WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: sonikor » 01 paź 2012, 19:56

info dla tych kto szuka dobrej szkoły językowej. W tfls jest super promocja- dają kurs drugiego języka -gratis i konwersacje gratis.
sonikor
 


Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: soul22 » 12 paź 2012, 8:32

Promocja warta uwagi
soul22
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: keszajasa » 04 lis 2012, 15:57

tfls to swietna szkola, przygotwali mnie super do matury - polecam
keszajasa
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: utyzownic » 26 lis 2012, 1:29

czy ktos słyszał coś o tej promocji czy nadal jest aktualna? SLyszalem ze tfls to swietna szkoła i chciałbym skorzystać..
utyzownic
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: stake » 07 gru 2012, 8:41

Do kiedy trwa promocja ???
stake
 

TFls promocja

Postautor: hyn » 30 gru 2012, 18:30

jak czytałem wczoraj to chyba do 10 stycznia pzry zapisie dają 56 lekcji konwersacyjnych z nativem plus jeszcze drugi kurs za darmow. A wiadomo, ż…e TFLS to wiądąca szkoła w Warszawie
hyn
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: karolem » 02 sty 2013, 15:06

chodze do tfls juz 3 semestr i faktycznie zasługują na miano dobrej szkoły. Nie wiem czy nie najlepsza w Warszawie.Ostatnio czytałam o tfls w jakis rankingu
karolem
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: sebat889 » 09 sty 2013, 9:45

ja jestem zadowolona. Chodzimy z koleż…anką na FCE. Mało osób w grupie, fajnie prowadzone zajęcia. Fajna szkoła.

karolem pisze:chodze do tfls juz 3 semestr i faktycznie zasługują na miano dobrej szkoły. Nie wiem czy nie najlepsza w Warszawie.Ostatnio czytałam o tfls w jakis rankingu
sebat889
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: nano76 » 04 lut 2013, 17:38

Dobrze uczą, mają fajne promocje, dlatego mają klientów. Tyle:)
nano76
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: debra4 » 06 lut 2013, 19:17

dokładnie, TFLS to dobra szkoła


nano76 pisze:Dobrze uczą, mają fajne promocje, dlatego mają klientów. Tyle:)
debra4
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: sonet5 » 13 lut 2013, 13:36

Ja zapisałam córkę do TFLS w ubiegłym roku. Teraz juz chodzi na poziom B2. Widze u niej duż…ą poprawę a córka jest zadowolona.

debra4 pisze:dokładnie, TFLS to dobra szkoła


nano76 pisze:Dobrze uczą, mają fajne promocje, dlatego mają klientów. Tyle:)
sonet5
 

ojej

Postautor: lubek3 » 13 lut 2013, 16:51

tfls dajcie już… spokuj. Jesteście najlepsi...
lubek3
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: dekores » 13 lut 2013, 19:10

dobrze uczą to i mają dobre opinie czego zazdroszczą inne szkoły. Tak naprawde w Wawie licza sie tylko 2 szkoły > English for you i TFLS
dekores
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: werety » 03 maja 2013, 19:00

Ciekawe czy jeszcze mają takie promocje....???


dekores pisze:dobrze uczą to i mają dobre opinie czego zazdroszczą inne szkoły. Tak naprawde w Wawie licza sie tylko 2 szkoły > English for you i TFLS
werety
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: karolina szulc » 29 maja 2013, 11:46

z tego co wiem to jest teraz m.in promocja kursów wakacyjnych i juz za 229zł moż…na mieć kurs angielskiego


werety pisze:Ciekawe czy jeszcze mają takie promocje....???


dekores pisze:dobrze uczą to i mają dobre opinie czego zazdroszczą inne szkoły. Tak naprawde w Wawie licza sie tylko 2 szkoły > English for you i TFLS
karolina szulc
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: daoko » 05 cze 2013, 8:39

Tak, ja już… chodzę na kurs wakacyjny, podoba mi sie

karolina szulc pisze:z tego co wiem to jest teraz m.in promocja kursów wakacyjnych i juz za 229zł moż…na mieć kurs angielskiego


werety pisze:Ciekawe czy jeszcze mają takie promocje....???


dekores pisze:dobrze uczą to i mają dobre opinie czego zazdroszczą inne szkoły. Tak naprawde w Wawie licza sie tylko 2 szkoły > English for you i TFLS
daoko
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: kodeko » 13 lip 2013, 9:02

mają faktycznie na wysokim poziomie kurs, czlowiek moze cos z nich wyniesc


daoko pisze:Tak, ja już… chodzę na kurs wakacyjny, podoba mi sie

karolina szulc pisze:z tego co wiem to jest teraz m.in promocja kursów wakacyjnych i juz za 229zł moż…na mieć kurs angielskiego


werety pisze:Ciekawe czy jeszcze mają takie promocje....???


dekores pisze:dobrze uczą to i mają dobre opinie czego zazdroszczą inne szkoły. Tak naprawde w Wawie licza sie tylko 2 szkoły > English for you i TFLS
kodeko
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: sobikor » 15 lip 2013, 17:41

Faktycznie bardzo fajna promocja. Do kursu fce dostałam dodatkowe konwersacje z nativem i kurs drugiego jezyka gratis. Szkoda ze juz zakonczylam ale na pewno jeszcze zapisze sie
sobikor
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: kondzio.rem » 06 sie 2013, 15:28

promocja fajna, szkoda tylko ze nie ma tu rosyjskiego ale na włoski chętnie się wybiorę do tfls. Słyszałem duż…o dobrego o lektorach i tej szkole


sobikor pisze:Faktycznie bardzo fajna promocja. Do kursu fce dostałam dodatkowe konwersacje z nativem i kurs drugiego jezyka gratis. Szkoda ze juz zakonczylam ale na pewno jeszcze zapisze sie
kondzio.rem
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: kolopp » 20 sie 2013, 11:13

Ja moge tylko pozytywnie wypowiedziec sie o tfls-ie. Uczyla mnie swietna lektorka Pani Marta 2 razy w tygodniu po 2 godziny a z nativem mialam dodatkowe zajecia w piatek.. zajecia ciekawe, z checia w nich bralam udzial. Grupa moja liczyla 5 osob wiec nie byla to duza grupa. Mysle ze wiekszosc z naszej grupy bedzie kontynuowac nauke w tej szkole. Nawet napisalismy pismo do szkoly aby w nastepnym smestrze uczyla nad ta sama lektorka i byl ten sam sklad. Bo byl super:)
kolopp
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: poldek77 » 23 sie 2013, 23:01

To jak chcecie sie zapisac to lepiej teraz bo znow ruszyla promocja i dodaja do kursu drugi jezyk gratis.


kolopp pisze:Ja moge tylko pozytywnie wypowiedziec sie o tfls-ie. Uczyla mnie swietna lektorka Pani Marta 2 razy w tygodniu po 2 godziny a z nativem mialam dodatkowe zajecia w piatek.. zajecia ciekawe, z checia w nich bralam udzial. Grupa moja liczyla 5 osob wiec nie byla to duza grupa. Mysle ze wiekszosc z naszej grupy bedzie kontynuowac nauke w tej szkole. Nawet napisalismy pismo do szkoly aby w nastepnym smestrze uczyla nad ta sama lektorka i byl ten sam sklad. Bo byl super:)
poldek77
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: seniczek » 05 wrz 2013, 16:53

wiem kurcze, kolejki są aż… do drzwi wejściowych, ale fajna promocja to i kolejki.... podobno najlepiej przychodzić w godzinach 11-15 to wtedy jest szansa zapisać się bez czekania 20 minut w kolejce


poldek77 pisze:To jak chcecie sie zapisac to lepiej teraz bo znow ruszyla promocja i dodaja do kursu drugi jezyk gratis.


kolopp pisze:Ja moge tylko pozytywnie wypowiedziec sie o tfls-ie. Uczyla mnie swietna lektorka Pani Marta 2 razy w tygodniu po 2 godziny a z nativem mialam dodatkowe zajecia w piatek.. zajecia ciekawe, z checia w nich bralam udzial. Grupa moja liczyla 5 osob wiec nie byla to duza grupa. Mysle ze wiekszosc z naszej grupy bedzie kontynuowac nauke w tej szkole. Nawet napisalismy pismo do szkoly aby w nastepnym smestrze uczyla nad ta sama lektorka i byl ten sam sklad. Bo byl super:)
seniczek
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: Deba.mokotow » 22 wrz 2013, 8:33

Ale jeśli dają darmowy kurs to mogę stać i godzinę hehe
Deba.mokotow
 

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: ali888 » 26 maja 2014, 18:29

prawda ....fajna była ta promocja :) byłem na niej :)
ali888
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2014, 17:39

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: Mania77 » 25 sie 2017, 13:19

Jest wiele szkół językowych w warszawie. Ja wybrałam TFLS i po semestrze mogę powiedziec że to był dobry wybór. Pamiętajcie, wybierajcie szkoły profesjonalne a nie mini szkółki. Najbardziej mi odpowiada ich konwersacje piątkowe gdzie mogę poćwivzyć wymowe i akcent z różnych krajów.
Mania77
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 sty 2015, 23:17

Re: WIELKA PROMOCJA W SZKOLE TFLS

Postautor: Megatester » 01 wrz 2017, 22:59

Ale to chyba ta promocja od 2012 roku się już skończyła ;) Czy to taka promocja na wieki? Nie no żartuję oczywiście. Chodziło mi o to, że to stary wątek strasznie. Nie kwestionuję absolutnie tego, że szkoła jest dobra. Nie znam, nie chodziłem, Wierzę wam na słowo.


__________________
Storify Futurenet
Gazeta Naszwodzislaw
Megatester
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:11



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości