Szkoly w Hiszpanii

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoly w Hiszpanii

Postautor: Visitor » 21 sty 2006, 18:28

W Poznaniu jest firma, która oferuje zniż…ki na kursy językowe w Hiszpanii. Ceny są nawet o 25% nizsze od kursów kupowanych bezpośrednio w szkole. Mój znajomy zastanawiał się nawet nad kursem - 24 tyg. w Sevilla. Szkoła chciała 2600 euros, a ta firma oferowała ten sam kurs za 2000! (bez zakwaterowania). Niestety nie pamiętam jak ta firma się nazywa. Napisz mi maila na adres dovientep@yahoo.com. Odpiszę o ile sobie przypominam to oferują kursy w Madrycie, Maladze, Sevilla itp.
Visitor
 



Re: Szkoly w Hiszpanii

Postautor: stonoga » 02 mar 2021, 13:07

A skoro już o Hiszpanii mowa, to co byście powiedzieli na kupno nieruchomości w tym kraju? Widziałam ostatnio na stronie internetowej www.centrobrokers.com, że jest tam sporo domów w Hiszpanii na sprzedaż, które można kupić już za całkiem atrakcyjne ceny. Posiadanie takiego domu w Hiszpanii zagwarantuje Wam, się zawsze będziecie mieli gdzie pojechać na wakacje. Mi się wydaje, że jest to całkiem dobra inwestycja, a Wy jak sądzicie?
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości