lekcje w domu

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: lekcje w domu

Postautor: Visitor » 25 maja 2005, 14:30

Słyszał ktoś o szkole Moose? Podobno ich lektorzy przyjeż…dż…ają do domu i prowadzą zajęcia indywidualne. Korzystał ktoś z takiej nauki? Zastanawiam się nad taką formą ale nie jestem pewna.
Visitor
 


Re: lekcje w domu

Postautor: Man_at_work » 25 maja 2005, 15:22

Witam

Czego nie jesteś pewna? Czy tego ż…e warto się uczyć czy też… tego ż…e w szkole MooSe? A moż…e nie jesteś pewna jaka jest róż…nica pomiędzy "niezrzeszonym" nauczycielem (zwanym potocznie korepetytorem) dającym lekcje prywatnie w domu ucznia a nauczycielem z firmy MooSe? Jednym słowem tyle niewiadomych ;) Zaczynam się zastanawiać czy Ty tylko tak pytasz aby zwrócić uwagę na tą szkołę, kurcze no nie wiem ale moż…e się mylę ;) Bo według mnie to Twoje pytania zostaną najlepiej odpowiedziane przez samych zainteresowanych w firmie MOOSE.

pozdrawiam
Man_at_work
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: lekcje w domu

Postautor: Visitor » 13 cze 2005, 12:44

Ja zastanawiam się nad pracą w Moose, bo poszukują lektorów. Pewnie róż…nica pomiędzy zajęciami indywidualnymi oferowanymi przez tę firmę, a zwykłymi korepetycjami np. u studentów róż…nych filologii dotyczy tylko ceny;) Moose też… musi zarobić, to zwykły pośrednik. Więc moż…e lepiej i taniej będzie umówić się z jakimś korepetytorem ze zwykłego ogłoszenia?
Visitor
 

Re: lekcje w domu

Postautor: Misiek321 » 09 wrz 2014, 19:15

Ja osobiście polecam sposób ze strony : www.chatterbox.pl Sam z tego korzystam i jestem mega zadowolony. To super sprawa, która pozwala nam na naprawdę dobre efekty, któr są do tego szybkie. W skrócie szybko, skutecznie, bardzo zadowalająco, polecam
Misiek321
newbie
 
Posty: 28
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11

Re: lekcje w domu

Postautor: mojekonto » 24 gru 2017, 9:48

W internecie mamy obecnie wiele sposobów na zarabianie pieniędzy online.
mojekonto
newbie
 
Posty: 30
Rejestracja: 28 sty 2016, 12:28




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości