Co wiecie o Orangeschool

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Co wiecie o Orangeschool

Postautor: Wojtek » 02 lis 2003, 19:53

Witam.
czy ktoś uczył się w szkole Orange? Jak sprawdza się ten system. Z jednej strony bardzo mi pasuje forma organizacyjna. Z drugiej strony nie jestem przekonany czy warto zapłacić kasę za korzystanie z komputera i programu do nauki języka. Czy ten system się sprawdza?

Wojtek
Wojtek
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2006, 23:00


Re: Co wiecie o Orangeschool

Postautor: Visitor » 08 paź 2005, 22:19

No to na czym polega nauka w tej szkole? Myslalam , ze to normlana szkola- pisalo do 5 osob w grupie.
Nie chce do nich pisac - skoro sa tacy natarczywi ,
Visitor
 

Re: Co wiecie o Orangeschool

Postautor: Visitor » 19 paź 2005, 22:04

hej, mnie namowila znajoma i ogolnie jestem zadowolona, choc po pierwszych zajeciach troche zwatpilam ze wydalam kase w bloto, ale ogolnie to jest tak: masz zajecia na kompach - fakt musisz sam pracowac, ale sa efekty - ja obecnie jestem na 10 poziomie i bardzo mi sie podobaja zajecia z nauczycielami - dobieram sobei tak zajecia by byly z native speaker'ami - i juz widze ze moj angielski jest do przodu - bardzo sie tez ciesz, bo zawsze mialam problemy ze zrozumieniem ze sluchu, a tu sie dogaduje i zdarzaja sie sytauacje ze jestem sama na zajeciach tylko z nauczycielem i wtedy nie "mam wyjscia" i caly czas mowi... po angieslu oczywiscie , bo oni w wiekszosci nie potrafia mowic po polsku, co oczywiscie jest tutaj zaleta :-))
ogolnie fajna szkola, jesli chodzi o ilosc osob to na group class - max 5 osob, ale zadko to sie zdarza, a na warsztatach - max 10 osob, ae nie bylam jeszcze na zajeciach by bylo az tyle ludzi,
Polecam!!
Visitor
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości