w tfls to jest strzał w dziesiątke
muawia
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: MechZielony » 10 lip 2012, 22:19

Speak up miał super ofertkę w zeszłe wakacje :) Nie wiem, jak jest w tym roku, ale mail lub tel moż…na do nich wykonać :)
MechZielony
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: spoko33 » 13 lip 2012, 0:26

Ogólnie kursy wkacyjne , jestem na takk
spoko33
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: repel » 16 lip 2012, 11:48

buzzy11 pisze:Dzisiaj wybór jest bardzo duż…y, ja osobiście miałam okazję dwa lat temu brać udział w kursach organizowanych w szkole English For You , teraz zamierzam powrócić do tej szkoły. Dla mnie najwązniejsza zawsze była kwestia mówienia i kontaktu z Nativami.



Aspekt mówienia jest dzisiaj podstawowy, niestety nie wszystkie szkoły na to stawiają,choć z każ…dym rokiem więcej. Szkoła która organizuje zajęcia w duż…ych grupach powyż…ej 10 osób nie daje szans na rozwinięcie tej umiejętności, a to chyba jest najważ…niejsze
repel
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: smukjah » 23 lip 2012, 11:24

a ja mam słabość do tfs, moż…e dlatego, ż…e mnie nauczyli mówić po angielsku
smukjah
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: awiadejs » 12 wrz 2012, 11:14

no bo to jest dobra szkoła
awiadejs
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: mariola12 » 12 wrz 2012, 21:19

Ja też… jestem zadowolona z TFLS. Dobrzy lektorzy

smukjah pisze:a ja mam słabość do tfs, moż…e dlatego, ż…e mnie nauczyli mówić po angielsku
mariola12
 

...

Postautor: czarrek » 13 wrz 2012, 17:10

poszedłem w zeszłym tygodniu do Speak Up przy Feminie, przekonali mnie lekcją pokazową.. tzn. słyszałem o nich spoko opinie, ale chciałem sie przekonać sam, zresztą wiadomo - pierwsze wraż…enie jest najważ…niejsze :D
czarrek
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: ada1 » 17 gru 2012, 23:54

a mają moze kursy na ferie zimowe?

mariola12 pisze:Ja też… jestem zadowolona z TFLS. Dobrzy lektorzy

smukjah pisze:a ja mam słabość do tfs, moż…e dlatego, ż…e mnie nauczyli mówić po angielsku
ada1
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: terkata » 03 maja 2013, 20:37

Własnie szukam kursu wakacyjnego. Musze poczytac o tej szkole

mariola12 pisze:Ja też… jestem zadowolona z TFLS. Dobrzy lektorzy

smukjah pisze:a ja mam słabość do tfs, moż…e dlatego, ż…e mnie nauczyli mówić po angielsku
terkata
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: bognar » 06 maja 2013, 12:33

wg mnie warto



terkata pisze:Własnie szukam kursu wakacyjnego. Musze poczytac o tej szkole

mariola12 pisze:Ja też… jestem zadowolona z TFLS. Dobrzy lektorzy

smukjah pisze:a ja mam słabość do tfs, moż…e dlatego, ż…e mnie nauczyli mówić po angielsku
bognar
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: Luiza P.. » 06 maja 2013, 14:43

Miałam okazję pochodzić sobie w wakacje do English For You i powiem tak wyniosłam z kursu bardzo duż…o, w dwa miesiące zrobiłam cały kurs do FCE, fakt sporo było z tym pracy, ale suma sumarum liczy się efekt. Patrycja prowadziła z całym sercem zadania gramatyczne, pisanie i słuchanie. Natomiast native Nolan z Ameryki sprawiał, ze z tygodnia na tydzień czułam jak mi idzie łatwiej z mówieniem. Polecam English for You, gdyż… po wakacjach zdałam FCE i to całkiem, całkiem
Luiza P..
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: gizzo » 11 maja 2013, 13:32

Luiza P.. pisze:Miałam okazję pochodzić sobie w wakacje do English For You i powiem tak wyniosłam z kursu bardzo duż…o, w dwa miesiące zrobiłam cały kurs do FCE, fakt sporo było z tym pracy, ale suma sumarum liczy się efekt. Patrycja prowadziła z całym sercem zadania gramatyczne, pisanie i słuchanie. Natomiast native Nolan z Ameryki sprawiał, ze z tygodnia na tydzień czułam jak mi idzie łatwiej z mówieniem. Polecam English for You, gdyż… po wakacjach zdałam FCE i to całkiem, całkiem


Metoda przyjemna i przyjazna, myślę ż…e warto
gizzo
 

Polecam szkołę Manhattan!

Postautor: Tome » 13 maja 2013, 11:16

A ja polecam gorąco w warszawie szkole Manhattan, dowiedzialem sie z forow-duzo pozytywnych opinii i jestem mega zadowolony z kursu i lektorki prowadzacej, przede wszystkim sie mówi duuuż…o na lekcji, i nie ma ściemy, poza tym trzymaja sie zasady do 5 osob w grupie za cholere nie przyjmą ani jednej wiecej;) no i jedyna szkola w warszawie gdzie mozna chodzic na kurs semestralny w wakacje przez 4 miesiace, co jest mega bo po przerwie wakacyjnej zawsze bylem sflustrowany ze sie cofam poziomem....
Tome
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: caskor » 13 maja 2013, 20:02

Duż…o czytałam na temat tej szkoły i faktycznie mają dobrą ofertę na wakacje. W tej szkole przynajmniej wiadomo ż…e człowiek coś wyniesie a pieniądze nie będą zmarnowane.

bognar pisze:wg mnie warto



terkata pisze:Własnie szukam kursu wakacyjnego. Musze poczytac o tej szkole

mariola12 pisze:Ja też… jestem zadowolona z TFLS. Dobrzy lektorzy

smukjah pisze:a ja mam słabość do tfs, moż…e dlatego, ż…e mnie nauczyli mówić po angielsku
caskor
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: 1xyz1 » 13 maja 2013, 22:55

Luiza P.. pisze:Miałam okazję pochodzić sobie w wakacje do English For You i powiem tak wyniosłam z kursu bardzo duż…o, w dwa miesiące zrobiłam cały kurs do FCE, fakt sporo było z tym pracy, ale suma sumarum liczy się efekt. Patrycja prowadziła z całym sercem zadania gramatyczne, pisanie i słuchanie. Natomiast native Nolan z Ameryki sprawiał, ze z tygodnia na tydzień czułam jak mi idzie łatwiej z mówieniem. Polecam English for You, gdyż… po wakacjach zdałam FCE i to całkiem, całkiem


Dwa lata róż…nych kursów w English For You przekonały mnie do tej szkoły, zwłaszcza, ż…e poziom kursów jest wysoki. Nieliczna ze szkól w Warszawie, która uczy tylko języka angielkiego, a nie wszystkiego, co się da. Dla mnie ok opcja i superancy native speakers, którzy tworza bardzo kosmopolityczną atmosfere. Uważ…am klubik English For You za ekstra ofertę
1xyz1
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: kokoszka55 » 21 maja 2013, 21:05

tez właśnie zastanawiam się nad ofertą tej szkoły


caskor pisze:Duż…o czytałam na temat tej szkoły i faktycznie mają dobrą ofertę na wakacje. W tej szkole przynajmniej wiadomo ż…e człowiek coś wyniesie a pieniądze nie będą zmarnowane.

bognar pisze:wg mnie warto



terkata pisze:Własnie szukam kursu wakacyjnego. Musze poczytac o tej szkole

mariola12 pisze:Ja też… jestem zadowolona z TFLS. Dobrzy lektorzy

smukjah pisze:a ja mam słabość do tfs, moż…e dlatego, ż…e mnie nauczyli mówić po angielsku
kokoszka55
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: tez zadowolona z FCE » 30 maja 2013, 18:09

ja tam przygotowywałam sie do FCE i mogę polecić. Fachowa i miła obsługa, kompetentni pracownicy, duż…a renoma.


kokoszka55 pisze:tez właśnie zastanawiam się nad ofertą tej szkoły


caskor pisze:Duż…o czytałam na temat tej szkoły i faktycznie mają dobrą ofertę na wakacje. W tej szkole przynajmniej wiadomo ż…e człowiek coś wyniesie a pieniądze nie będą zmarnowane.

bognar pisze:wg mnie warto



terkata pisze:Własnie szukam kursu wakacyjnego. Musze poczytac o tej szkole

mariola12 pisze:Ja też… jestem zadowolona z TFLS. Dobrzy lektorzy

smukjah pisze:a ja mam słabość do tfs, moż…e dlatego, ż…e mnie nauczyli mówić po angielsku
tez zadowolona z FCE
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: piotr88 » 19 cze 2013, 13:16

Jeśli chodzi o wakacje to ja bardzo polecam kurs konwersacyjny z native speakerami. W zeszłe wakacje uczęszczałem na zajęcia z Aiesec, a kurs nazywał się Aiesec University.

Było o tyle ciekawie, ż…e z lektorami poza zajęciami chodziliśmy na imprezy czy zwiedzaliśmy wspólnie Warszawę. Naprawdę świetne wakacje spędziłem.
piotr88
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: efiner » 13 lip 2013, 19:59

mają w tej szkole kilka dobrych kursów nie tylko fce, osobiscie polecam cae i toles w tfls-ie

tez zadowolona z FCE pisze:ja tam przygotowywałam sie do FCE i mogę polecić. Fachowa i miła obsługa, kompetentni pracownicy, duż…a renoma.


kokoszka55 pisze:tez właśnie zastanawiam się nad ofertą tej szkoły


caskor pisze:Duż…o czytałam na temat tej szkoły i faktycznie mają dobrą ofertę na wakacje. W tej szkole przynajmniej wiadomo ż…e człowiek coś wyniesie a pieniądze nie będą zmarnowane.

bognar pisze:wg mnie warto



terkata pisze:Własnie szukam kursu wakacyjnego. Musze poczytac o tej szkole

mariola12 pisze:Ja też… jestem zadowolona z TFLS. Dobrzy lektorzy

smukjah pisze:a ja mam słabość do tfs, moż…e dlatego, ż…e mnie nauczyli mówić po angielsku
efiner
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: djwawa » 23 lip 2013, 15:18

potwierdzam, ja juz swoj skonczylem wlasnie w tfls-ie. Fajny kurs i niska cena to mnie przekonalo i sie sprawdzili.
djwawa
 

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:45

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

Re: kurs wakacyjny w TFLS

Postautor: moniczka2344 » 03 sie 2013, 9:35

tez tak mysle, duż…o jest promocji ale trzeba je porównać i zobaczyć kto ile proponuje. Ja mam lekcje które trwają 45 minut w tfls i po sprawdzeniu innych ofert ta oferta jest bardzo dobra

mariola23 pisze:Ja zapisałam się do szkoły TFLS. Mają teraz fajną promocję- kurs wakacyjny za 229zł.

conex pisze:
burek11 pisze:Zwłaszcza, ż…e ceny są niż…sze


Tak prawie każ…da szkoła daje promocje
moniczka2344
 

Re: kurs wakacyjny w TFLS

Postautor: jagodka22 » 28 sie 2013, 20:02

mają duzo grup i bez problemu mogłam zapisac sie na interesujaca mnie godzine

moniczka2344 pisze:tez tak mysle, duż…o jest promocji ale trzeba je porównać i zobaczyć kto ile proponuje. Ja mam lekcje które trwają 45 minut w tfls i po sprawdzeniu innych ofert ta oferta jest bardzo dobra

mariola23 pisze:Ja zapisałam się do szkoły TFLS. Mają teraz fajną promocję- kurs wakacyjny za 229zł.

conex pisze:
burek11 pisze:Zwłaszcza, ż…e ceny są niż…sze


Tak prawie każ…da szkoła daje promocje
jagodka22
 

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: slower » 14 kwie 2014, 11:41

Ja akurat chciałem bardzo poprawić angielski podczas wakacji, wybrałem więc szkołę, która specjalizuje i zajmuje się nauczaniem tylko angielskiego. Tak właśnie trafiłem do English For You, generalnie metoda dualna polegająca na współpracy lektorów, czyli polski robi sprawy grmatyki, native speaker prowadzi konwersacje przynosi dobre efekty. Zajęcia dzięki temu są ciekawe, duż…o się mówi, moż…na poprawić akcent. Osobiście trafiłem do dobrze dobranej grupki, gdzie czułem się swojsko. Szkoła starannie przeprowadza testy poziomujące, ogólnie polecam English for you i naukę języka w wakacje
slower
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2014, 11:16

w wakacje najlepiej mobilnie :)

Postautor: Julka_Ja » 14 kwie 2014, 13:10

Jak dla mnie to najlepszym rozwiązaniem na wakacje jest nauka online - z lektorem na ż…ywo oczywiście :) a nie jakiś tam elearning z klikaniem obrazków i powtarzaniem słów a nieskończonść. Jak się wydarzy wyjazd to i tak spokojnie moge się na zajęcia zalogować :P Zapisałam się niedawno do EduEduOnline i zamierzam się przez całe wakacje nadal uczyć.
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: snetnkaa » 30 kwie 2014, 9:52

slower pisze:Ja akurat chciałem bardzo poprawić angielski podczas wakacji, wybrałem więc szkołę, która specjalizuje i zajmuje się nauczaniem tylko angielskiego. Tak właśnie trafiłem do English For You, generalnie metoda dualna polegająca na współpracy lektorów, czyli polski robi sprawy grmatyki, native speaker prowadzi konwersacje przynosi dobre efekty. Zajęcia dzięki temu są ciekawe, duż…o się mówi, moż…na poprawić akcent. Osobiście trafiłem do dobrze dobranej grupki, gdzie czułem się swojsko. Szkoła starannie przeprowadza testy poziomujące, ogólnie polecam English for you i naukę języka w wakacje


Znam akurat tę szkołę z kursów semestralnych, myślę teraz o wakacyjnych właśnie w English for you. Szkoła godna zaufania, zawsze dobrze przygotowani lektorzy
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: maepppka » 14 maja 2014, 13:59

Wakacje dobra rzecz, ale dobrze jest zapisać się następnie na kurs w semestrze, aby pamiętać język
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: kolek12 » 19 maja 2014, 9:42

Joluńka121 pisze:Gdzie waszym zdaniem warto spędzić kursy wakacyjne, widziałam, ż…e English for You ma już… ofertę, wydaje się ciekawa, moż…e proponujecie jeszcze coś innego


Moż…na spokojnie uderzać do English For You, poziom kursu wysoce satysfakcjonujący. 48 godziny kurs plus zajęcia warsztatowe to był dla mnie duż…y zastrzyk języka. Udało mi się zrealizować cały semestr B2 w miesiąc. Zajęcia urozmaicone przede wszystkim dlatego, ż…e połowa kursu to konwersacje z native spekaers na bazie tematu wprowadzonego przez lektora polskiego od grmatyki
kolek12
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2014, 9:30

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: warrecckka » 21 maja 2014, 11:03

maepppka pisze:Wakacje dobra rzecz, ale dobrze jest zapisać się następnie na kurs w semestrze, aby pamiętać język


Dokładnie, systematyczność nauki to sprawa number one
warrecckka
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2014, 10:10

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: Just Time » 22 maja 2014, 18:02

Czy ktoś z Was słyszał o szkole Just Time?

Nie? A szkoda, ponieważ… chciałabym zachęcić Was do przyjścia właśnie tutaj, aby zapisać się na kurs wakacyjny. Tworzone będą grupy na poziomie A1 oraz B1. Jest to niewielka szkoła przy ul. Świętokrzyskiej, gdzie uczymy metodą Direct Method for English. Zajęcia są prowadzone w fajnej, bezstresowej atmosferze zarówno z polskimi jak i native speakerami. Dla naszych lektorów uczenie jest przyjemnością, a nie przymusem;) Najwytrwalsi uczą się z nami już… kilka lat, inni wracają po latach. To świadczy o tym, ż…e chce się do nas wracać. Do naszych studentów podchodzimy indywidualnie- tutaj każ…dego znamy, dzięki temu istnieje między nami dobra współpraca. Polecam każ…demu, kto chce w szybkim czasie przełamać barierę językową lub przypomnieć język angielski. Wakacje temu służ…ą! :) Pozdrawiam, Kasia z sekretariatu :)
Ps. Poczytajcie tutaj www.jtm.com.pl
Just Time
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2014, 17:31

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: treggol23 » 27 maja 2014, 9:18

Jak długo jest ta szkoła na rynku
treggol23
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2014, 8:51

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: borman » 03 cze 2014, 11:48

Karolcia111 pisze:English for You to dobra szkoła i fajnie łączy zajęcia gramatyczne z konwersacyjnymi, dlatego też… generalnie polecam tę szkołę. Kursy są ciekawe, gdyż… w każ…dej grupie jest Native Speaker, szkoła posiada dobre zaplecze i własne dobrze wyposaż…one sale ( sprzęt audio, tablice interaktywne). Kursy zawierają duż…y element konwersacyjny, podczas miesiąca intensywnego kursu moż…na oswoić z sie z mówieniem. Mają dobrych Nativów, moim ulubionym był koleś z Australii Chriss


Australijski angielski to jest coś, zwykle w szkołach mamy gości z USA i Anglii, fajne urozmaicenie, moż…liwość poznania jeszcze jednego akcentu
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie ????

Postautor: terlikk » 09 cze 2014, 9:46

Najlepiej z jezykiem zacząć od maleńkości
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości